Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor nincs más hátra...válj el
Bakker, ez tényleg AC kimenetű kapcsolóüzemű
Lehet a 30khz-t nem szereti a LED áramköre
Ott a 220 a trafo alatt. Ha ertelmesen meg tudtam volna oldani akkor mar megcsinaltam volna. Mind a gipszkartonban a spot lampak es a hungarocell a semmi kozepen is kiesett. Nem nagy az a trafo, 30 nm2-en nem tunik fel
ezt értem
de akkor tedd el a trafót máshová és a 12v vezeték menjen csak fel a fényforráshoz
tehetsz hungarocell dísz csíkot a vezetékre, egy forrasztópákával ki lehet vágni a közepét percek alatt
No meg a sinben szabadon 220v nem egeszseges. Nem villamos ez.
Ne idegelje na! . A felesegem 5 eve megforditotta az etkezo asztalt es keresztbe at kellett volna vezetekelni a menyezetet, merolegesen az athidalokra es a vakokatban nem fert volna el a vezetek es a toldas. Igy 5 ev villanykorte utan ez lett. Mivel minden dobozteto glettelt es festett nem akartal felturatni az etkezot.
A 30 kHz lehet az oka. Normális is lehet.
ritka szarul néz ki az a trafó

miért nem vettél sima 240 voltos fényforrást led izzókkal? akkor nem kell azt a buzi nagy trafót nézegetni
Ac 12v-os. Egyébként cdak dioda kérdése hogy dc legyen, tehetsz a kimenetre egy greatzet is. De a teljesitmény problémát nem oldja meg. 40 wattnyi led szerintem kevés lesz ehhez a táphoz.
Erdekes. Mintha a ket halogen izzo kozul az egyik zizzegne. Az normalis?
Zoli32!
Itt is megszeretném köszönni a segítségedet motor szállításba

Azért megnéztem, beindul pöc röf
Fenykep.
az et105-re kerestem rá
lehet a 35w a valós és nem a 20w
millió helyen van led trafó, nem is nagy pénz még itthon sem, az a lényeg hogy a kapcsolóüzemű max 80% működjön így elketyeg addig amíg meg nem hal
Ampert érdekes lesz izzók nélkül....
Szerintem pont ilyen parameterekkel rendelkezo tap van benne most, csak nem 35-105 hanem 20-105.
Kösz. Csak jól emlékeztem hogy mintha már lett volna a kezemben ilyen
Azon mit ertesz? Izzok nelkul merjel voltot es ampert a sinen? Majd kezdjem bepakolni az izzokat es mindegyik utan merjek?
Fényképezd le.
Végülis igaz, a nagyfrekvenciás törpefeszültséggel sokmindent nem lehet kezdeni. Csak a kimenő teljesitményből következtettem rá, hogy kapcsolo üzemű lehet.
Fogalmam sincs milyen tap ez. Most nem villog. Betettem melle meg egy leder. Most 20+20+5+5.
Elektronikus transzformátor ET-105 12V AC, világításhoz
230VAC / 12VAC 35–105W világítási technológia rövidzárlat, túlterhelés és túlmelegedés elleni védelemhez Méretek 155 × 38 × 24mm
141g
Ha kapcsolóüzemű, akkor DC is.
Nem a hővédelem a gond, meg nem.is az üresjárási fesz.
Mindkét opció jó lesz szerintem, de én tápot cserélnék.
Pedig alighanem igen.