Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem igazából közömbös volt, van ami tetszett és van ami nem, de ez igen: http://totalbike.hu/magazin/2019/10/09/elrontod_vallalod_ennyi/?utm_source=index.hu&utm_medium=doboz&utm_campaign=link
Gyerekek...mi van a használt piaccal ?
Felraktam a vasat nyomott áron,senki nem hívott egy hét alatt. A haver már egy hónapja árulja,őt 1 ember hívta eddig. De megnéztem és rengeteg motor fent van már ezer éve.
2 éve nem győztem a telefont kapkodni mikor felraktam az akkori motorom ...
Az állami szintű kölcsön törlesztésére több elmegy mint bármi másra
Béketerve a nyugdíjad és a honatyáink fizetését is
Ez a kölcsön nagyon ravasz dolog, sok ember nem is gondolná mennyire
Pont most vittem be a suliba ...ma van a gyereknél.
Erről is a libsik tehetnek.
Ha engem nyakon vágott a tanár nem vallottam be a szüleimnek, mert apámtól kapom a másikat.
Most meg feljelentik, kirúgják, megverik. De azért tartson rendet.
Na aki ezt kitalálta azt tenném be egy ilyen osztályba amit te is emlegetsz.
Egyik ismerősöm tanár, ráadásul szakmunkás suliban. De mondja hogy nagyon utálja már a gyerekeket, mert 99% ilyen amit te is írtál
Pedig régebben szerette a szakmáját.

Neki volt a vicce hogy mi a különbség a pedagógus és a pedofil között?
Pedofil szereti a gyerekeket
A Tevába meg 16 alatt be sem lehet menni.
Szereltem már a korboncnok Jawaját boncasztalon
Jó hely az. Elég büdös, de a hullák sokkal békésebbek mint az élők.
Nem mindenkinek van lehetősége erre.
A Richternek saját óvodája van az alkalmazottak részére, szóval ez szar példa, és a gyereket lazán be lehet vinni a laborba.
Üzemcsarnokokban már útban lenne.
Mostani melóhelyemre is be szokták hozni a gyereket. Engem is bevitt apám párszor. Baromira élveztem amikor az irányító toronyban a radar képernyőn a trackballal átrajzoltam a térképet
Akkoriban még ugye nem léteztek személyi számítógépek, így az maga volt az űrtechnika.
Richternek momentán saját óvodája van az alkalmazottak számára.
Amúgy a mostani melóhelyemen is gyakran behozzák a gyerekeket. Legalább látnak repülőt közelről.
Te lehet hogy megoldod, de nincs erre mindenkinek lehetősége.
Vagy keres annyit hogy kifutja a babysintér, vagy otthon marad és lesz főállású anya.
Az ugye nem jellemző hogy keressen ehhez eleget.
Én azt hittem az a lényeg hogy rinyáljunk
A kocsi elromlott, emiatt a fűtés még többe került.
Persze mert a feleségét is megbüntették
Amúgy a belváros teli van ilyen csapdákkal ugyan úgy, az már nem zavarja.
Amúgy nem azt mondtam hogy hülye, hanem azt hogy "pökhendi pöcs"
Leszar ő mindenkit. Ha rajta múlt volna, már kitiltották volna Budapestről a bringásokat, motorosokat, autósokat...meg az embereket is
Azért van csak hatalmon mert nagyobb a pofája mint az ellenfeleinek a jobb oldalon....baloldalon nincs ellenfele sajnos, azok még nagyobb kretének.
Nem a rendszer a hibás, majd felsoroltad a rendszer hibáit
Azt is vedd hozzá hogy a csökkenő népesség miatt nem működik a piramis játék. Állami szinten ez csak rendszer hiba, ha én csinálnám büncselekmény, de ez most mellékes.
Az állam úgy gazdálkodik, mint az igen rendes, tisztességes, jó munkás cigány szomszédom (már ausztriában él egész jól) aki viszont rohadtul nem értett a pénzhez. Ha volt elköltötte, ha nem volt akkor éhezett. Oké nem volt sok pénze de egy csomó adósságát azért szedte össze mert fasz volt és nem látott előre. Vett egy kocsit, mert neki az most kell, de a villanyszámlát nem fizette be, aztán a tartozás halmozódott, persze hogy kapott pénzbedobós villanyórát.
Ja persze a gázt már régebben kikötötték nála így villannyal fűtött, ami megint csak nem gazdaságos.
Felvett hitelt a ház felújításra az is elment minden hülyeségre, apróságra ami fontosnak tűnt, a házon meg nem volt vakolat sem, és a tető is elkezdett beszakadni, mert mire azt csinálta volna már elfogyott, így persze a fűtés is sokkal többe került.
A kocsi is szar volt, arra is csak költeni kellett.

