Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Minekneki manitu,szerintem fingja sincs miaz,mondjuk nekem sem.
Engem,vagyis anyámat a szomszéd feljelentett avaregetesert,de nem ő volt hanem az öcsém.
Tuti a Viktor miatt volt.
Pedig a Zindexen megírták szóval biztos igaz
Kötve hiszem hogy Viktort érdekli ki parkol manituval az utcan.
Ez most is besúgó.
Sajnos Viktor fizet is érte.
Nem
Van sok ember, aki azt gondolja , hogy így tud érvényesülni, vagy érvényt szerezni az igazának és erre recskázik. Eddig egy szembe szomszéd többször feljelentett, h trélert meg kosaras emelőket meg manitut parkolok az utcán és emiatt ő nehézkesen tud a bejáróra befordulni. Ebben az évben megvettem 2 szomszéd telket iparteleknek, hogy ott parkoljam a gépeket és építsek csarnokot , most meg azért fog feljelenteni, hogy miből tellett rá. 60 évvel ezelőtt besúgó lett volna.
A múltkor nem te hülyézted le azt aki ilyet használ?
Akkor sem volt kötelező ahogy sokan elviselték a retorziókat és nem jelentettek, igazából nem értem ezt a mentegetést, érintettség? Sok ,mindenben, de főleg ebben nem fogadok el semmiféle mentséget hisz ahogy erről legutóbb polemizáltunk mi érintettek vagyunk mindkét oldalon sőt a hasznot húzó mág közelebbi volt mint a lakoló, de egyenes gerincű így nekem lehetne okom a "feloldozásra", eszemben sincs, élete végére megbánta vagy nem, de mentséget senkitől nem kapott.
....megleptem....
Na ma meglepték magam karácsonyra egy bmw navigátor VI-ossal.... állítólag sokkal jobb mint a IV-es, amit eddig használtam...... nagyon kiváncsi leszek
el kellett valamit követni? az 50-es években? Sanyi ezt ugye te sem gondolod komolyan ha a szomszéd azt mondta rólad, hogy csúnyán néztél a Rákosi elvtársat ábrázoló utcai plakátra másnap az andrássy úton találtad magad. ha értelmiségi voltál akkor meg recsken. Nem kellett elkövetni ahhoz semmit. Azt tettek az egyénnel amit akartak okkal és ok nélkül
f.szt én mindíg komolyan beszélek
földműves vagy Nálunk itt vidéken ezeket hívják parasztnak Ők termelik nekünk az élelmiszert.
Ali tevegel a sivatagban, szakad róla a víz. Hirtelen elsuhan mellette egy
biciklista. Ali utána kiált:
- Hé, barátom! Hogy tudsz ilyen rettentes hőségben tekerni ?
- Tudod, ha gyorsan megyek, hűt a menetszél.
Ali elgondolkodik a dolgon, majd hajszolni kezdi a tevéjét. Rohan, rohan a
teve, míg nem bírja tovább, összerogy és megdöglik. Ali leszáll és csalódottan
rugdalja az élettelen állatot:
- Na, mi van teve ? Megfagytál ?
Jut eszembe
A Sygic Truck használható program, haver megjárta a svábokat párszor vele és nem téveszt mint az ájgó
Drága a karakter.
A héten motorral járok dolgozn, este 10-kor vágzek, tegnap mire hazaérte, megizzadtam, kissé túlöltöztem.
Ezért kell gyorsan menni.
Ha gyorsabb vagy mint a szél akkor relatív kisebb az oldalszél arányos sebessége
Köszönöm , jó egészséggel . A széllel nagyon vigyázz, mert amikor kiér a motoros az erdő takarásból akkor tud veszélyes lenni!! Jobbra kanyarodó út, és jobbról fújó szél. Nem szeretem!
Hasonló jókat kívánok én is! Ma engem is elcsábított a 16 fok, és kora délután csak mentem egy kört! Nagyon jó volt, csak kár hogy eléggé feltámadt a szél.
Pálinkás szép jó estét kívánok!! Allah vövessze hosszúra és keményre! A tiétekbe is! Ma nagyon remek idő volt itt a Balaton nyugati vége felett! Volt egy kis dolgom, és kiizzadtam!! Tehát vagy én vagyok legyengülve, vagy az idő volt enyhe! Holnap megint motorra szándékozom ülni, ha az idő be nem bszik! Minden jót Motorosok!!
Na, 300ft/cm a szélvédő de azt mondta hogy szerinte ne csináljuk mert kiért a szélére és szinte biztosan tovább fog menni. Éjszaka majdnem teljesen keresztbe is repedt úgyhogy ez bebukott, de legalább tudom hogy 300ft centinkent.
Bár jellemzően dupla áron van a legtöbb,és az se garancia,szóval ha motorgond van arra lenne love az ár miatt.
A kasztni ha gatya azt viszont nem takarja be az a felmilla arelony.