Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mér szar a lágyvizben fürdeni?
geci meleg az biztos A skála 80 ig van írva szerintem símán van vagy 95 fok
enyémet 60-ra tekertem de még így is leforrázza a kezem a konyhában kézmosásnál, mert az asszony ha használja a forróvizet símán csak elzárja, bennehagyja a csőbe Én meg jövök a garázsból mit sem sejtve rakom a kezem a csap alá aztán ordítok
Múltkor már majdnem megcsapkodtam érte Heti 2x biztos beszopom. Olyan mint nagyanyám macskája volt. Heti kétszer biztos megrugdostam,mert besurrant a konyhába de hasztalan volt Feszt csinálta
Én ha használok forró vizet utánna átteszem a hidegre oszt kijáratom belőlle, nehogy másnak kellemetlen legyen két perc múlva.
persze baszod, hát nem habosodik tőlle a szappan
Szerintem a gázbojler nem melegít úgy mint a villany
Legalábbis adott ponton nem olyan meleg
Pl nekünk vsn egy kb 40 centis kör amit fűt a,láng plusz a kémény ami több mint egy méter
Ekkora felületet fűt 1,96kw
A villanyosnál a fűtőszál sokkal kisebb felület kb ugyanakkora teljesítménnyel vagy nagyobbal és tuti forrás közeli állapotban van a víz
Az átfolyós,melegítő ismét sokkal intenzívebben fűt gondolom a,kazán is
Azért mert anyéméknál ugyanaz a víz mint nálunk és ott kövesedik a villanyos,bojler nálunk meg nem köves a,gáz
Szóval ha,nálunk lágy víz lenne akkor anyáméknál is
És a,lágyvíz kurva szar fürdeni, erdélyben többfelé van ilyen
Citromsav lesz az igazi. Az összes többi agresszivabb az alkatrészekkel. De ecet is jo kisebb mértékü gondokhoz.
Aztbnem tom, addig még nem rakosgattam egy üveg vizet.
De évtizedes harcom van a vizkövel. Amig nem volt vezetkes viz is kemény vizünk volt, gyerekkoromban meg friss szakmagyakorloként a bojlerokkal küzdöttem, aztán hogy lett vezetkes viz anno, az még szarabb lett etekintetben. A saját házban foyamatos kanosszajárás volt a csapok, kazán wc tartály és szelepe. Eluntam, lett vizlágyitó, igy fasza, már csak a wc maradt, de azt elég kétévente egyszer széthányni.
Szerintem a sósav is jó
Pedig ezt én is úgy hallottam, hogy az anódcső a vizkövesedést hivatott megakadályozni
Egyébként mi a holdkóros f@szától akarna kilyukadni egy tartály?
inkább legyen borvörös orrom, mint vízköves torkom
elméletileg ha egy flakonba vizet töltesz egy idő után abból is kiül a vízkő
Amíg otthon laktam édesanyámnál, ott a fürdőszobába egy gázüzemű átfolyós hajdú szolgáltatta a meleg vizet. Éves szinten le kellett szedni és ki kellet takarítani a vízjáratot ami a fütőtest körül tekergőzött Előszőr kifizettük a szerelőt, majd ellestem tőlle a tudást tízen párévesként én csináltam mindíg. Volt, hogy már úgy eltömődött, hogy annyi víz sem jött át rajta, hogy elindítsa a reduktort.
De tenger sört iszol helyette
"Viszont hosszú távon se a szomjad nem oltja, és ásványianyag hiányos leszel. "

