Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mindenféle oldalakItt pl: http://youtu.be/kiDolRrE13Yon!
Persze, csak az a kérdés, hogy hol.
Egy ideje mindenféle idióta reklámok bukkannak fel! Érdeklődöm, hogy Nektek is így van??
Neked milyen lelki világod van, hogy életük munkáját elvesztő földművesek kilátástalanságból elkövetett öngyilkossága vicces? Költői a kérdés...
Nem ezen van a hangsúly, hanem a 600 millió ember (majdnem egy Európányi tömeg egy nagyon kis helyre zsúfolva) érintő vízhiány miatt ezekben a régiókban elmarad a tisztálkodás, mosás, vizes blokkok tisztítása, mert éppen hogy az iváshoz és főzéshez van elégséges víz. Indiában küszöbön áll egy brutális járvány és röviddel utána jön az éhezés, mert a mezőgazdaságuk tényleg letérdelt az idei aszályban, képzelhetitek milyen a helyzet, ha a gazdák és földbirtokosok öngyilkosok lesznek.
Ez így a békés és nyugodt kis országunkban poénnak tűnhet, de egy globális katasztrófa is hasonló előjelekkel indul.
Akkor pedig védtelen kis országunkba is villámgyorsan begyűrűzhet a baj.
Motorozzunk.
Azert nem a kanyar kulson kene pihrngetni mer ilyenek tortennek.

http://youtu.be/8gcjm6E_kEU
Mimt irtam van nyomatékkulcsom több is, meg némelyik drágább mint az itt bemutatottak, de nem használom amikor nem indokolt. Ellenben sok helyen meg mások nem használják ahol kéne. Bocs, hogy meg tudok huzni egx olajleeresztő csavart meg egy olajszűrőt megszokásból
De nem mondtam, hogy te ne használd
Gondolom te is nyomatékra huzod az összes csavart ami a kezedbe kerül
Akó bocs
Aha, először nem kellene Kínából szar zokni baszom nagy teherhajókkal, aztán nem kéne 600 lóerős autó a gazdag buziknak, (mondjuk 150 lovas sem kell a kurvának a műkörmöshöz), nem kell mekkdanoldsz (meg amit ez jelent), nem kell ötévente új ótó, nem kell télen-nyáron banán teherhajókon, nem kell 100 km autódugó az autópályákon amikor megyünk az Adriára meg ezek nem kellenének.
Pontosan egy perc alatt egy csomó probléma megoldódna, ha ezek nem lennének, nemcsak a környezetszennyezés
vízhiány
szerintem nem rakta még sok ember össze hogy egy csomó minden előállításához kell víz, nem csak az élelmiszerhez
és amit utána onnan kivisznek így bukják a vizet is
india-kína féleletesen sok mindent exportál, így hihetetlen sok tonna víz is megy el az országból vagy megy tönkre
Kicsit feszültségkeltő a cikk, a múltkori aszálynál 3500 halottról ír.
1,3 milliárdból 3500 az... ööö... közben utánanéztem, India 1,3 milliárd, Pakisztán 200 millió, vagyis 1,5 milliárdban a 3500 az... öööö... 0,0002333335666669.
"Szerencsére" az öngyilkossági hullám a túlnépesedés ellen hat....
még mindig azt mondom a villanyos a jövő de nem így ahogy most csinálják
pl egy trabant méretű-súlyú kis fost kell városi kocsinak megcsinálninem túl nagy akkuval és lehehessen bárhol kurva egyszerűen tölteni, ne kelljen 20 méter kábellel baszakodni stbstb
erre lassan 3 tonnás kocsikba tesznek mindenféle villanyos hajtást bazi nagy akkuval és megy a sírás hogy lassan lehet feltölteni és drága az akku
vidéken meg a gázos hajtást újra fel kellene futtatni, messzire menősnek meg ott maradna a dízel és máris olyan kurvára zöldek lennénk mint a fű
A dízelnek nem a széndioxid-kibocsátás a legnagyobb problémája, hanem a rákkeltő korom és a nitrogénoxidok - bent a zsúfolt nagyvárosokban. Ezért kell megszabadulni tőlük mielőbb.
Itt van amiről a múltkor beszéltünk. India 15 év alatt 800 millióról 1.3 milliárd főre növekedett és jelenleg 600 millió embert érint a súlyos aszály miatti vízhiány.
Olvassatok bele a cikkbe, erről írtam, hogy több 100 milliós szomjazó hordák indulhatnak meg a csudálatos Európa felé, hogy aztán itt kezdődjön el ugyan az a folyamat, túlnépesedés, élelem és vízhiány, összeomlás...
A mezőgazdaságuk is letérdel, mert a gabonához is víz kellene, de nincs. Még a nyáron jelentkezni fog az éhínség is náluk sajnos, beláthatatlan következményekkel.
Ráadásul egész Délkelet-Ázsia bajban van az aszály miatt, egyszerűen eltolódik, rövidül a monszun időszak, ami hozná a vizet a földekre és a tározókba.
Küszöbön a baj...

https://m.origo.hu/gazdasag/20...
Bocsika az off-ért , a sok elektromos szart majmoló , dízel inkvizitor figyelmébe ajánlok egy szösszenetet , meg akit érdekel !!
https://totalcar.hu/kozosseg/r...
Senki nem ken rá senkire semmit mindössze csodáljuk olyan embertársainkat akiknek megadatott ez a csudálatos képesség melynek hiányában mi egyszeri halandók kénytelenek vagyunk a nyomorult imperialista szerszámgyártók hiéna profitéhségét csillapítani, hidd el inkább irigy vagyok mint bármi más.
vigyázz az ilyen kijelentésekkel, mert még rádkenik hogy te olyan istenkirály terminátor vagy, hogy a csuklód kalibrálva van nyomatékra
Villáskulcs készlete sincs senkinek, mert kizárólag nyomatékkulcsot használnak itt Vagy nem, csak nem vallják be amikor emiatt fikáznak valakit

Én is simán rövidre fogott dugókulccsal szoktam lehúzni. Soha nem volt még ilyen gondom, hogy szarrá kellett tépni hogy ne eresszen, pedig gyakran van hogy nem találom a tömítés készletet és inkább hagyom benne a régit
Simán a menet is tömít annyira jó esetben, hogy ne eresszen. Annyi a lényeg hogy ne essen ki.
Gondolom nem volt lágyítva a frissen vásárolt rézalátét így azt tényleg tépni kell, hogy igazodjon, én is alu alátétet használok, azzal nem kell szórakozni.
Ebből a kis rohadékból vagy 3 at törtem bele az inyektorba egy csavarhuzora dugott 4 es bittel csukobol.A torott darab 20 perc alatt kijon de 1600/stück es csak gyári van.
szal nyomatekkulcs for president.
Nem hát, minek az?......autószerelő műhely tulajának javítottam a menetet mert az emberei meghúzták az új gépének olajcserekor.......ők sem használnak nyomatékkulcsot soha semmihez mert a bugi ott van a kezükben.
A normális tömítés sem árt! Napokban cserélték a vízóránkat! Az egyik vége jó lett mindjárt, a másik fele a második tömítésre lett csak jó!
Én ezelőtt kb 14 évvel kettőt is vettem , mert kellett! Most nem kérnek inni! Egyik sem!