Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha beleásnám magam nem feltétlen mutatna túl. 3 szakmám 2 diplomám van. Nem vagyok debil. Ha esetleg erre gondolnál De ezekre jelen pillanatban nincs semmi szükségem mint ahogy másnak sem lenne csak sajnos ezt nem tudják mert azt hiszik, hogy lapostelefon megé fészbuk nélkül nincs élet.
amit írtál visszafelé is igaz:
megnéznélek kőkorszaki dolgokkal, hogy maradnál életbe Kőbalta, pattintott kő, meg atüzet is csiholva kellene előállítani, szerintem barátom nyersen ennéld a húst, ha egyáltalán a kő hegyű dárdáddal valamit le tudnál teríteni
Tudtam hogy rád mindig lehet számítani!
ha meg ne majd megemlékezünk
Én is hosszút szeretnék motorozni a hétvégén, persze csak Mo-n, szerényen, a saját képeségeimhez mérten.
Holnap reggel indulok Kalocsáról a Mátrán és Bükkön át anyámhoz, Debrecenbe.
Szombaton egy Zemplén-kerülés, majd vissza Debrecenbe. Vasárnap meg a legrövidebb úton haza (bő 1000 km lesz összesen, ha sikerül).
Milyen motor lett végülis a VFR helyett?
Akkor magunknak integethetnék egész úton....
Facebookon is oriasi okosságokat írnak ennyi rendőrszidalmazást régen olvastam.
Egy jó 5 éve még el lehetett mondani hogy az iphone volt a legjobb, jövőbe mutatott. Ma már csak egy túlárazott telefon.
Ha látsz két igazi motort, integess nekik
Olyan dolgokra nincs szükségünk amik túlmutatnak a fejlettségi szintünkön
Pl egy ősember a mai mindennap használatos eszközeinkkel nem menne semmire sem
Legalábbis a jelentős többségével
Na aki ezt kitalálta, az toppon volt.
De a szükség nagy úr
Megjött ma a wifis vezerlőrelé is a kicsi kinaiaktol.... meg egy kis forrasztás és jövő heten mar Alexa nyitogatja a nagykaput
Hogyan is érthetnéd?
Szopja a pechét...
Neki erre áll.... Mellesleg kiderült, hogy nézi a hozzászólásaim...
én fényképezőt használok. Vettem egy lumixot, ugyan nem volt olcsó, de víz és ütésálló egy érintőgombos videó és azonnali fényképkészítés. Nekem a motorcsónakázáshoz és a horgászathoz éppen optimális
Ezt igazából sosem értettem mik azok az ájfonok? Az most olyan mint egy telefon csak drágább? Vagy mi a különbség egy ilyen símogatós lapos szar meg az ifon között?
Én egyszer jó néhány éve vettem egy ilyen hűvely nevű szarkupacot. Akkora volt mint egy fél raklap. Abban az időben az valami modern dolognak számított, rámbeszélték Próbáltam én vele barátkozni de nem ment néhány hónap használat után bebasztam a kocsi kesztyűtartójába az üvöltve, hogy a qrva anyád tőtőget minden nap
Aztán bocsánatot kértem a nokia c2-esemtől azóta egy kicsit jobb az életem Ennek elég ha heti egyszer megmutatom a telefontöltőt, az a rengeteg bárgyú baromság amit meg ezek a lapos szarok tudnak sosem éreztem szükségességét Egész addig, amíg teljesen át nem áll a világ digitálra én próbálom elkerülni. Jelen pillanatban én még megtehetem, hogy nekem nincs Aztán lehet, hogy pont a horgászat lesz az első dolog ami miat majd váltanom kell valamikor Állítólag be akarják szüntetni a papír alapú engedélyeket és fogási naplót. A telefonon valami appal vagy mivel kell rendelkzni Hurrá
ja elég lepattant vidék
Azért csak óvatosan István mert még belefutsz a méricskélőkbe.A napokban 68 km-en négy helyen álltak kint!
Te járatod a burdát?
És igazad is van, nem is értem magamat, teljesen meghülyültem.
Hiába, késő van.
Igen, én az én apósommal így jártam, csak a piros szín volt a domináns.
Régi, hülye szerelő, amit lopni tudott, legszívesebben agyonvertem volna.
Kezdődött, hogy nem megy a mosógép, persze nincs feszültség a konnektorban. Első dobozba belenézve minden kötés elégve, még egy dobozzal közelítve a kiselosztóig ott is, aztán a vége az lett, hogy a mennyezeti lámpaszál kivételével MINDENT ki kellett cserélni, akkor láttam, hogy mi volt ott.
A kiléte nem titok, a bb évi öregapja volt az a tróger kókler, aki így szerelte az anyósom közlése szerint.
Amúgy nem csodálkozom ezek után a családján.