Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én borókaira adnám a voksot ha győri lennék Végre egy ember aki tud élni Kokain, qrvák, millliárdos sikkasztás
nem attis azt írja, hogy a gyermek fizetéséből vonják Hol láttál te cigányt dolgozni Vagy fantasztikus filmet néztél
nekem akkor jóváírtak valamire vagy 100-200 ezer ft-ot nem emléxem már pontosan amit postán kp-ban kicsengettek
persze valószínű kihugyoztam már azt a pénzt azóta
aranyat tudsz venni rajta annak is mindíg változik az ára mint az ingatlannak, de kellő időben visszaváltva(eladva) értéken tart vagy akár hoz is ha megvan a türelem
Miért csak kettőt hármat?
Hát vannak böven
Biztos munkaerő, megbízható, pontos, becsületes nép az.
Az emberiség történetében mindig is voltak ilyenek, most csak az arányuk változott meg. Gondolj a remetékre pl. Például a demokrácia őshazájában a görögöknél hiába volt a tanultak szerint fene nagy szabads... akarom mondani demokr... akarom mondani liber... izé, annak a "szabad" polgárnak NEM VOLT szavazati joga, pontosabban nem élhetett vele, amíg legalább egy katona felszerelését nem finanszírozta meg. Annak a katonáét, aki az ő szabad polgári seggét védte.
Csak ezt ugye nem tanítják.
Amúgy ha én ilyen kurva lusta lennék, de okos, akkor tudnám, hogy nő a természetfeletti jelenségekben hívő, okkult buziknak a száma, én pl. bűnevő lennék.
Az ötletemet átadom annak, akinek ez tetszik. És éhes.
Ezzel én is így vagyok
Én mondjuk kicsiben kezdeném.... minden butorboltnak. Kötelező lenne foglalkoztatni kettőt harmat
Jelen pillanatban az Alza zold reklámgyenyojanak a kiagyalojat utnem ahol erem es forro olajban sutnem meg.
Az osszes youtube video alatt minimum 3x vonyit.
Nem, és nem is tudom, csak azt, hogy a szociális problémák megoldása NEM és NEM és NEM a magánvállakozó munkaadó feladata.
Én nem fogom eltartani a szomszédot, mert nincsen gyereke. Tényleg nincs amúgy. Ha akarom akkor igen, de erre nem kényszeríthet senki.
Értem én, hogy könnyebb a kisebb ellenállás felé haladni, de ez nem járható út.
Mert a büdös komcsik szépen a komcsi-bolsi-zsidó bankároknak átjátszották a befizetéseket. Nézd vissza ha akarod, mennyi volt az eredményességük akkor azoknak. A Fidesz nagyon is jól tette, hogy kihúzta alóluk a lehetőséget a rablásra.
Értem, hogy most könnyű a kormányt az ellopásával vádolni, ám - és ezt írtam meg nem is olyan nagyon rég, add össze mit fizettél be, és az mire lenne elég. De ne csak az Algopyrin támogatását számold bele, hanem annak az orvostudományi egyetem fenntartását is, amelyik jelenleg azt az orvost tanítja, aki majd téged mondjuk 20 év múlva ellát. meg annak az öregotthonnak most teszi le az alapját, ahová majd kerülsz.
Vagy én.
És amit addig is fenn kell tartani.
És a sok álrokit is tartani kell, aki mondjuk a gazdaságtalan bányászat bezárása után elhelyezkedni nem tudván lefizette az orvosát, hogy leszázalékolják. Szemtelenség ezt kimondani és rasszizmus meg köcsögség? Az, beismerem. Az.
De ezek akkor is TÉNYEK.

Hogy ne beszéljek a levegőbe:

https://infostart.hu/belfold/2...
Munkaerőhiány van itthon.
Hogy lehet olyan, hogy jövedelemmel nem rendelkező?
Talán ezt is be lehetne szüntetni!
Menjen, dolgozzon, ne a segiiiijt várja otthon!!!
Csak mar latnam.
Lassan eljön az az idő is.
Nem kell ahhoz neked lenni a diktinek!
Nekem tetszene. Igaz, a jövedelemmel nem rendelkezőkkel mi is lenne, arra kellene valamilyen megoldást találni.
Ha az lett volna a feltétele a támogatásoknak, pontosabban az abban való részvétel, akkor lett is volna eredménye.
Csak ez sokaknak nem állt érdekében
Jo lenne ha penzt kapnek erte, de ingyen szenved a fene a sok suletlenseg tablazatba foglalasaval.
Ha en lennek a dikti meg levegot is laposkuszasban vennetek.
Én még a győri sráccal is egyetértek.... olvasta a bibliát, benne volt, hogy szeresd embertársaidat, mint tenmagadat..... megfogadta.... hat mi ebben a rossz
A mindenhez IS értők egyike Te vagy vazze nem mer itt senki ilyeneket írni, mert rögtön jelentést készítesz
Tuti minden.
Ejj de jo benezni, elmondjak a mindenhez IS ertok mennyire szar MINDEN.
Mondjuk raneztem a batwoman cimu ij sorozat elso reszere, es szar volt, de kegyetlenul.
Persze ezt is lehet, hogy nincs gyes meg óvoda, meg minden szarság, de akkor adót se szedjenek.
És akkor szerinted mit kéne csinálni? Fojtsa meg a gyerekét, mert te geci vagy az állam meg nem biztosítja azt amit kellene?
Híd a munka világába????? egyszer már működött..... annyi pénzt tettünk bele, hogy ihaj....
Viszont akkor miből fedeznénk a sok retek kiadásit?
Mibűű lenne pézük?