Na az államháztartás engem erre a cigány szomszédomra emlékeztet nagyon erősen.
És ez MINDEN eddigi kormány hibája a kommunistákat is beleértve.
Nem ott nagyban csinálták, az állami cégekben.... nekem az is jó
Mindig röhögök, amikor valaki azt hozza fel, hogy nem dolgoznak... na az adjon nekik munkát és dolgoztassa őket
Nem a gyerek után kapsz nyugdíjat, hanem a 3 gyereket kötelezik hogy eltartson jól ki van ez találva, az államnak ez semmibe nem kerül.

Assze a kínaiaknál van az a mondás hogy a most megkeresett pénzüket 3 felé kell osztani.
A múltnak, jelennek és jövőnek.
Azaz a múlt a szüleik támogatása, a jelen saját életük, a jövő meg a gyerek ellátása.
A kormány kurvák pénzelése sehol nincs említve
Arany hülyeség.
Persze lehet venni, de csak úgy hogy ott van a kezedben, mert az ilyen papír alapú arany pont nem jó arra amire való, hogy probléma esetén zsebre tudod tenni, és el tudsz vele menekülni.
Arany alapvetően értéktelen. Nem lehet belőle semmi hasznosat csinálni. Egyedül az elektronikai csatlakozók bevonatánál van értelme.
Zoli lakóautójának van értelme, mert abban vígan ellesz az erdőszélén leparkolva ha bedől a bútorbiznisz
Szocializmusban is ez volt az elv.
Mert hülye vagy.
Cromot felejtsd el.
Firefox és AdBlock Plus aztán volt nincs YT reklám.
És nem is az alkalmazotté.
Államé lenne, de nem teszi.
Az alkalmazott tesz amit tud, beviszi a gyereket, a munkaadó kibassza, ex alkalmazott megfojtja a gyereket, és felakasztja magát, mi meg sopánkodunk a blikk hírei közt olvasva, hogy vajon mitől kattant be.
És igenis egy normális munkaadó vállal szociális felelősséget, mert a "szerszámait" is karban tartja ha azt akarja hogy jól működjenek, nem csak addig üti amíg szét nem esik, mert tudja hogy úgy többe kerül neki.
Szóval ha ez ennyire probléma, akkor indít egy óvodát ahogy ez jobb helyeken így is van.
Ha nem lopta el, akkor hol az a pár millám? Az engem nem izgat hogy milyen céllal. Az az én pénzem volt, és nem látom a számlámon, ahogy ígérték.
Államadósságot törlesztett vele, cserébe majd 75 éves koromban kapok egy kis alamizsnát (még bagózni sem kell hogy ne érjem meg), mert 60 évesen már nem találok munkát (már 40esen se könnyű) így jól le is húzza a nyugdíjam ebben az elcseszett rendszerben.

Nem vagyok balos, de kifejezetten nem vagyok hülye sem.
Értem hogy miért csinálták, de akkor is ellopták.
Ahhoz nem voltak elég tökösek hogy államadósságot csináljanak a nyugdíj hiányból, ami eleve a korábbi lopásokból következett be, mert már akkor is ingyen pénznek tekintették a nyugdíj-megtakarításokat. Csináltak hát belőle piramis játékot, ami most összeomlik.
Már mondtam.
Az eddig befizetett nyugdíj járulákot államkötvényben megkapják, ami a nyugdíj korhatár elérésekor lejár.
Ugyan így a nyugdíjasok is.
Elvégre ez állam adósság, hát kezeljék a szerint.
Aztán esetleg ha az állam pénzt akar akkor bocsájt ki kötvényt.
Ha meg államcsőd következik be, akkor vagyon elkobzás az összes politikusnak és családtagjának akinek volt némi köze a kötvénykibocsájtáshoz, vagy hitel felvételhez ami a csődöt okozta. Néhányat a Dunába lőni, párat felkoncolni, a maradékot lámpavasra.
Meglásd nem lenne itt gazdasági probléma, mert a maradéknak eszébe sem jutna a lopás és korrupció
Egy darabig néztem a Batman sorozatot, de nagyon szar volt. Ezt a batwomant már nem kezdem el
A költségvetési zárszámadás tartalmazza.... olvasd el
Azért valaki, ha ráér írja már ide, hogy hova lesz az a qrva sok pénz amit ma Magyarországon, az 58 !!!-féle adó, és járulékkal beszednek??!
Nekem igyutolag visszagondolva tulsagosan is kilogott a lolab. Akkor nem, mert akkor gyerek voltam. Vagy nem volt mas. Akkor a Pirx pilota kalandjai is jo volt, amikor rajottunk, hogy mas is van, akkor kerult minden a helyere.