Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kormos,az ok hogy neha rovid idore inditottam be rendszertelenul,es a karbit se eresztettem le.
Tipikus gondos gazdakent.
Persze!
De milyen?
Mert ha kormos vagy ilyesmi akkor inkább az okkal foglalkozz!
Mondom,hogy köcsög az összes!
Mindkét hozzáállás idióta!!
Gyertyat van ertelme megtakaritani rezkefevel?
Na hát itt feltöltötte az ingoványt, azóta nem látok baglyot, nádiposzátát, szövőmadarat és nem hallok kakukk hangokat sem. Eltelt azóta pár év, most tűnt fel hogy milyen rég hallottam fácánt!! Basszus fácánt. Biztos hogy nem minden a nádas eltűnésének a hibája de hatalmas kárt tett ez a praszt, aki talán kapott 600ezer forint bűntetést ezért...
Nem lehet hozzányúlni semmihez,de az nem baj,hogy akkora bálványfa ligeteket látok mint állat!
Aki esetleg nem tudná ,a bálványfa invazív,tájidegen faj.
Ha kivágod,gyökérről három nő s a levele csirásodás gátlót tartalmaz, ami minden más növényre hat!
Szavaim sincsenek mennyire utálom a természetvédőket!!
Sid jó, Sid-et szeretjük!
Egy Soul-ba majdnem beleugrottam, de aztán elolvastam még egyszer, hogy GDI, aztán meg máshol azt, hogy 2012-ben befejezték a gyártását.
Jobb is nektek, hogy nem ismeritek.
Vagy Kia Ceed 1.4 CVVT, illetve - ne nevessetek - van egy Octavia II kombi 60 ezer km-el, de csak az is 1.4 szívó, 80,2 lóerő.
Pont annyi szinte mint a Hiace, csak kisebb súly, kisebb homlokfelület, de egy kicsit azért mégis kevés, a dízelben legalább volt nyomaték.
hát az asszonyodat nem ismerjük, valószínűleg a toyota jobb vétel lehetett
Mi lesz helyette
Aszondod üzembiztos jószág? Alkatrészügyileg, hogy áll?
Na halljátok, eladtam/elvitték a jó kis Hiace-t, pár napig nincs autóm.
Az utolsó pillanatban inkább az asszonyállatot kínáltam ugyanabban az árban, de vevő ragaszkodott a Toyotához.
Nekem van egy ilyen rotax blokkos g650xcountry, nagyon fasza kis postásmotor. Az f650 is közel olyan.
EZ A NATURA 2000 egy nagy faszság. Egy változtó termőtalaj és éghajlati viszonyok között erőltetik az őshonos fajt. Nálunk a nagyerdő már csak egy groteksz tölgyerdő szinte tölgy nélkül. Nincsenek már meg az alapvető élethez a feltételei. De natura 2000 egy fűszálhoz sem lehet hozzányúlni, közbe meg dől be az egész erdő, tisztások keletkeznek a helyét meg felveri a semmirevaló zöldjuhar Na erre jó a natura 2000. Agymosott emberek agyhalott ötletei. Az elvárásoknak hozzá kellene idomolni a változó környeztehez is
Hááát arról sok jót nem hallottam, akkor az nem lesz.
Azleszaz, a pegaso fele rotax, egyhengeres kavedaralo, asszem hengerfejben mas.
Nem tudom, semmi ismeretem nincs ezekről ezért kérdem hátha valakinek van egy kis tapasztalata velük.
kellene néznek egy 50 es endúrót egy rokon gyereknek
lassan meglesz a jogsija aztán már nagyon kellene neki motor
azt mondja 300 ezre van rá
miféle berregőt éri meg venni?
terepképesség nemigen fontos inkább az hogy nézzen ki valahogy, nem egy 92es sokszorosan lefosott dt50 a cél
Nah egyenlore kocsog honda vs. 3 vezetekes rele 1:0.elfustolt.a fasz kivan ezzel a bekotessel.
nincs igazán állandó, itthon sok mindent lehetne csinálni, ha lenne rá engedély, engedélyt meg csak okj papírokkal lehet szerezni
amilyen gecik és irigyek az emberek szerintem az első héten felnyomnának
aztén nem fogok 15-20 okj tanfolyamot elvégezni 3-800 ezer közti árakért a "semmiért"
Ennyi
Az nem a rotax 1 hengeres?
BMW650F?
Befert az NXR elokeszites helyere, szoval nem zavar, es olcso. Hallom amit kell. Nem sena, de nem is sena ara van.