Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De tény hogy Rachel Cook jobb.

http://youtu.be/zjCVd4__Z3E
Magyarósi is nemrég csinált egy videót erről. Őt végig tudom nézni de ezt a homokost nem.
Még motort sem tudsz választani, majd pont te mondod meg hogy kell fotózni?
Amúgy meg azok telóval vannak
A ratyedli szereti, es pont sony kamera teszt potom 380e ert.
Merugye nem fotozunk telefonnal.
bammeg Zoli, mit csináltál már megint hogy ezzel a csávóval bünteted magad
Jah es pont most......

http://youtu.be/6EZFjGLrQK0
nekem is a sony a6000 fényképezőm van, egyáltalán nem bántam meg, mutatnék is egy példát, iskolai rendezvény minden telefon halála a 210-es obi jó szolgálatot tett beltérben is
Az adatlapon a hoki honda kepe nem gyozott meg hogy tudsz fenykepezni.
Nekem lenne, de elherdaltam telefonra, gumira, cipore, orara, esoruhara meg megjott a taskatarto a blaze-hoz.
Oszt meg kene egy deklivedo szett es foliazas a tankra, nomeg mindjart itt a pünkösd.
Dehogy találom, van vagy millió hozzászólás.
A - drága - telefonok szoftveresen imitálják a jó képet. (Az olcsók meg sem próbálják ezt)....
Hát...úgy tűnik túl öreg vagy
Mostani telók már elég jó képet csinálnak olyan helyzetekben ami hétköznap adódhat.
Különösen olyan embereknek felesleges normális gép mint Zoli, aki nem tud fotózni
Ez a logikus gondolkodás szerintem is. Ha nyugatiak lennénk... lehetne pénzünk mindenre is
szerintem közeli képekhez jó a telefon, olyan remek szoftwerek vannak hogy egy katyvasz hangyabolyból is összerak értékelhető képet
így nincs szükség olyan optikára ami a fotogépekben van
mondjuk nekem a huawei olyan panoráma képeket csinált hogy beszarás, a kis vízálló fotogépem meg sem közelítette

de abban igazad van hogy ha az optika küzd az optikával akkor a méret rengeteget számít
pl nekem a finepix 6500 veri a g7x mark 2-est makróban is és távoliban is
a kettő között a g7x a nyerő hiszen csak fiatalabb 15 évvel de annyival nem jobb mint amennyivel drágább
mert anno a 6500as nem volt egy havi bérem, a g7x meg kb 2 havi bérem volt újkorában
Pont ezaz,nem tepsi.Ezért vártam meg.A jobboldali egy 5"-os redmi 4.
A telefont évente - két évente váltogatod, ez meg 5 év múlva is (jó) fényképezőgép lesz. De hát manapság a buzi tepsifonnal lődözés a menő....
Öhôm,csak az ára.ha egy kb 70ezres telefobt melleteszem mert az is kell akkor eleg vastag a matek.
Én motorozni a régebbi elődjét (Sony NEX 3-N: pontosan ugyanekkora, pontosan ugyanezzel az objektívvel) hordom, az a6000-t jobban féltem, nem könnyen kerestem meg az árát. Az utóbbihoz viszont van már 4 objektívem.
En csak kattingatok,nincs kedvem egy 20 literes dobozt telepakolaszni fotocuccal.
Ez elfér - a hozzá adott, cserélhető KIT-objektívével - egy motoros dzseki átlagos külső zsebében, és qrva jó képeket készít. Otthon meg tarthatsz hozzá akárhány, szebb-jobb / más gyújtótávolságú üveget.
https://edigital.hu/cserelheto...
Lehet, de mindig az a legjobb fényképezőgép, ami nálunk van.
A 2kilós DSLR-t nem hordom magammal, ha nem direkt fotózni akarok, telefon meg mindig a zsebemben van.
Fényképezésre FÉNYKÉPEZŐGÉPET használunk! Ennyi....
Majd ha a telefonban lesz normális méretű érzékelő (APS-C vagy FullFrame), szűkíthető blende és valós optikai zoom, akkor majd vissza térünk rá.
(Soha nem lesz, mert a telefonok ugyan már péklapát méretűek, de a nagyon vékonyak a divatosak - abba meg fizikailag nem fér bele...)
Az,a helyi putrikozpont.