Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már mutattam lejjebb.
rajtad zotyám 800 kg sem segítene úgy le vagy lakva
Mondjuk ebben van valami, erre nem is gondoltam. Így már csak a maradék 6 tulajt kell az elmémben valahogy legyőznöm.
azért nézd meg a melegen indulást is
Én is, de csak jót
ha így állsz hozzá akkor hagyd az egészet
Ha meg akarod és jó vétel meg kell nézni ki kell próbálni. Előítéletesen kár elindulni simán lehet egy jó vétel is a helyszínen kiderül. lehet 10 évből 5-öt állt, nem tudhatod
Egyébként most már elmodhatnád mi a paripa
Abban a sok tulajban lesz kereskedö is, összefügg a kivonásokkal is mert ők mindig kivonatják amig náluk van. Én megnézném.
Ha tudsz jutányos áron én is vennék vagy 8 kiló állapotot.
A csavarokat és az egyenesfutást nézem, meg a hidegindítást. nyilváén kompressziót is jó lenne, de az valszleg nem a megengedhető kategória.

Amúgy nem titok, erről van szó:

https://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/er-6f/kawasaki_er-6f_autobeszamitas-14525283
Minden üzletben van kockázat. A tényezöket kell minimalizálni.
Igen, magyarországi. Mondjuk a 10 év alatt 3 vagy 4 alkalommal ki is lett vonatva a forgalomból az adatbázis szerint.
Viszek magammal hozzáértőt is, de azért vannak fenntartásaim, hogy el kéne engednem a dolgot. De a kisördög csak-csak a vállamon ül és a fülembe duruzsol.
Persze mi van, ha a segítség sem vesz észre valamit, és én belenyúlok a szarba.
Az a fehér amúr csárdánál van oda járok kajolni, ha megunom a babkonzervet
Első alkalommal forgalomba az uj tulajnak helyezik, ott nincs kereskedő nevén. Beszámitásnál igen.
állapotot veszel. Ilyen mértékben az előbbi összefüggéseknek szerintem nincs jelentősége. Persze 10 ember 10 félképp használta és tartotta karban. Elmégy megnézed, ha nem lóg keze lába, könnyen indul, nem ejti a fordulatot esztétikában neked megfelel akkor lehet 10 gazdás motor is jó.
A gond a hülye gyalogosátjáró a tér előtt.Az megakassza úgy a forgalmat hogy esélytelen a kanyarodás.Látja az isenbarma,előtte vált pirosra a lémpa dee azért csak átnyomakszik és lezárja az egyensesn haladónak is az utat,szívál te is alapon.
Gratula ahogy Kálmán Olga mondaná.
Egyesek évente többször is motort cserélnek. Van aki a kötelezőt se fizeti igy. Inkább az állapota, lekövethetősége lenne mérvadó.
Azt is számold bele, hogy ha magyarországi forgalomba helyezésű, akkor azt hiszem a szalon is tulajnak számít, aztán ha vissza vette valamelyik szalon vagy használt motor kereskedő, akkor azok is mind-mind tulajként szerepelnek, tehát lehet, hogy valójában csak 5-7 valós gazdája volt 10 év alatt, de ez annyira meg mindig nem biztató.
Jah,az a hordós stég masszívabbnak néz ki mellette.
10 tulaj? A rossz verzió szerint évente adták-vették, mindig a következő tulajra bízták az olajcserét és mivel mindenki úgy számolt, hogy max 1 szezont lesz nála, ezért csesztek a karbantartásra. A jó verzió szerint mindenki gondos gazdája volt és legalább minden tavasszal kapott olajcserét, emiatt senki nem hajtotta szét a régi, benne rohadó olajjal.
Neked kell eldöntened, hogy melyikben hiszel, ha hidegen sem füstöl, nincs mellékzörej, akkor talán nincs baja.
De arra számíts, hogy ennyi tulaj váltással a fékek és a lánc szett szinte biztosan el van használódva, de mivel ezek kopó cuccok, ha ez jelentkezik az árképzésben (ennyivel olcsóbb) és a motorja tényleg nincs lerúgva, akkor lehet még jó vétel is.
Véleményben kérném a segítségeteket.
10 éves motor, 10 gazda a gépjármű-nyilvántartás szerint. Érdemes gondolkodni a megvásárlásán szerintetek?
nem napszítta tavaly lett föstve inkább nem mondom mit kérnek 1 liter speckó festékért
A herezacskót valószínű újat csináltatok mert már néhány helyen pöttyen be rajta a víz, elérett A mostanit meg meghagyom téli ponyvának
eleinte ódzkodtam tőle én is. De mivel az évek múlásával egyre kevésbé tudom meginni az alkoholt az ízük miatt kellett valami alternatíva Kapóra jhött, hogy végre valamelyik gyártó ízesített sörben kihozta a 4%-ost. Ebből 6-8 már kellően üt. Síma sörből egy hét alatt sem tudnék meginni annyit Elég gejj édes, eleinte felesben ittam a hagyományos sörrel, majd később elhagytam belőlle most meg már megszoktam Jó volna ha jövőre kihoznának több ízben is 4-est
Mondjuk ez azért érdekes, mert 2 éve még arról volt szó, hogy az 1,5 %-os ízes söröket is betiltják, mert megissza a gyerek is. Most meg simán piacra dobbták a 4-est.
Valakinek megint került egy kis aprópénz a zsebébe ezért
Megfogtad a lényeget
hát átmegy bazmeg, mer 5 perces piros lámpátok van a sziszikastélytól kifelé 15 másodperces zöldre Aztán tetézi még a bajt, hogy ott bassza az annyát soxor a hév is. Gémesi baszhatna már oda egy felűljárót igazán mert komolyan katasztrófa nálatok az a kereszteződés.
Na nem mintha nálunk ilyenek nem lennének elkerülő út híján napi 10 ezer kamion megy át a belváros kellős közepén. Egy kis fos város és ha az egyik oldalon megszülettél akkor életed végéig ott is maradsz mert átkelni nem tudsz