Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem van is ilyenem valahol, mondjuk évek óta nem láttam valamelyik kocsiba van bebaszva ha azóta el nem vitte valamelyik pummer
Igazából az ember az ilyen furcsa lény mert mindig arra költ amit fontosnak tart A löttyedt herezacskó árából minden bizonnyal kijönne egy jó ifon de attól még csöpögne az eső a fejemre a küzdőtéren a csóniban hiába tartanám fejem fölé az almást
Szerencsére nekem nincsenek rossz tapasztalataim ezzel. Amúgy a Hiace-ra mindig is a KH volt a legjobb. Amit utáltam, hogy volt időszak, hogy az új belépő kapott kedvezményt csábításilag és kevesebbet fizetett mint én, aki évek óta ott volt és egy kanyilló kárkifizetés nem volt, így mindig felmondtam és újrakötöttem a szerződést. Akkora kedvezmény persze nem volt, de ha hülyék, akkor én is.
Nem nagy píz egy ilyen mobil,ha löttyedt herezacskós drágafestékes ladikra tellik................
én asszem pont a dobozzal már 5-6 éve a khnál vagyok egyszerre becsengetem az évest azt nincs vele gondom. kB. KÉT HÓNAPPAL A forduló lejárta előtt küldenek egy levelet, hogy mennyi lesz a következő évi befiz. Így még lenne időm kisakkozni a netrisken, hogy hol olcsóbb. De nem baszogok vele. Öcsémnek tavasszal olyan jól sikerült, hogy b10 helyett befizettették vele a 0-ásat majd megmagyarázták, hogy jó ez így legalább jövőre sem kiell fizetni. Medig el lett küldve pluszban még a bónus-malus igazolás is. Idegeskedés meg levelezgetés útálom, nem nekem való
Annyit azért nem. A muter is egyszer megcsinálta azt a faterral, ami egyszer a rádióban volt, hogy nem küldte el az összes bolt reklámújságját, hanem csak kivágta azt, amit a faternak hoznia kellett. Ami jó ötletnek tűnt addig, amíg a fater ott nem állt az egyik boltban a sorok között és a kezében volt 20 különböző kártya nagyságú színes papír, és nem tudta, hogy melyik-melyik boltban kapható.
Így értem, a kettőt együtt nem értem. A dohányzásról ne nyissunk újabb vitát, azzal már tisztában vagyunk, nekem, a nemdohányzónak nehéz ez. Mondjuk ha belegondolok, a céltalan motorozás is az, de mégsem.
:-)
Én az ár mellett a rugalmasság és a felhasználóbarátság összegének nagyság figyelembevételével döntök. Pl. a K H az szól, hogy lejár a negyedév és fizessek, míg a Garancia meg akkor szól, hogy mindjárt lejár a +60 nap is, kéne a pénz. Persze-persze, figyelhetnék is, de a három jármű, súlyadó, kommunális adó, mobil, stb. mellett néha elfelejtődik. Arra figyelek mondjuk, hogy soha, senkinek ne tartozzak, de hiába írtam, hogy ha úgy is küldenek levelet, akkor miért nem a negyedév vége előtt egy héttel, de jött a szokásos mellébeszélő hülyeség.
talán annyira mérges nem leszek
mifelénk az öregasszonyok heti szórakozása pl. ebből áll. Qrvára ráér, begyűjti az összes szórólapot, reklámújságot, kinézi, mi hol az olcsóbb ír egy listát, megtervez egy útvonalat kb. egy nap alatt 15 boltot végigjár sporól a nap végére 2-3-4 ezer ft-ot. Aztán másnap álló napig a szomszédasszonyának ezt meséli.
Igazából ebben én nem látok semmi kivetnivalót . Az idős embereknek is el kell tölteni valahogy az idejüket akkor miért ne lehetne hasznosan?
Nem akartam elmondani mert még febebaszod a nokiáddal az előtted álló 50. tagot az okmányirodában és elmész venni egy szifon 11-est mérgedben.
Szörnyű! Mondjuk a fater (80 éves elmúlt) azzal köti össze az egészségügyi napi sétáit, hogy naponta végigjárja az összes boltot, mi hol olcsóbb. Így a tojás nem 42-be, hanem csak 40 forintba kerül neki, az a heti 10 darab. Meg a zsemle, meg a liszt.
Mondtam már neki, hogy fater, te ebbe fogsz beledögleni, mert ilyenkor felhúzza magát, hogy ez hogyan lehetséges, hogy az árak nem egyformák a boltokban. Hiába, ő még a régi rendszerben szocializálódott, a központilag meghatározott árak időszakában.
mit nem értesz 67 ft egy szál cigi amit én szívok multi. 10000/67 azaz 149,25 szál / 20 vagyis 7,46 doboz cigi nálam az egy heti adag
De ennyiért akkor sem baszogok az elektronikával.
pl. 17 ezret spórolnék a nagydobozon a kötelezőnél. De útálom az ilyen ide-oda ugrálgatásokat mert mindig valamit elbasz a netrisk, úgy hogy maradok a picsámon azért a havi1500 ft-+ ért
Mondjuk erre nem is gondoltam. Fel kéne ébrednem, már más világban élünk. Mondjuk ha szarrágó lennék (ennyire), akkor biztosan tudnám, mivel tudok megspórolni évi 10 ezret. Mondjuk ha ezt valami dohányos teszi, akkor végképp nem értem a dolgot.
Mondjuk igen mostanra már egyébként egyszerűsödött a helyzet
Hát látom amit látok, a tényeket eltagadni nem tudom, de továbbra sem értem. mert ha gyógyszerre kéne, azt még csak-csak elfogadnám, de így...!
online is műkszik. Én sose vonattam ki, de van pár ismerősöm aki párezerért ilyennekl baszakszik.
Hát ha hozzájutsz véletlenül jó állapothoz zotyám el ne add Bitang nagy szükséged van rá, mert se nálad sem a közvetlen környezetetben nem lelhető fel ilyen
Kormányablakban pár katt.
hát nem hiszed el mire képesek. nálunk ősz végén sorban állnak az okmányban kivonatásra Azt a pénzt amit meg meg spóról hazafelé elkölti a teszkóba faszságra
Amúgy meggyőztetek.
51 éves múltam, még 10 évig tudok felülni ilyen motorra, utána ha még élek, biztosan valami robogó lesz, de lehet, az már valami elektromos fosadék, amerre most megy a világ.
Nem rajtam kell,nyerészkednék vele,nagy a kereslet állapot iránt.
Én a Suzukira fizetek évi 6 ezer alatt kicsivel. Ezért kivonatni? Ha vidékről megy be az ember okmányirodába, a szabi meg a közlekedés már majdnem annyi lesz, mint amit megspórol.
vágom de akkor még írtam nem láttam
meg a csóringer motortulajok is ki szokták vonatni szezon végén, mer nehogymá télen is fizessenek érte