Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


Lofaszt te Omega.
Hagyd már. Az ilyen turkálókban az ilyenek vásárolnak mint ez a buzi.
egyébként nem hülyeség 40 hektáron árulnak olyan felesleges dolgokat amire ffi embernek szüksége nincs Viszont az asszonyt ott kirakom, szerintem ha lelépek 3 napra az sem derül ki
azért szoktamelőször nyílpuskával lelőni, csak utánna fogom meg
Ezé' nem fogsz jelentős halat, magára valamit is adó kopoltyús nem fogatja ki magát egy csövessel.
horgászni én elég olcsó cuccokba járok
https://www.mcarthurglen.com/h...
látom ez nem nekem való Ez messze esik az én induvidualitásomtól
Mi nem féláron veszünk D&G susogóst ,hanem dupla áron. Mert megtehetjük!
a práter ingyé van?
mi az a pandorf
Mivan te Delta hím, megint túladagoltad az Omega 3-at? Eddig azt hittem, csak a potenciának árt, de ezek szerint az agynak is
A práterben is van egyébként kis kindereknek való dolog, de gondolom, a paraszt ízléseteknek nem való az a nagy múltú hely... menjetek csak a mező közepén újgazdagoknak épített Family Pénzszóróba, az való nektek.
Ha már arra jártok, ugorjatok be Pandorfba is, ott tudtok fél áron susogós joggingot venni
Ki a fenét érdekel egyáltalán a motorozás? Főleg mások motorozása? Másokat sem érdekel az enyém. Ez pont arra való amire használjuk........
Az más.
Egy vidámpark ami nem gyerekeknek való....de ez a gyökér ezt nem fogja fel,csak beleugat mindenbe.
Az sem a motorozásról szólt....úgy emlékszem
közbe megtaláltam én is Bécsben egy vidámpark
Képen van az a tornyszerű na olyanon voltam egyszer münchenmben az október feszten
Szerintem azóta nekem elég azok a kis játékok amire a fiam felül
te honnan veszed ezt a szókincsed? ezt valahol tanítják vagy valami könyvből lehet ilyet olvasni Én többszöri nekifutásra megfeszített tempóban sem tudnék ilyet
Szegény mamlas meg ha nem ismer azt hiszi, hogy haragszol rá vagy besértődtél
egyébként mi az a práter?
Mivan azzal a pudvas hulladékkal?
asse tudom miaz
A hülye : http://youtu.be/SxWR5VtTMbM;feature=emb_logo
Jóvanmá K5
Vérszívás rulez.Motorozzatok plííííz.
Legalább fotelből,egy kicsit,néha.
Bocsánat!