Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt ígérték.
Igen , ez lenne ésszerű, csak úgy nem lehetne ilyen mértékben rabolni a hozzáértőknek.
Nnna ezzel egyetértek
Be kéne szántani az egész nyugdíjrendszert.
Ne legyen nyugdíj, de ne is vonják le.
Aki akar majd üzleti alapon félrerak magának.
Aaaaaaa megint lesz majd Híd a munka világába program
Lehet Puzsérra szavazok.
Egy faszkalap, de tuti rendet vágna a sok köcsög között és legalább jókat röhögnénk a beszólásain
Ez a Taplós meg egy pökhendi pöcs szimplán. Akkor is ha Karigerinél jobban dolgozik.
György István aki még az elején indult ellene a fideszes színekben, szerintem jobb lett volna.
Kőbányai polgármester volt előtte és elég jól gatyába rázta a kerületet. Plusz 1000* normálisabb ember.
Amióta nem ő van azóta rettegnek a csövesek is a szopófantomtól
Dehogy, azzal kiszúrják bizonyos buzeránsok szemét virtuálisan, hogy a cigányok képviselve vannak.
Komolyan mondom, mintha én élnék egyedül ebben az országban itt.

:-)
Én munkáltatóként kiírnám, hogy bemenet csak aláírással tanúsított okirat, hogy a munkabiztonsági előírásokat a munkahely területén betartja, aki át akarja lépni a küszöböt. Nyilván van ettől célravezetőbb ötletem is, de ez olyan jól nézne ki, amikor az arcokat fényképezném, amikor ezeket olvassák a bejárati ajtóra kiragasztva.
Tudni kell, hogy magánvállalkozás esetén az a munkahely az MAGÁNTERÜLET, ahol a tulajdonosnak jogai vannak a munkavállalóval szemben.
Fel kell fogni, hogy a munkahely nem szociális foglalkoztató, pláne nem problémamegoldó. A munkaadó bizonyos cél érdekében, bizonyos feltételek között alkalmaz dolgozókat és ennyi, nem több.
Egyébként az óvodákkal is az a baj, hogy nincs óvónő. Mindenki elment külföldre. Ezért nincsenek férőhelyek.
Az ilyen háztáji óvodákat meg halálba szopatják.
Egyik ismerősöm azért nem kapott engedélyt mert padlófűtése van és "szál a por"
Na de most Viktor kis paravánja, Farkas Flórián lesz megint a cigovezér..... meg van oldva minden probléma....
Egyszer már leírtam, hogy ez miért téves felfogás.
Mert bénák. Fogni kell a gyereket, és azzal bemenni dolgozni hogy nincs ovoda.
Ha bármi hátrány éri emiatt, beperelni a céget és a kártérítésből vígan elvannak évekig
Majd rászorultsági alapon, meg holmi álhumanista nézetekre hivatkozva a sok zsidóliberális bölcsész kisírja nekik. Most nem így van?
A kis dögevőkből nem lesz nyugdíja, ha nincs fizetése amiből a szülők kapjanak.
Ezt legalább jól kitalálták.
Van ilyen számla. Viszont a 3000Mrd forintot nem látom rajta, csak 2 év óta gyűlik rajta a befizetés. Előtte 20 év befizetéseit, amit a magánnyugdíj számlámról leemeltek, azt nem látom.
Pláne.
...mert pár nappal ezelőtt belinkeltem neked, hogy még így is több, mint 200 milliárddal többe kerültök a társadalomnak.
Ha jól emlékezem, 230-240 milliárddal.
Legalabb ne sirj, te valasztottad.
Eredetileg ez úgy volt, hogy a befizetett pénzeket nem elköltötték hanem befektették, és így fizették a nyugdíjakat.
Aztán valami okos ellopta a nyugdíj pénzeket, hogy nem kell az oda, majd a következő generáció úgy is befizeti az aktuális nyugdíjasoknak.
Így persze kamatok sem voltak amiből az érték tartást lehetett volna finanszírozni.
Ez jó is volt addig amíg növekedett a népesség, de amint elkezdett csökkenni bedőlt az egész rendszer, amit hitelből kell finanszírozni, illetve ezt már nem akarják finanszírozni. Itt tartunk most.

Én azt mondanám hogy számolják csak ki mindenkinek mennyit fizetett be valós értéken, és szépen kapjon annyi államkötvényt.
Ez persze nem jó üzlet az államnak mert kiderülne hogy kicseszett nagy adóssága van.
Pedig a jól belegondolunk a befizetett nyugdíjpénzek nem más mint hitelezés, amit nyugdíjas korunkban akarunk visszakapni. Ennélfogva közönséges lopás hogy nem kapjuk vissza.
Miért is? Átlag 14 évvel rövidebb az életünk, jelen esetben nagy valószínűséggel meg sem érjük a nyugdíjat, viszont élethosszig fizetjük a járedékot és a brutális adókat is.
Szerintem ne. A dohányzás okozta problémákat saját maguk finanszírozzák meg és kész is.
Fizessenek a cigisek 2x-es tb-t és minden okos.
Android van a tableten.
akkor nálam lesz a baj.... majd ránézek a winfosra a pc-n..... mar szarakodik régóta
Szerintem mukodik, nem csesztek el teljesen.