Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ami ráadásul csak nálunk zöld-sárga. Mert valójában sárga -zöld
A kettős szigetelést pedig gumicsizma ÉS gumikesztyű együttes használatával legkönnyebb elérni!
Vagy fekete a fázis kék a nulla, zöld sárga a védőföld!
Pedig eccerü, kék a minusz, piros a plusz. Ennyi a villanyszerelés.
Köszi. .
Sose voltam jó az elektromosságban.
Már kibogarásztam telon
Zöld ugy látom a test, fekete lesz
Szürke a fehér
A fekete barna lesz a piros
Jah,a gyengébbek kedvért mint én ez hogy megy a vezetékkötegbe a zöld.szürke,fekete-barna fele?
Fekete test
Piros biztivel pozitiv
Fehér irányjelzö kapcsoló felé
OK.
Berakom a vezetékezés és a relé képét.
Melyiket hova kössem hogy ne füstöljön el és mukodjon.

Szürke-fekete/barna-zöld az indexrelé gyári a homasitás meg fehér-piros-fekete.
Nem jó. 10w ot kellene elmelegíteni. Az nem kicsi méret. A többiek mondták már a tutit.
Jabezony,ilyenforma kéne.
A felirat jó lett volna.
No majd beleásom magam jobban.
A szöveg már nem olvasható rajta. Ez a méret kellene, nem ? Ennek nem átlósan vannak a pöckei, van olyan amelyiknek átlósan vannak. Most nem tudom már hogy melyik melyik, az egyik 21W a másik 23W csak flexxel le kell csapni az egyik pöcköt róla.
Keloban vettem én anno egy nagy marékkal.
Olvasd el...megtalálod
Az jó lenne.Egy relét már elfüstölt.
Az ellenállás árán lehet venni belevaló izzót
Most már tényleg nem felejtem el és lefényképezem milyet keress.
Fillérbaszószakkör van.
Nix barkácsszakkör: vagy a megfelelő teljesítményű izzót tedd az adott indexreléhez, vagy az izzókhoz válassz új relét.
Kérdés,index,21w-os a gyári 10w-os van fenn,gyorsan villog,hány ohm-os ellenállás kéne?
Neten van 11,17 meg egy valag mindenféle adat.Ja és elég ha egy szálba beforrasztom és csá?
Egyébként a lényeg: a beszedett adók, és biztosítási díjak elmaradása fáj az ingyenélőknek!
Pár dologra én kiszabott kiváncsi lennék: Pár éve még az volt a duma, hogy amikor Amerikában és Európában is sok búzát vetnek, akkor az a sok gabonaféle annyi CO2-őt von ki a légkörből, hogy attól lesz hidegebb időjárás! most pedig másról megy a makogás! És vannak akik ezért qrva nagy pénzeket szednek fel Jó lenne már a mesélést abba-hagyni!
Tőlem
Pont most kérdeztem nejem, nem jött még csekk a kötelezőről a gyávára? Tőleh jöhet a rendszám is, bárcsak már látnám...
Persze, johiszemuen. A kibaszott jogait persze minden rohadt buzi, cigany, alkesz es lusta troger az tudja.
En a szar fostaligajukat a hatukon tornem ossze.