Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem mondanám nagyságrendekkel, sőt, emlékeim szerint minimálissal több. Én online kötöm, meg beleegyezek pár hülyeségbe, de be kell vallanom, ebből soha egy forint, soha egy perc plusz problémám nem volt. Amikor eladtam tavasszal a Hiace-t, akkor a baleseti adóval a negyedéves biztosítás 7 ezer volt. Ha azt mondom, hogy 20 %-al több, akkor is éppen elkerüli az ezer forintot.
erre mondják, hogy a lustaság nagy úr
Csak hiszed. A 10 házzal odébb lakó 40 év körüli fiatalember már vagy 10 éve ha nem több (több) portás egy általános iskolában. Akkor azért, mert fa gyerekjátékokat gyártott otthon, illetve azt tervezte, az lesz a tuti. Természetesen nem az lett, de már annyira portás lett a lelkében, hogy már képtelen a meglátásom szerint olyan munkahelyre váltani, ahol meg is kell mozdulni. Még akár több pénzért is, pedig neki jó az egészségi állapota.
Ez van.
de igen
na az az Jó lenne csak ahhoz meg tanulni kellett volna vagy 10 évet Bár mondjuk nem értem miért mert azon kívűl, hogy feküdjön le, hunnya be a szemét és mondja el mit érez. Ehhez a 3 rövid mondathoz nem tudom miért kell egyetem Mert nagyjából a munkájuk is ennyit ér.
Mondjuk jobban ott is inkább a paciens fexik a kanapén
Bár mivel ini meg pszihiátriai eset szerintem nyugodtan levezethetné úgy a foglalkozást, hogy a paciens kanapéja mellé rakja a sajátját azt együtt csinálják
A negyed éves biztosítás fizetgetés nagyságrendekkel drágább, mint egy összegben, vagy nem? Meg plusz 3 befizetés is, az egyszeri helyett.
ezeket szereted csinálni? Egy portásmunkán mi a faszt lehet szeretni csinálni?
Oké értem én, hogy ennél többre nem vagy alkalmas vagy inkább hajlandó Azt viszont nem akarom elhinni, hogy egy ilyen portás állás nincs a környéketeken valahol
Persze gondolom a nyuggerek javát betöltötték már
Pszichiáter?
A bkv ellenőr azért nem veszélytelen szakma és rafináltnak is kell lenni amit nem nézek ki belőled
http://youtu.be/n5BrX1wjQfw
nem tud ülni 8 órát
Olyat keressél neki ahol kanapén lehet feküdni reggel 10-től délután 3-ig a munkaidőben
Sajnos az egészségügyi állapot nagyon-nagyon behatárolja a lehetőségeket. Mondjuk nálunk az irodai meló neked jó lenne, ott fizikai megterhelés szinte nulla. Csak nincs felvétel.
Pl a BKV ellenőr bejönne egy ideig. Addig amíg le nem buktatják az embert
Mivel elég rozoga az állapotom valami nyugis portás vagy ilyesmi nem lenne rossz
Kupiban már majdnem voltam biztonsági őr, de végül mégsem
Ini ennél jóval kevesebb pénzért dolgozott 3 műszakban.... ...tele is lett a töke vele.
Ez van. És nincs hétvége, reggel fél nyolc, délután 4-ig. Pénteken fél kettőig. Ha plusz meló beesik, azt külön rendezik.
Szerintem az az útellenőrzéses munka sem fizet jobban. De csak gondolom. A srác amúgy olyan 220-240 között szokott nettóban a pluszokkal együtt kapni. És pénteken általában csak tornáznak, az a sportnap.
280 az jó pénz bruttóban az már 190 nettó most szaladtam át a kisboltba 5 kifliért egy májasért egy lapkasajtért egy hellért reggelire 1300 ft volt
Én olyan izé akarnék lenni, aki járja a világot, eszik-alszik a szállodákban és megírja a jelentést a kiszolgálás minőségéről.

- Küldjétek már be a freelac-ot, beszélni akarok vele!
- Itt vagyok főnök!
- Figyu, kicsit rá kéne húzni az év végéig, persze nem felejtjük el az áldozatkészségedet, de meg kéne nézni Floridában a Hotel Inn-t meg a Bahamákon a Golden Hotelt, de kíváncsiak vagyunk a szauna meg a szobaszervizre is, meg ellenőrizni kéne, hogy a bérelhető motorcsónakoknak megvan-e az engedélyük.
- Jaj főnök, hát ne basszál már ki velem, két szállodát is, hiszen már csak 2,5 hónap van vissza az évből...!
Nem feltétlen. A haver február elsejével, 49 évesen ment el, sofőr lett a tréleres autón. Azóta átlag havi egy alkalommal megy Koszovó vagy a térségbe. Alapfizetés 280 bruttó, plusz ezerféle támogatás. Mondjuk ini a beiskolázási segéllyel nem tud mit kezdeni, de az ügyeleti pénz (vagy hogyan hívják) még havi nettó 30 körül van.
Ha a határra megy, az is plusz, de pl. a logisztikai ezrednél ez nem jellemző.
jaj bocsi, lehet az előző hozzászólásomnál sok gondolatjelet tettem a felsoroláshoz
Tulajdonképpen inikém fogalmazhatunk úgy is, hogy "nemakarásnak nyögés a vége"
Otthon a családdal elhitetheted, hogy te mennyire akarnál dolgozni itt ezt nem vesszük be
Tulajdonképpen igazad is van. Amíg az asszony mos, főz,takarít rád, boltba jár ellátja a háztartást a kinti munkát meg még szét is teszi a lábát alkalmanként, a fiad meg finanszírozza a minimális igényeidet mi a fasznak akarnál te elmenni másnak dolgozni Merő botorság volna
Azt írtad, hogy vállalnál olyan munkát amit szeretsz csinálni Persze ha mindenki azt a munkát végezné amit szeret csinálni lehet azért boldog lenne a világ (gondolom itt nem arra gondoltál, hogy szívesen elmennél fedezőménnek ) Azért sorold már fel légyszi mi az amit szeretsz csinálni munka fronton?
-
-
-
-
-
Aha azt gondolod majd tavasszal a homokzsákokat pakolgatja, télen meg a havat lapátolja, nyáron meg a határ kerítés mellett sétálgat 24 órás szolgálatokba mi
ja az amikor ücsörögsz egy narancsárgán villogó autóban az út szélén azt nem kell csinálni egész nap semmit mert a kamera és a rákötött számítógép nézi hogy kinek van hugó-ja az autón Valóban igazi neked való munka Illetve pont olyannak való aki egész nap nem akar csinálni semmit Ha már munkakedvnél tartunk
Egyébként egy volt osztálytársam pont ezt csinálja. De állítólag kézzel is pötyögni kell befele valamit a rendszerbe, tengelyszámot vagy mit már nem emléxem
tehát nem nyomkodhatod álló nap a sportmotort Lehet akkor mégsem neked való meló az
Menj el katonának.
Rám sosem fogsz hasonlítani.
Nekem van munkakedv, ha van olyan meló amit szeretek csinálni
Igaz mostanában nemcsierult ilyet találni
Ez az útdíj lenne fasza de oda születni kell
ma reggel pont arra ébredtem, hogy ahogy telnek az évek egyre jobban kezdek inire hasonlítani Minden esetre tv-t már én sem nézek és a munkakedvem is kezd alább hagyni
Semmise neked való Nem vagy Te ini testvére?