Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jaaaa az is
péntek este ott van a szállás szombaton tovább splitbe
Hja kerem az SM nepe tevedhetelen...... Bar most nem lesz meg a 300 hsz a razzias cikknel.
Azt mg ne hagyd ki, hogy szar motorról
Szigszalag, vagy három szin. Óccó, lsövan néhány kombinációd azonnla, amit csak te ismersz. Én ha valahol jelöltem, tiz év mulba is ránzésböl mondom mi az a fekete amit jelöltem.
Eddig minden reggel 8-11 fok kozt indultam, nem mondom hogy nem birtam ki azt a 10-15 percet de hiaba napos a delutan meg nem vagok neki.
Varok egy picit.
Remélem hogy én is, de mostanában mindenkinek csak lelkesedése van meg nagy elhatározása aztán az utolsó napokban lemondanak mindent
Egyedül meg inkább nem motorozok.
No, az a nem semmi!! Szorítok neked!!
Sztem pont ott leszek.... mindjárt ránézek a tervre
Praktikus
Szombaton karlobagban tali
Nnnna amíg ti itt kitargyaljatok milyen jól lehet fotózni, holnap lelépek Horvátországba 5 napra motorozni... csinálok majd azar telefonnal szar képeket
Se nyaknál*
Szerintem meg embert pont hogy izületnél nem vágunk. De nyaknál se derékban...
Apóséknál van a tuti
Minden vezeték fekete
Festés után mindig megy a találgatás mit hova kell kötni
Mert ugye a festő leszedni még leszedi de utána szarik rá
Színes zsugorcső drága arra nem költünk szóval majd összejön a dolog
Kár volt a kislányokat térd alatt elvágni.
De ha olyan a helyzet, akkor ízületnél kellett volna.
Igen, aztán amikor jön egy hajszányival bonyolultabb képlet, hogy váltókapcsoló egy keresztkapcsolóval, becsövezi, levakolja az ezermester és festés után nem működik a dolog, akkor hívja a villanyszerelőt, és amikor az mondja kis méricskélés meg MCu ráncigálás után, hogy vésni kéne, akkor jön a szentségelés.
De hogy ne legyen egyszerű az utánam jövő kontár helyzete, fizikailag az elejére a keresztkapcsolót rakom, utána középre és a végére a két váltót, mert átlag lakóházban plusz ezer forint a plusz kábel, de milyen jó lenne látni a buzi képit, amikor vakarózik.
Beszedik a többiektől, ne félj.
Van biztosító (K&H) amelyik előre szól, hogy nemsokára kezdődik az új időszak, robinál ugye egy év, autónál mondjuk egy új negyed.
De van olyan, aki baszik szólni, csak amikor a +60 nap is majdnem lejár. Írtam nekik, hogy van több életbiztosításom, autó, motor, robogó, lakás, etc. ha úgy is írtok levelet, mert nem akarok fejben tartani ennyit, akkor szóljatok már előtte és így-úgy is egy értesítés, de csak jött a barom maszlag, hogy köszönjük észrevételét, azon vagyunk, hogy nekem jó legyen meg izé...
Aztán maradt minden a régiben.
Neki a lelkesedést csodálom, bennem negyede sincs
Élőben is kb ilyen gyerek volt pár rendezvényen ahol ő is ott volt aztán a pörgés ott is megvolt
Karchogy nem neztek meg egy teveszervizt Marokkóban .
Most már csak azokat nézem meg aminek szimpi a címe, na meg az utazósokat. Valami megváltozott nála
Ember, te vettel ratyi hondat.
Magyarosi most nagyon bennevan az eu-ban
Kínában már gyártanak a cicamotorodhoz felpattintos forditott első teló burkolatot, kellene rendelned egyet, hátha jobb lesz a futóműved