Nem leszek

Inni nem iszom fürdeni nem fürdök, akkor, hogy árthatna nekem a lágyvíz

Egyébként vegyünk alapul egy átlag háztartást 100-ból 95 ben nem is isznak csapvizet. Nálunk jó izű a víz mégsem iszom. Ott meg ahol jó büdös is azt pláne megértem, hogy nem isszák. Pesten klóros, hmvhelyen, szegeden büdös ez csak amit én tudok. Hány település lehet ahol ugyan ilyen szar a víz?
Persze teljesen helytelen. Állítólag a csapvíz egészséges és mindenkinek azt kéne fogyasztani. de hát mégis mit iszunk? Hétköznap kólát, hétvégén sört
Az asszony is gúlákba halmozza a palackozot csapvizet(szénsavmentes ásványvíz) Pedig azt annál nagyobb marhaság és annál nagyobb üzlet kevés van
Fogalmam nincs, valszeg a viz kihordja.. az anod nem gátolja a vizkövesedést, tévhit. A kilyukadást akadályozza meg, fogyófém.
Igen, ebben is lehet valami, de a villanyosban ott a anódrúd és mégis.
De pl. a konyhában hőtárolós villanybojler van, az az öt literes, kb. 25-26 éve megvan és még egyszer sem kellett sem javítani, sem cserélni. Akkor?
Ebben is azért kis csavar. Pár évig egy ballonos vizet forgalmazó cégnél dolgoztam technikus-műszerészként. A vízadagolók melegvíztartálya volt örökké a probléma, rendszeresen kellett vízkőteleníteni. Salétromsav a legjobb, akit érdekel.
Szóval vízkő mindenhol van, az ásványvízben pláne, de nagyon, de nagyon nem mindegy, hogy milyen a víz, honnét származik, miből van benne a sok. Volt olyan, ahol mint a beton de szó szerint, egy cső eldugult, nem folyt le a sav, kereszthornyos csavarhúzóval próbáltuk kicsit erőltetni de még az is elkopott, illetve volt olyan víz, ahol egy rendkívül finom, púderszerű lerakódás volt a tartály oldalán, az ujjammal lepiszkáltam.
Én ezt másképp ítélem meg, habár a végeredményt tekintve ugyanaz lesz. Szerintem a kényelem és túlfejlett öntudat, a vélt felsőbbrendűség az, ami romlásba visz minket.
A technikai fejlődés akkor is itt tartana, csak másképp nézne ki a környezetünk és másképp nézne ki az "emberségünk", ha nem lenne ötévente autócsere mert csak megtehetem, nem lenne menő luis vuttyon táska, nem ülne egy ember öt kilométeres távolságra autóba reggelente, és almát ennék nem Dél-Amerikai akármit amit repülővel hoznak ide.
Az emberek a világ átlagához képest a fene nagy jómódba pusztulnak bele, néha direktben, néha közvetetten.
Az előbbi példámat hoznám elő, mivel él rosszabbul egy Új-Zélandi bennszülött? Mert nincs luis vuttyon táskája meg nincs neki internetje a tabletjén?
Persze a megválaszolandó kérdések azok milliószámra tolulnak fel, ha nem termelek ennyit, ha nem gépesítem és növelem az közgazdasági alapismeretekben említett felesleget amit aztán elcserélhetek (itt nálunk a pénz közvetítésével) másra, hanem pont a szükségletemet állítom elő (a szükségletben benne foglaltatik ám a tartalék is, ezt sokan kifelejtik), akkor miből fogom támogatni az Afrikaiakat? vagyis ha pont annyi gabonát állítok elő meg annyi gyerektápszert ami nekem kell, akkor mi a faszomat fogok nekik ledobálni repülőről?
Ez a sötétzöldek egyik nagy morális problémája, de ez olyan nagy, hogy inkább nem is vesznek róla tudomást.
Buzik azok mind.
Nem csak a melegtől. Alább leirtam. Különben nem lenne a wc tartályban, hidegviz csőben. Az átfolyós kihordja a vizkövet, azért vizkövesedik maga a kazán nehezebben. Nekem tárolós van, az keringeti a vizet.
Nem ez a lényeg, amúgy nekem is átfolyós rendszerű gázbojlerem van.
A vízkövesedés a melegtől van ez ugye evidens. Amikor elzárod a vizet, a villanybojlernél a fűtőszál akkor is meleg vízben marad, ha csak fullra ki nem használod, de szerintem ez nem jellemző. A gázbojlernél ez nem ennyire végletes, a hálózati víz még kicsit folyik, mert ahogy zárod a vized, előbb elalszik a lángszőnyeg, amúgy én életemben mindig is úgy csináltam, hogy addig zárom a vizet, amíg kialszik a lángszőnyeg és a víz mondhatni teljesen kihűl. Soha az életemben nem volt probléma a vízkövesedéssel. A villanybojlernél ez nem igazán kivitelezhető.
A vizlágyitó is hagy benne sótartalmat. Általában 5-ösre állitják, nekem mivel csak a melegvizen van 3-as maradt. A teljesen lágyviz élhetetlen, egészségtelen. A vizrendszer szempontjából enyhén lugos. A forditott ozmozisos viztisztitók pedig többszakaszos szürésen keresztül teljesen lágyvizet csinál, majd az utolsó fokozatban visszakeveri azokat a sókat és ásványi anyagokat abban a mennyiségben, amelyre az emberi szervezetnek szüksége van. A sima vizlágyitó nem szedi ki a nitrátot és társait. Egyébként nálunk is baszott kemény a viz, amig nem volt berakva avizlágyitó a kazánt évente kétszer kellett szétszednem teljesen (bár ini szerint a fizikai törvényszerüségek ellenére a gáz által melegitett viz is vizkövesedett) a csapok perlátorát meg kb. hetente.
Egyébként igen, a lágyvizben nincsenek sók, ásványi anyagok. Lásd eső viz és egyéb kondenzátumok. Viszont hosszú távon se a szomjad nem oltja, és ásványianyag hiányos leszel.
A lágy víztől beteg leszel te pecások gyöngye!
Nálunk idehaza, csak télen kemény a víz, főleg az udvaron, akkor mikor tartósan mínuszok vannak kint.
Ezt nem értem, hogy mitől bukó a lágyvíz elmélet? Minél lágyabb a víz, annál kevesebb ásványi anyagot tartalmaz, ergó annál kevesebb vízkő válik ki belőlle.
Nálunk huszon páras tehát itt igen kemény a víz. Ha mondjuk az egész ház el van látva vízlágyító berendezéssel, akkor nem lesz vízkő sehol sem. Bár ha bablevest akarsz főzni, akkor érdemes a szomszédból hozni egy fazék keményebb vizet, különben az életben nem fő meg a bab