Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tehát túlbonyolítod és kibaszol magaddal, 1készülék helyett 3...
A wi-fi hospot kell....a régiekben nincs...vagy elavult.
Ez bőven elég nekem...gondolkodom rajta hogy kell e.
Még 6630-as is, ha jól emlékszem
Ilyet tudok adni ingyen is van meg egy két Nokia is itthon régről
Mavic air van, az is qrva jó.... múltkor hoztam egy mavic pro 2-t, de fel óra alatt eladtam, ki se bontottam...bőven elég a mavic air
motorozáskor még akkor is meghallom ha a hátizsákban van, visít mint a disznó szúrás előtt
nem mintha érdekelne, mert nem nagyon szoktam felvenni
Dji mavic minit nézted? Baráti nagyon
Hibátlan...
Minek?
Van.... nagyon jó cucc, kedvelem
Nekem ilyen van:
https://mobilarena.hu/teszt/ev...
Lehet vagy 4 éves és még mindig 3 hét a készenlét
A lámpája nagyon béna, tehettek volna erősebbet is, alig látni vele amikor éjjel ki kell menni a sátor mögé sz@rni
Engem kurvára zavarnak a “nagy” telefonok! Nyáron nem tudom hova pakolni,a motorozást nem is említem. Na meg ez az 1-1.5 napos üzemidő is kikészít. Az se szimpi hogy rã vagyok kényszerítve hogy vegyek új telefont,miközben a réginek semmi baja...mert nincs rá frissítés!
Úgyhogy vissza a múltba!
https://mobilarena.hu/teszt/no...
Baszki,minden új nokia android.
Megleptem magam egy Osmo-val.Ez kivãltja a kamerát és a videózást bőven. Netezni nem használom a telót...ezért veszek egy Nokia ütés-vízálló telót 3 hét üzemidővel. A 4G-t tudja,wi-fi hospot van benne....így tudom használni netezésre az iPad -on.
Érted?
Picsám beszarik Még elektromos írógépet is lehet kapni A titkosszolgálatokon kívűl ki használ még ilyet
baszod teli van vele a net Mi fog következni? Számítás technikai boltban számítógép helyett lehet majd venni elektromos írógépet is
tényleg? rákeresek
Van csomó új Nokia nyomógombos.
Még kihajtható is...
hát sok helyen már nem tudsz venni nyomógombosat, nekem szerencsére még van néhány nokiám tartalékba
ja vannak ilyen parasztok
Jahhh...a telefon is eladó jut eszembe. Butatelefont veszek. Ezért nem kell már az óra sem.
MacBook , iPad ...Apple watch 4....de az óra eladó ha kell valakinek
Az iPhone-t ki ne hagyd, arra is futtya neki