Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Minek neked ennyi tárhely?
12 Mpixel nem elég?
De ezek 4-5-6 éves készülékek! Picike tárhellyel, az 5 évvel ezelőtti színvonalú kamerával, és a dual-SIM lehetőségének teljes hiányával. Ugyanennyi pénzért az androidos mezőny középkategóriájából sokkal korszerűbbet (szebbet, jobbat, nagyobb tudásút) tudsz venni.
Igazuk van. A 8-as az utolsó megfizethető jelenleg. A X-esek mind túl vannak árazva ahoz képest amit tudnak.
Naaaa... örüljünk együtt... de minek is?
A teli napfényben semmim se látsz. De az biztos hogy ez a retina kijező baromi jó, természetes, szép. Ezerszer jobb mint sok más márka csúcstelefonja ahol 3perc után fáj a szemem.
Ha nem a csúcsot nézed, akkor nem. Egy SE nem drága... egy 6S se...
És tökéletesen megfelelnek a célnak.
A ram árképzés érthetetlen
A leggyorsabb legfaszább legkurvajobb ram se kerül ennyibe
Mert a kínai hamis Samsung vagy Kingston ramokkal ne hasonlítjuk össze de a jók hoz képest is durva
Amúgy most kint vagyok a pusztán és ugyanúgy lófaszt se látok az ájfónon se ha rásüt a nap
Így van, ezért nem veszek iPhonet, mert azonos képességek mellett minimum dupla annyiba kerül.
Biztos jó, de az alternatívák sem rosszabbak már réges régen.
Azért szomorú, hogy egy motoros fórumon a kibaszott okos telefonok a téma.
Proli Handrást nézi rajta
És mire használják? Telefonálni,fész,insta..stb.
Ezekre elég szerintem egy olcsóbb teló is.
Nekem a 32 giga is sok. Felhőbe mentek mindent.
Az 512-est az Alzánál éppen akciózzák!
https://www.alza.hu/iphone-xs-...

Na, mi ér ezen a szaron fél millió forintot? Egy év garival - 2 év múlva meg már elavult lesz, és ciki lesz elővenni...
A 64GB tárhely így 2019 közepe fele lassan semmire sem elég - a 256GB-os meg majd egy százassal többe fáj....
Azért az iPhone Xs 64GB 330e-res ára elég meredek.
Ehhez képest egy Samsung S10 218-e ára egész olcsónak hat bár mindkettő kurvadrága.
Felesleges, kár energiát beleölni, ezért tudtam le èn is annyival amit írtam, legyenek boldogok ők is
https://totalbike.hu/hirek/2019/04/18/utcai_randalirozok_motorjait_zuztak_be_angliaban/
vagy a japo fanok a bmw-seket.
Nem kell erős hardver, mert optimalizálva van. Nézd már meg mennyibe kerül egy S10+.
Nekem SE van, nem mai teló. Soha nem fagyott és mai napig tökéletesen gyors.
Primitív dolognak tartom buzi ájfonozni bárkit.
Kb olyan mikor a kocsisok szídják a motorosokat. De hát nem vagyunk egyformák.
Híva hiba
Buzi ájfón
Ebben csak az a híva hogy az almás nem felső kategória
Hardver szempontból egy jobb középkategória, az se meg olyan amilyen van akinek bejön van akinek nem és van akit nem érdekel
De az biztos hogy a gyengébb hw-ből többet kihoz mint az android
Egész addig amíg nem valami hw gyilkos almazásra kell
De meg mindig azt mondom hogy az emberek többsége aki megveszi azért veszi mert mindenki nem tudja ezt megvenni
Nem adok 10 évet és el fog tűnni mint a Nokia, már ha addig nem szereznek a cég élére valami “rendes” embert
Ez így ebben a formában nem igaz.
Androidra több gyártó ajánl telefont,saját fejlesztésű rendszerekkel.
Az 1+ vagy Oneplus csak az egyik.
Viszont ha tisztán androidot akarsz akkor vagy megveszed a google saját telefonját vagy keresel a android one programban kiadott más gyártó cuccát.
A hardware mindig a saját terméke az adott gyárnak a software viszont a google közvetlen android programja a frissítések is onnan jönnek,kvázi az is olyan mint a apple cucca.
Azonkívül csak xiaomi vonalon mozogva a miui nekem nagyon bejött.A redmi4pro 2016-os a mai napig nem szemetel tele semmit,ugyanolyan a gyorsasága pedig frissítés se jött évek óta.
Mondjuk az a szemét sony xperia sp 1,5 év után olyan lett mint egy reumás csiga és állandóan telebaszta mindennel a memóriát.
Nya tömören jól kel választani androidot.Ez a 712-es SD proci is szélvészgyors.
Próbálom neked elmondani.
A külömbség nem az árában van. Aki azt állítja hogy egy túlárazott szar,az buta. Ugyanis meg lehet nézni a mai droidos telefonok felső szegmensét. Semmivel nem olcsóbbak.
A külömbség annyi csupán,hogy az iPhone saját rendszert használ,amit tökéletesen ráoptimalizálnak a készülékekre . Zárt forráskódú.
A droidnak is van saját telefonja...Oneplus a neve. A többi gyártó csak “ használja” a rendszert,ezért akadnak fagyások és problémák idővel.
Még annyi van,hogy a droid nyílt rendszer. Ami annyit jelent,hogy bárki írhat rá programot. Ezt hívják a droidosok “szabadságnak”.
Ez jó dolog,de rengeteg problémát okoz. Nem minden készülék képes normálisan kezelni az ilyen programokat,illetve rengeteg vírust tudnak elrejteni bennük. A droidos felső kategóriás készülékek úgy tudják az illesztési problémákat kezelni,hogy telebasszák bivajerős procival,rammal...stb..
Mostanában a gyártók a csúcs kategóriában a fényképezésben versengenek. Aminek nem sok értelmét látom,mert egy átlag felhasználó szerintem nem ezért vesz telefont. Én nem értek a fényképezéshez,de ha szép képeket szeretnék csinálni( nekem a mostani 20 megapixelesek is gyönyörűek),valószínű hogy egy szakember nem telefont ajánlana.
Tömören ennyi..
Egy késsel már túlélném a gazdag nyugati világ 90%-át
Kő cuccal nem tudom. Itt kevesebb az esély, de annyi előny van hogy kb 3-4 heti kaja simán van a bőröm alatt

Amúgy hogy van diploma meg nem jelenti azt hogy okos vagy vagy épp nyitott az új dolgokra
Anyám 8 általánost végzett tanyán nőt fel lassan 70 éves és használ tepsi telefont
Fotóz, kártya és mindenféle logikai játékot játszik ismerkedik a nettel(mondjuk ez meg nem nagyon megy neki)
Tud nélküle élni de szereti azt a kütyüt épp nemrég vett egy újabbat mert a régi nem fotózott szépen
Virágkötő,lepkegyűjtő,könyvtáros és afrika kutató?