Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na, ez a helyes, az igényeket a lehetőségekhez kell igazítani. Így nem lesz baj soha.
Annyira nem, inkabb meggajverkedek, mert azt IS szeretem csinalni. Bar lehet nem tudom, de szeretem.
Ha nagyon kell az a valami, akkor semmi sem drága.
Drága kenyér.....
Mert havira szereznék, de így már nem.
;-)
Félreértés ne essék, én nem minősítem azt ott elsajátítható tananyagot, csak azt mondom, abból nem lehet megélni. Nyilván van pár ember, aki megél belőle, na azok a haverok. Arra nem lehet alapozni.
Az nem járja, hogy a szombat.com-on, a népszarában, a hvg-ben, a zsindexben lepatásozom az Orbánt, mert nem ad milliós jövedelemmel bíró állást az esztétika szakos pulyámnak. Mármint ha elvégzi.
Nálunk volt az egyetemen egy mondás: mit csinál a TTK-s a nyári szünetben? Letesz egy bölcsész diplomát....
Eves, a havi az a futamido.
Havi 5% kamat?
A cel a videon bemutatott osszkep. Ha van befektetni valo 48000 eurod en siman megveszem azt.
Magamnak, es 84 havi torlesztore 5%kamattal visszafizetem.
Nem gondoltam volna hogy most szárad ki a meggájver véna benned
Mint a németek oldalsátor liftes hátsó tető baszomfaszom meg ami van
Kb az alváz az eredeti a többi mind maszek
Mindezt úgy hogy januárban vették egy hetet még állt az álló fűtés beszerelés miatt és a karácsonyi nagybevásárláskor futottunk össze és ekkor megvolt a 200
Ráadásul hölgy vezető osztály társam volt
Olaszországba jár heti rendszerességgel nem ritka a 2 kanyar
Amúgy zakkant a lány. Azt mondja csak tankolni áll meg, ekkor megy el wc meg ilyenek
Mondja is hogy ebből a szempontból a Ducato jobb volt mert az hamarabb kifogyott
Dehogy haragszom, egyrészt az ujjam dörzsölöm, másrészt megint az ujjam dörzsölöm, mert néha, amikor mégis nekiállok maszekolni, pont ők azok, az ő fajtájuk, akik jellemzően semmihez nem értenek, legalábbis a gyakorlati dolgokhoz semennyire. Így - de nem átkúrva őket - olyan és annyi szolgáltatást lehet nekik eladni, amit csak lehet. Nagyon szar lenne, ha mindenki csak annyira és nem jobban értene a mindennapokban használt, javítani való dolgokhoz mint én, pedig közel sem vagyok olyan okos-ügyes.
A magyar már ezer éve megmondta, vakok között a félszemű a király.
200?.....akkor ki sem szállt belőle, már havi 10000 és munkanapokra számolva napi 500, van aki többet megy, de az igencsak extrém.
Még mindig nem érted amit mondani szeretnék vagy csak valamiért haragszol a bölcsészekre.
Dehogy akarom szetvagni, beepiteni kene a cuccot kat, minek vagdalni amit osszeraktak.
Na jo nem 400,570.

https://www.hasznaltauto.hu/kishaszonjarmu/fiat/ducato/fiat_ducato_maxi_2_3_mjet_xlh3_3_5_t_5_palettas_klimas-14646744
Nem akarod szétvágni?
Azt gondoltam teljesen átalakítod, te szereted a full szopó projektejet
És a Hófehérke vezette ugye ?
Ismerős 1 év alatt lazán bekerült 200 ezret a mercibe és fura mód 4 évesen mégis csak 160 ezerrel ment műszakira
A felso resze kurvar ivel befel,szar bele pakolni,meg butorozni stb,nem jo szogletes magas cucc szallitasara.
2,6 nettoert mar talaltam magas-hosszu ducatot,igaz van vagy 400e benne. Az bejott.
Ujonnan majd 8 milla.
Ebbol mobile.de lesz.
ellenben bármennyi km van benne még 2-300ezret akkor is bírni fog
bazi nagy fülke, kis lakatos meló és elketyeg még jó sok évet
Pedig fogsz, vagy szélesebbre kell tárnod a buxtárcádat!
Pont ez a gond,mind rozsdas,nem akarok rozsdaval szarakondni.
Hmmm.. a linket nem jól szúrta be a fórummotor, a gugli azonban megmutatja, elte 2019 bölcsészkar induló képzések!