Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pedig qrva jó volt az öreg.... tőle tudnék idézni, ebben a qrva nagy álkeresztény hangoztatásban: ott a biblia, rogton ott van benne: ne lopj..... legalább ne tőlünk
Az utána kapott büntetés letöltése után meghatározott ideig már igen. Esetleg ha rádsütötték, hogy rendszerellenes a magatartásod.
rendőri felügyelet alatt álló kmk miatt nem lettél az csak valami büncselekmény vagy kisebb stikli miatt járt
Az hagyján, papírszedéskor én vittem be a papír a többi szerencsétlen hülyével együtt, de ez egy dolog, a gyerekek bementek a terembe, és mi is hordtuk bele a konténerbe. Amikor én voltam gyerek, ilyent még elgondolni sem mertünk. Az volt akkor a jó, hogy egy napig nem kellett az osztályteremben lennünk, hordtuk a papírt meg osztályoztuk, matt, fényes, félfényes, műnyomó, stb.
Így lettél REF-es könnyen.

:-)
Speciel ha nem lenne ennyi barom kismajom, akit a jó kurva édesanyja-apja félrenevelt (nem is nevelte), AKKOR VALSZLEG TÖBB PEDAGÓGUS LENNE, MÉG AKKOR IS, HA MÉG ÍGY SEM LENNE ELÉG.
caps lock, bocsi.
A lányom az meg pluszban úszóedző, tudom miről beszélek, aki esetleg ellenkezni akarna. És Baranyáról beszélek, mi lehet BAZ-ban?
azért ilyen volt a régi rendszerben Ha nem dolgoztál közveszélye munkakerülőnek nyílvánítottak azt mentél a gyűjtőbe
Gyerekkoromban ciki volt ha anyu-apu vitt a suliba, ma menő.
...vagy az űrrakéta indítóba. Esetleg a kórbonctanra, aki azt szeretné írni, hogy Magyarországon nincs is rakétakilövő állomás, mert nem érti a célzást.
- Apa mi ez itt?
- Ez? Vizihulla, megfogod?
GYES??? 3évig otthon tutujgatni a majmot. Na a szocialiozmusban ez úgy vót, hogy fél év azt menté vissza építeni Kérdezd majd meg a szüleidet (persze ha még lehetséges) Igaz bölcsivel, ovival nem volt gond
ja de jó volna, hogyha mindenki hordaná be nyári szünetbe a gyerekét a munkahelyére Nem tudom mit szólnának hozzá a pick szalámi gyárba, vagy a richter gedeon laborjában. ugye ezt a sületlenséget te sem gondoltad komolyan laci? Érdeke az én gyerekkoromban is megoldották ezt a szülő, és párommal szülőként mi is meg tudjuk ezt oldani
Na jó, de te mindig f@sságokat írsz - mint a Zoli...
Nem rakna magának félra aki eddig sem tudott A 3 105-a nyom nélkül eltünne a zsíros kenyérbe öregségére meg éhenhal. Persze ha fizeti sem valószínű, hogy másként fog történni. Szerintem akinek nem lesz elegendő megtakarítása az bajban lesz öregen és tehetetlenül, ha az üszkök nem gondozzák
A hatályos szerint. De mi nem arról beszélünk, hogy miért és hogyan kéne megváltoztatni a rendszert, hogy működjön? vagy ha ez kell nekünk, mert ez a kényelmes, akkor minek sír-rí mindenki, hogy nem tetszik neki?
az jó lesz nekik abból döltek a milliárdok a magánzsebekbe
ezt már leírtam, szerintem ezzel indítottam a hozzászólás cunamit
faszt akkor én 4-szeresen fizetnék
Ácsi Adósságot nem vagy köteles örökölni. Közjegyző előtt simán lemondasz az örökjogodról és kész
Ismered Hofit? Én amúgy nem szeretem, szerettem, de őt úgy hívták, úgy látják, hogy ő volt a hivatásos gőzleeresztő.
Kérdezd csak meg az itteni idősebb motrostársakat erről.
Tarlós valami hasonló szerepet tölt be, de ez viszont csak az én véleményem, ami akár igaz is lehet.
puzsér jó arc de ő egy kritikus. Valószínűleg politikusnak csapnivaló lenne
Tarlós nem egy hülye hisztis fasz Én vidékiként úgy látom ért is ahhoz amit csinál. Nem volt ő hang elküldeni a kormánypárti barátokat sem melegebb éghajlatra amikor bp érdeke úgy kívánta. Emléxem a ripacs lézer jancsit el küldte a picsába nagy nyílvánosan amikor nem egyeztek a bkv finanszírozásán, orbánt is igen oltotta a hiradón keresztül, nekem innen vidékről korrektnek tűnik az ürge. Emléxem mikor ezek a szürkekabátos genyák ezek a közterületes faszok kiraktak valami kamerát valami kereszteződésbe ahol lehetetlen volt szabályosan kikanyarodni azt nap ezrével szedték az 50 ezres bírságot. tarlós lerendezte azokat is. gyorsan rövidre zárta az ügyet.
Valamiben bíznom kell.
Nyilván van megtakarításom is, meg magánynyugdíjpénztáram is, illetve igyekszem úgy élni már most is, hogy a lehető legkevésbé legyek a terhére másnak. Nyilván ha az új motorral felszántom az aszfaltot, az más, de még akkor is odafigyelek, amikor a kétkerékre ülök.
Ettől többre nincs lehetőségem
Nem a rendszer a hibás. Az a hiba, hogy akik nem tettek bele a rendszerbe, vagy esetleg mutatóba, azok is teljes jogú tagként ugyanannyit akarnak kivenni.
A másik problémára a megoldás meg az, hogy reálértéken kellene félretenni.
Van egy nagyon érdekes adat, kérlek hidd el nekem, hogy nem én találtam ki, de tudod mennyi a jelenlegi nyugdíjasok között az, akik az elméleti maximális ledolgozott évvel, azaz a 43 évvel ment nyugdíjba? Nem találod ki...
Kb. 13%-a!!!!!!
Hát mi a faxomat akar a sok hülye? Arannyal befuttatott kerekesszéket?
az, hogy miből lesz nyugdíj 10 év múlva még az sem tudja megmondani akinek igazán tudnia kéne
te miben reménykedsz? Hogy a 3 gyereked után fox nyugdíjat kapni Ez kb. ugyanolyan utópia mint a kommunizmus