Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Primitív paraszt vagy!
Pipinek még kép is van kint te nyomorult. Anyád cigány...apád buzi...persze hogy téged már 13 évesen világra szartak...az ilyen korcsoknál ez megszokott De szerencsére neked nem lesz “kölköd”,mert kisgyerek korod óta kurelt a buzi apád. Így te azt sem tudod miről van szó ,mert neked az a szex ha leszophatsz valakit ,vagy ha egy buzi seggberak
Úgyhogy ne ugass bele a nagyok dolgába...kussolj!!!
Ott ahol én akarok. Előbb olvass aztán szólalj meg
Arra olyan 40körül kezdődnek az ajánlatok.
Szintet hozza a térkép
Hol?
Nem tudtam, hogy mekkora a kölköd, csak ilyen dedónak való kellett? Amilyen vén vagy, azt hittem, nagyobb a gyerek, nem tudhattam, hogy ilyen soká találtatok spermadonort
Azért mert olyan okos vagy onnan a halál faszából öcsém...
Vidd el a 7 éves gyereked akkor...Pipié meg annyi se volt. Práter...idióta
Ha már onnan a halál faxáról (Debrecen meg Kecskemét) elmentek Ruszt-ig, akkor már mért nem mentek a Práterbe? Az azé' kicsit szebb, nagyobb...
Amúgy nagyon ügyesen ki van találva. Voltunk mikor nem volt tömeg ,meg voltunk mikor volt...de sehol nem kell várni sokat ,mert pörög. De így is 1 napos program...
nem szeptember végén bezár szeptember közepén voltunk Pont volt egy hidegfront. gyakorlatilag 32 fokról beesett a hétre a 18-20 fok napközben és mindenki meg akart fagyni Ez volt a leghidegebb hét november közepéig
Egyébként idén is így tervezem, amikor vége a tanítási szünetnek. Sehová sem kellett sorban állni(1-2 kivétel) mondjuk a patkányos az 10 perc. Mindenhová azonnal mentél egy nap alatt felültünk mindenre
Te télen voltál?
nem rossz hely csak szégyen, hogy egy valamikor pest szintű vidámparkért ausztriába kell utazni Széjjelbaszták az egész városligetet. Nem volna gond. Bár az odabiggyesztet kültéri játszóteret nem kellne európa legnagyobb legkorszerűbb játszóterének titulálni, mert egyébként nem rossz, de ahhoz a jelzőhöz csak egy bull shit. Frankó az állatkert a megnövelt helyel és a soha sincs várral. Biztos jó lesz az őskort és a trópusi világot bemutató kupolák is kb. 40 mrd-ból a volt vidámpark helyén. Ha elkészül a kb. ugyanennyibe kerülő zene háza biztos fasza lesz meg gondolom jó ráfizetéses. Azt nem akarom már tudni elhinni, ha így lehet locsolni a pénzt a semmire akkor miért nem lehet egy kib@szott vidámparkot is felhúzni, mert hely a ligetben volna még bőven. Talán több értelme is lenne mint a zene házának, ahová nem tolongank a kisgyerekes családok. Az is csak arra jó, hogy kilopják a heverok belőle a lét meg lehessen vagizni, hogy közép európa legnagyobb és legkomplxebb zene háza lesz Majd mi adófizetők azt is eltartjuk, mert, hogy haszonnak nem megy az tuti
Szoktam minden évben ott lenni pár napot ,mert a lányom imádja a Family Parkot.
Esztergomban meg sok haverom lakik...Tokodon meg rokonok.
Soha nem tankoltam ukrán benzint. A cigit meg nem is merném a számba venni
3 hónapja nem gyújtottam rá...előtte meg 2 évig Iqos-t szívtam ,az előtt meg piros Marbit.
De a cigizést abbahagytam véglegesen.
Ez jo.
De találtam másik térképet is
Megkerestem.térképen, mer sokkalom
sopronban most voltam a családdal nemrég. előtte meg 35 éve Tőlem messze van tőlled meg azt qrvára Engem fusztrált, hogy akár merre elnéztem sopronba minden oldalról ausztriába láttam át Esztergomba rég jártam, inkább csak visegrádig jutottam. idén tervbe van, hogy pestről szárnyashajóval eldzsalunk oda. pest nekem max egy óra innen
feltételezem olyan kőgazdag mint te nem szorulsz rá a szar ukrán üzemanyagra és a köhögtetős cigarettára
Úgyhogy kitaláltam mivel foglalkozol A tűzoltósdi csak egy álca azzal csempészed be az üzemanyagot és a cigit. A kutya meg nem állít szirénázva sietsz át a határon. Csak azt nem értem, hogy soha nem tnt még fel a vámosoknak, hogy napi 3-szor is fordulsz
Hegyeket jobban szeretem. Sopron,Esztergom...
Bolond vagy, akkor fél magyarország az
Jah, tolem keletre, egesz mateszalka, bekescsaba tengelyig.
én kifejezetten kedveltem debrecent amíg oda jártam. Nemn vagyok nagyváros hívő, de a környékbeli tavakra is el el látogattam. látógépi tó(gatyató) wekeri ,tó fancsika Egy egy hétvégét jó volt ott eltölteni. A nagyerdő is még focistadion nélkül volt A kossuth egyetemet is megnéztem fater ott végzett annó
Egyik se vót az, csak nehéz a felfogásod
Üzemanyag és cigi tekintetében mindenképp