Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát én ebben semmi különlegeset nem láttam het minimum egyszer de van, hogy többször járok pesten. Sehol nem jobb mindenhol ilyen a közlekedés
Múlt héten a 6-os fővárosi szakaszán 1,3 km-er 45 perc volt De messze nem ez a rekordom tavaly m0 hárosi dunahídig 800 méter 1,5 óra és úgy, hogy nem vártam meg a hídraérkezést inkább lehajtottam a 0-ásról az első adandó alkalmonál kerültem hazáig 60 kmert
Baromira nem ujdonság pesten, hogy a pirosnál megy a kocsisor a zöldnél meg áll mindenki, mert a feldorlódott autók miatt nem lehet haladni. Az, hogy itt a faszi a dugóban nem vette észre,hogy az előtte haladó kocsisor már előrébb tudott gurulni 80 métert az meg a mai technika vivmánya amit ti is előszeretettel használtok a nélkülözhetetlen laposteló
Épp azt írta a faszi, az asszonynak, hogy nyugodtan berakhatja a levest még a hűtőbe egy 2 órával később ér Persze ezek elengedhetetlenűl fontos információk
Vízi bicikli
Szárított Tescos szatyorral
Bárka?????? Ladik lesz az....
Űüüü 1x én is szívesen ki próbálnám így a pecát
Nahh evezzéé fel vele Pestre és csatlakozók
Jah, úgy hogy mindenki más aki arra járt, még a takony kisbyerek is megoldotta ezt a nagy problémát :))
Ez a hülye képes volt 6 percet állni az esőben?

Amúgy meg tényleg ez az autós mentalitás mostanában.
Nálunk durvább,képes átmenni a piroson hogy utána 2 sávot blokkoljon mert látható hogy nem jut át.
Volt hogy 2-3 percig álltam a dudán 1 méterre tőle de csak mereven nézett maga elé.
Mindezt 2x2 sávoson én megyek egyenest zöld a lámpám neki meg már mikor átment az övén piros volt.
Ez a szabadság tér gödöllőn.
Feltennék a yard helyében egy kamerát a kereszteződésbe és lehetne annyi pénzt beszedni hogy mindenki az örsön ibizán nyaralna.
https://player.hu/auto-motor-2...

Amikor a béna biciklis és a béna autós egymásra talál :))
Az a löttyedt ráncos herezacsko a hátulján meg a napszítta műgyanta?
Átbasztak,nem kicsit...........nagyon.
Szerintem tök jó :) Bár igaz, a régi jobb volt.
Nálunk főznek olyat id, nekem túl édes, maradok a pils-nél.
Valami borzasztó az a soproni meggyes... normális ember olyat nem iszik.
azok a motorjaid és a 20+ éves asztrád
Nem olyan lefosott szar az Mindenestre többet kértek érte mind a birtokodban lévő öszes jármű ára+ amit még meg sem vettél dobozos
Na nem érek itt erre rá kivételesen kell egy kicsit dolgozni pedig már elég jó elszoktam tőle az elmúlt években
múlt héten majdnem kieresztették a csónak alól a vizet
Épp úgy álltam be a nádasba egy két éjszakára hogy már a hajtóművet fel kellett emelni. aztán 2 nap alatt kb. 30 cm vizet engedtek ki alólam mert szolnoknak elfogyott
A képek meg azért, hogy lássátok, hogy a telefonon kívűl is van élet
Csak nem nektek...
Turahajó?
En egy közepesen lefingott bárkának neztem.
kb. két hétből 3 napot ott töltök Az nagyon jó hely, ott nem tudom olvasni a sületlenségeiteket
de hát nekem van ilyen autóm is zotya minden pénz kérdése
Azt, hogy hasonlítsz össze egy motorszállításra és alvásra átalakított furgont egy túrahajóval
Ja jármű mind a kettő most esett le
Láposban fennakad és melós kiszabadulni ami az ő állapotában veszélyes lehet.
Ezé kéne valami sürü láposba költöznöd
KB csillárdszor jobb mint az a békanyálas ladikod ami allandoan lerobban.
ja most olvasom Akkor minden elismerésem a hölgynek Én erre már sem fizikailag sem mentálisan nem lennék képes
vannak ilyen ingázók országok között kb. egy év alatt annyit áll az autó amenyit muszáj leállítani a tankolás miatt
Ha nekem kellene vezetnem egy év alatt 200 ezret inkább belehugyoznék a konektorba az is szebb halál Szerintem negy egy emberke rakta bele a 200 ezret, hanem melegváltásba nyomták heti turnusba
nem tudom ebbe mi a kunszt Veszel egy használt high2 long3 valami dobozos ganét 2 milkáért, aztán egy bútorasztalos meg egy lakatos, meg egy kárpitos megcsinálja ugyan ilyenre ha kell, ha nagyon igényes akarsz lenni kb. 1 gurigáért anyagostól. Vagy ha tele vagy mint a bolhás kutya akkor meg kicsengeted kp.ba az újra a 15 mikulást azt nem sóvárogsz ilyen szarokért
Ilyen oreg köszveny nemkell, inkabb egy rozsdamentes olcso sprinter.
Pedig amerikaban a DIY csavok 90%-a sprintert alakit at
https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mercedes-benz/210/mercedes-benz_210_601_077_9_szemelyes_kisbusz_ujszeru_a-13656427

Emelőhátfal is van benne