Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez speckó...elvileg jók,de én nem próbáltam.
Egyelore ezzel mahinalok.

https://www.ebay.com/itm/TCOM-...
Szerintem ezeket cdsak felnyithato sisakban lehet használni.
Próbáltam eleinte de ahogy huztam a fejemre vagy kijött a fülemböl vagy nem jol illeszkedett.
Nincs értelme Airpods-ot venni ilyenekre,mert ahhoz hogy sisakban használd nem éri meg.
De van csomó olcsó vezeték-nélküli füles töredék áron,ami tökéletesen megfelel.
https://rendeljkinait.hu/?s=Ve...
Airpods vagy hasonlo,de az szerintem maceras.
Valahol láttam totál vezeték nélküli fülhallgatót, olyannal lenne értelme.
Nem is kell sim.
A wayteq-en mar villog a belso vilagitas.ha megpusztul es nem tudom javitani kellene helyette valami.
Nehez kerdes,sisak,szel,es bluetooth fules kerdese.
Alapbol mind kapcsolhato fulessel.
En meg tesztelem az olcso kinai szettet FM radio varosban elmegy,telefonrol zene siman jo,fajdalmasan fel lehet hangositani 100-ig ok,utana mar sok a zaj,bar hallhato.
GPS egyszer probaltam telefon-google maps,az halk volt de de szerintem nem volt jol beallitva a hangero.
Mivel - ha jól értelmezem - nem tudsz bele SIM-kártyát tenni, így semmivel sem ér többet - naviként - mint az xRider. Waze nem fog rajta menni....
Lehet hülye a kérdés, de ezeket hallhatóvá lehet tenni fülhallgatóra? Vagy a menetszél miatt úgyse lehetne hallani?
Allandora gondoltam.
A pici kinai barataink nem tetlenkednek.
5" os android gps,IPX7-el.

https://www.ebay.com/itm/5-Mot...
a héten paprikát ültettem meg fóliákat huzigáltam, jövő hétre még nincs semmi
az ötlet nem rossz, erdőket-réteket meg leet őrizni nagyjából az eredeti formában, csomó állatka élőhelye így biztosítva van
sajnos itt nálunk a dupla földalapú támogatás miatt van ez a natura2000 és nagyon idióta szabályokkal
pl azon a földúton se meghetsz végig ami 50 éve használ mindenki.......
de egy kibaszott csökevény fát se vághatsz ki, amikor eladtuk az ilyen területünket ami nem lágyszárú növény volt mindent nyilvántartásba vettek azok az idióták, nem számít hogy pl az őz agancsváltáskor kibaszkurár akár 30 susnyót is .......
A szomszedaid nem adnak valami allast?
Vagy otthoni melo?
ez nem messze? egy órás út, kecskemét is kevesebb táv
a támogatói cuccok bénák, már néztem
"d" szivesen.
Mondjuk aki kitalálta a natura2000-et azt a saját szarával etetném!
Tapolca: esik , tökig felhős szerencsére most nem fúj!
A parasztok történetének nézz már utána! Engem nagyon idegesít, hogy ez ilyen pejoratív jelző lett, amikor a parasztság volt az, aki megtartotta a magyar kultúra jellegzetességeit, igaz kényszerből is, de ez a lényegen nem változtat. Szóval segítségképp pár szó, ami kiváltja a parasztot! Kretén, bunkó, tahó...
Ini! Érvényesíttesd a targonca jogsidat, és akkor van állás, nem messze tőletek:
https://www.pekaru.hu/allasaja...
Hát had nevezzem parasztnak azt a parasztot amelyik szó nélkül feltölt egy natura2000 tájvédelmi ingoványt, hogy utána marhákat legeltethessen rajta, kivágja a fákat mert azok neki nemntetszenek, betemeti az összes árkot ami igen, az ő területén van de leszarja, hogy ezért a másik házára folyik a víz vagy a marhái trágyaleve az utcán folyik végig. Na őket had nevezzem már parasztnak, hiszen ezek parasztok és nem földművesek.
Vannak szerencsére igazi földművesek, amelyik szól hogy permetezni fog, figyel a másikra. Furcsa mód őt szeretik az emberek míg azt a másik parasztot utàlja mindenki de nem lehet velük semmit sem csinálni.
Nem tom, engem nem zavarnak. Gyerekkoromban is rengeteg traktor miegymás ment az utcánkba, márcsak azért is mert a fél falu a tszben dolgozott. Az általad emlitett nagygazdák hozzàállása inkább zavaró, de az meg nincs hatással a mindennapokra.
Nem konkrétan írtam hanem általánosságban és mert levi jelen esetben a paraszt jelzőt pejoratív értette pedig nagy eséllyel nem is az igazi paraszttal van baja hanem a nagygazdával aki talán Bp.-n él és valójában ügyvéd legfeljebb helyi parasztokat alkalmaz, hogy annyira műveljék a földjét, hogy épp megkapja a támogatásokat.