Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó ötlet az örökölhetőség, de csak és akkor, ha a másik oldalt is felvállalná a társadalom, vagyis akinek a ledolgozott évei és/vagy a befizetése nem elegendő a nyugdíjas éveire, akkor az örökösök átvállalnák a fennmaradó részt.
Mert így igazságos.
Tehát a papa alkoholista, drogos, bagós munkanélküli volt, a ledolgozott éveinek száma mondjuk 10, 40 évesen leszázalékolva az életmódjából fakadóan rokinyugdíjas, akkor a mondjuk 45 életévétől amíg meg nem hal, akár mondjuk csak 60 évesig, a rokonok tartják el. Pontosabban az örökösök. ha nincs örökös, akkor fájront.
Mert így igazságos, ha öröklésről beszélünk.
ez nagyon jól sikerült fejlesztés a fórumon
Majd Dzsenifer és Sandokán kitermeli a nyugdíjunkat.
Addigra lesznek elegen.
És akkor még segííjt se kell osztogatni.
Mindenki dolgozni fog, nem kell hozni a külföldi munkaerőt a gyárainkba.
Na jó, vicceltem
na még1x
wwWbbXh1a4" target="_blank">http://youtu.be/SwwWbbXh1a4

wwWbbXh1a4]https://m.youtube.com/watch?v=...[/url]
Ugye? Rajtunk, dohányosokon élősködik az egész nyugdíjrendszer!
Csak semmi buzulás.
Majdcsak találsz vkit, akinek a vállán kisirod magad
Akkor szomoru leszek.
Esélytelen
De jokat rohognek a pestieken ha nyerne a puzser, vagy a karigeri, lehetne setalni.
Ebben biztos vagyok
Siman en is elvettem volna azt a penzt, jobb helyen van nalam. Ez teny.
Na ugye
Hát... öööö... igen, valóban, ha így nézzük, akkor a sok jelölt közül tényleg ő a legalkalmasabb, mert ő a legkevésbé kártékony.
család az első
unokatesóm mizériája is jellemzi mennyire a család az első
végül a fizetése majd 2/3 részéért lett egy bébisintér foglalkoztatva amíg el nem kezdődött az idei óvodai évad
aztán verik magukat hogy a család az első de nem lehetett év közben elhelyezni a gyereket egy óvodában sem, de dolgozni meg vissza kellett menni
Nem azt írtam hogy a legjobb....
Rossz.
Nevezzük legkisebb rosznak.
Olyan, hogy legjobb politikus, az nem létezik. Csak az van, hogy a legkevésbé rossz. Olyant senki nem tud, hogy mind a 9 milliónak tetsszen, gondolom ez egyértelmű. Mindig lesznek vesztesei minden döntésnek, így azt kell (-ene) tenni, a legtöbbnek jó.
Ja és mielőtt megkérdeznéd, sztem Tarlós a legalkalmasabb BP-en.....
Nekem három van.
Amúgy az rémhírterjesztés, hogy ne lenne nyugdíj. Az, hogy a nem, vagy években keveset fizetőknek nem annyi lesz, az már más kérdés.
Persze.... az Orbán család, Mészáros család, Rogán család, Semjén család stb.....
Ez nem tudom hogy jött ide.... te mindig mellébeszélsz, amikor tények merülnek fel o is egy bohóc amúgy nem szavazok senkire, nem is vagyok Bp-i lakos....
Észre is lehet venni sajnos.
Családok éve mi???