Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

már sejtem mi a szakterületed Talán az első mondataid az sm-en mióta fent vagy ami nem zagyva hülyeség
1000 szebb hely van az országban Debrecentől tudom. Már rég elmentem volna ha a feleségem a szülei miatt nem ragaszkodna ide.
Úgyhogy itt kell ügyeskedni...e van
Már az is az? Holnap akkor odamegyek
ezek szerint ti az ukránoktól függtök
Mié? Elég egy szar tévé hozzá, és ott nem.tud hivatkozni a biztosító maradványértékre, még az erdő is leég körülötte
ez a mecsekben van
Mondom én hogy rossz helyen élsz itt baromi nyugis helyek vannak, igaz hogy kell az autó vagy egy biciki. De 10-15perc alatt még biciklivel is be lehet jutni a varos központba. Egy barátnőm vett egy tanyát, 4milláért. Rálocsol még 6-7 de max 10-et és van egy olyan hàza ami nyugis helyen van mégis közel mindenhez és harmada pénzből mint a belvárosban.
Én sem mennék ki a világvégére.
Mordorba megy a halal.
Mi olyan messze vagyunk,hogy a múltkorit észre sem vettük
csak nem vagy annyira hülye mint amilyennek mutatod magad
1411-es házszám Bazmeg ilyen hosszú uccába ne vegyél telket sosem fogod megjegyezni mikor kell lassítani
azt mondtam,majd amikor kiderül, nem az állítottam, hogy biztosan nem lesz. Azért itt is bele álltak nagy elánnal vagy 4 éve Még egy üzemet felhúzni a meglévő mellé a merciben. 2 éve ontani kellene kifelé a szarjukat az új üzemből. A felevett és betanított milliom melóst most küldték el, hogy szorri egyenlőre raktárként használjuk a már felhúzott épületeket, majd 2-4 év múlva tessenek ismét érdeklődni és majd a piaci helyzet eldönti mi lesz. Itt se szotyipénzt szórtak bele, vastag milliárdokat nyelt már el az új üzem. Az embereket toborozni betanítani és évekig állományban tartani a semmiért sem lehetett két fillér. De hát válság következik tisztelt alfa hím. Valamikor debrecenbe is elér. Persze oda később mert szokás szerint a fejlett nyugat felől jön a válság ti meg olyan messze keleten laktok mordorba, hogy itt már rég kilábalunk belőle mikor ti még benne sínylődtök
Gondolod, hogy lenyulná a kinai szállitmányokat
Szép ez a természetközeli dolog ,én is kedvelem nagyon. Erre jó a nyaraló...
Mert ha családod lesz,nem árt a közeledbe egy ovi ,suli,bót,orvos,bevásárlóközpont...infrastruktúra. Csak hogy maradjon időd magadra is...néha...
Lassan már itt se, hacsak ez határozza meg. Nógrád felső régióiban lehet hasonló paramétetekkel, forgalommentes helyeket találni
A másik baj, hogy az idei télen egyszer már volt 1 centi hó, de reggelre az is elolvadt a csipába!
Addig mukodik kig nem a postast.
Pedig mindegyik akar valamit.
Ezt qnno szardinian lottem. Nem nagy a nyuzsi, es nem kell havat lapátolni .
Nem szokott sokáig működni a dolog egy akaratos nővel
Azt majd az asszony eldönti
Meg is van a válasz vagy mondjuk beázás... csőtörés.
Arra is van megoldás ha véletlen lenne gyerek. Nagy ház nekem nem kell.
Lehet itt is fogják...fene se tudja kurvára nem kizárt.
Tűzkár....