Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Poénból tartok egyet, teljes felújítás után kemény 5 km-t motoroztam vele és a nagy műgonddal összehegedült, feljavított K60-as karburátor ugyan úgy elkezdte folyatni a benzint. Majd ráfaragok egy Simson karbit, a kuplungja gyengeségét már kijavítottam. Nekem az 1-es és a 2-es fokozat közötti Grand Kanyon áttétel különbség tetszik a legjobban, 1-esben kiforgatod üveghangig, majd fel 2-be és majdnem lefullad.
Choppereseknél is...
Mondjuk valószínűleg nem is volt full beöltözve, bár nem tudom.
Szép kis MT09..volt.
Lónak a fasza.
Nincs az!
Így van!
Vagy a szemét, gonosz, rossz Bmw a nagy boxerekkel és a kardán hajtás, nem fognak olaj evő 500-as sor2-est csinálni lánccal csak azért, hogy Bogyó bá ne sajnálja le őket.
Egy csöppet sem irígyellek érte! Egyébként nagy gondja sosem volt , apró szrok de az elég volt, ahhoz hogy ne menjen! Így aztán kemény három hónap után nekiadtam egy ismerősnek. Szenvedjen vele Ő tovább! ez kb. 35 éve volt!
Vegyük a sokat fujjolt Harley-t. Nem fog olcsó sor4-es blokkokat gyártani, mert több mint 100 éve V-Twin-eket épít. Ez az örökségük, ezt viszik tovább. Vagy az olaszok. Nem fognak csak azért nem túl szép motorokat gyártani, mert ezt várják el egyes tulajok, inkább csodaszépeket gyártanak, mert ez a hagyomány.
Itt valami eltévedésed van...
Több japán típus már elhagyta az európai motorok árait és semmivel nem nyújt többet, sőt...
Há' de nem? A japók az egyetlen gyártók, akik nem "életérzést" meg csicsa-picsa dizájnt adnak a pénzedért, hanem kiforrott, megbízható, hosszú élettartam technikát (szerényebb köntösbe csomagolva).
"igazi motorkerékpár" Azzzz, persze...
Hanem?
Azon tanultam meg motorozni
Lónak a fasza.
Az árcédulájuk okán nem is lesz.
Egyébként meg az igazi motorkerékpár az japán....
látod, hogy annak idején még a szr " Riga"-is elkelt! Pedig annál lejjebb nem igen volt semmi!
Mindig olyan szidja őket akinek még sosem volt.
Arra elég, ha rábandázsolsz valami levedlett szállitószalagról egy gumicsikot.
Az előbbi kék csoda.Hátul vadiúj análgumi vagy miarossebb van.Még szőrös is.
Tulajdonképpen sosem értettem, hogy a HD meg a három betűs európaiak hogyan létezhetnek még.....
Mint ahogy az összes olyan motorgyár bezárt volna, amelyik azt a sok szar motort legyártja :))