Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nálam az Alföldi gyereknél már kifogytak. Az nagyon populáris lett vagy nem is tudom milyen, nem a tőlük megszokott.
Összedobunk neked egy okostelót és akkor talán velősebbek lesznek az írásaid.
Na...a Tankcsapda sajnos elég gyenge lemezt dobott most ki
Na ja,hehéz az értelmezés,mondom hogy szép még lehetsz,csak az is irdatlan erőfeszítés.
Nem terelni kell, nem írtad, hogy a tiedéről van szó, Zoliéról volt szó. Ennyi. Én kijavítottalak Te megpróbáltál beszólni. Nincs itt mese, nem kell elismerd hogy hibáztál csak ne próbáld másra kenni. Ezért irritálsz, okoskodsz és mindig neked van igazad, szerinted.
Mindig élmény amúgy ide benézni. Kellene szervezni egy csoport paint ball-t, mindenki mindenki ellen, ott le lehetne vezetni egymáson a feszkót
"Levi ezt is jobban tudja, hogy mi van az én pinlock-omon "

Fényképezd körbe azt rakd fel ide. Majd én döntök, mint bíroság, hogy kinek van igaza
A legenyhébb ítélet a kötél általi halál lesz pedig nem vagyok vérbíró, de itt elég nagy fajsúlyú dologról van szó
hát miki rúk az tényleg szép férfi
persze először szokatlan lehet annak a napi két nézelődőnek aki betéved a boltodba, hogy magadban beszélsz hüléyeségeket, de idővel mindent meg lehet szokni
jobb volna már ha te mindíg használnád ezt a funkciót. Azt legalább ki lehetne hámozni, mit szeretnél írni, nem a kényelem miatti ékezet nélküli egybeszavas szarok közül kellene kódfejteni az egyébként is eleve zagyvaságaidat
ez nem bizonyít semmit csak egy mikrofon ikon, na nehogy aszt higgyétek már, hogy mindent elhiszek na
tényleg lehet.
ezt is így írom.
Dikk ilyet is lehet
Mindig tanul valamit az ember, ha ide téved
[#5569889]

Szóval akkor most kérlek te bizonyítsd be, hogy nekem nem gél bevonatú a pinlock-om.
Lehet és az iPhone-on még jobban is működik ez az egész funkció. Igaz megdugni nem lehet mint Micikét de azért nem rossz
Szerinted Ini is így írja a hozzászólásait?
Hagyd..... meg a budi is pottyantós náluk.... pedig bent van a házban, de ilyen modern dolgokkal, hogy angol WC nem foglalkozik...
Figyi kőkorszaki ennek a k**** telefonnak lehet diktálni is ezt az egész szöveget Így mondtam mindjárt megmutatom hogy hogy
Huhh,ha rászánsz a plasztikai műtétekre pár milliót szép még talán lehetsz mint Mickey Rourke,de ahol ész kell ne indulj versenybe.
Hát benne van a nevében csak kől tudni idegenű ahogy én is
Pin-lock magyarul pina-zár, régiesen erény öv
Asse tudod miaza a pinlock,te kőkorszaki.
Amúgy fasza csak vastag ujjaim vannak és néha elütöm a bötűket.
81%-on vagy innen meddig bírják ezek a szarok 2 óra azt lemerül mi?
Hogy a faszba tudtok billentyűzgetni azon a kis szar virtuális billentyűzeten. Én múltkor próbáltam az asszony telefonján sőt azon írtam ide be, mert épp kirándulni voltunk egy kis időre, de mondom inkább nem fórumozok, ha nekem ilyenen kell írnom (mostmár tudom, hogy az én hozzászólásaim mitől hosszabbak mint a többieké , egy-egy sornál többet én sem voltam hajlandó írni azzal a szarral )

Azt az érzést meg ismerem amikor tudom, hogy igazam van bizonyítékokkal támasztam alá, és ennek ellenére sem akarja megadni nekem senki az igazamat
De hát itt mindenki ilyen A lacának nagyobb az egója, mint, hogy a bizényítékok kiterítése ellenében is elismerje a te igazad
Ebbe ne reménykedj, elégedj meg azzal, hogy én hiszek neked
Na de gondolt ra
Na okoska. Karikázd már be, hogy hova van írva “az én pinlockom” vagy bármi ami utalna arra, hogy a sajátodról beszélsz. Zoli kérdezett, Zolinak válaszoltál és én a Zolinak adott válaszodra válaszoltam, tehát a Zoli pinlockjáról van szó, amiben nincs semmiféle zselé. Nem tudom milyen bukód van de már nagyon nagyon rég nincs zselé.