Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Borkait azért nem könnyű überelni, gréczyt meg bárki tudja csak az a kutyát nem érdekli:)
Akkor Borkai meg Gréczy már kifutott?
Azt vesz amit akar, csak nyivákoljon.
Egyedi kuzdostilusom van, igyekszem ugy kinyuvadni hogy a kuzdofelre essek, onnantol neki kaput.
És a feketejövedelmeket sem számítja bele, ha már mindenképpen a saját vélt igazadat akarod a másikra erőltetni.
Amúgy nem akit akarok, ezt te honnét veszed? Ott áll feketén-fehéren, hogy kiket.
Bár nem szeretem, de megint megjegyzem, hogy amíg CSAK

https://www.ksh.hu/docs/hun/xs...

2018-ban cigi és alkoholból a magyar fogyasztók elköltöttek 1040 milliárdot, addig szerintem felesleges is beszélni, hogy ki, mennyit keres. Ebben a drog még nincs is benne, illetve a házi készítésű és csempészett szarságok..
Nyilván lehet vitatkozni a statisztikai adatokon, és lehet, hogy van is benne huncutság, de amíg ennyi pénzt költünk felesleges dolgokra, addig szerintem KÁR a jövedelmünket összehasonlítani bárkiével is.
Ez egesz egy tudalekos katyvasz. Nincs ertelme.
IQ bajnokság van, vagy kinek az apuja erősebb? Ahogy elnézem nincs sok értelme visszaolvasni, attól lehet hogy mégiscsak jobb a 10 órás rave
Nem kis munkája van benne...gondoltam megtisztelem
Senki sem mazohista.
Komolyan? Faszoooom.......
Nekem az az érzésem inikém te sosem szeretted volna, hogy sok pénzed legyen Legalább is nem tettél az ügy érdekébe semmint
Thai box ? Nyomod? Akkor meg hiába papám...
Egyetlenkent.
Lassabban!
Még az előzőt olvasom!
Kiterdekel?
en meg 45 emeletet vittem kiel sarkot, az uszkve 150 kilo, lepcson.
most melyik a felesleges a cigi az alkohol vagy a drog? Mind a 3 fogyasztási cikk mondjuk ugyan ebből az egyik nem legális Aki megveszi magának annak lehet nem felesleges mert használja nem? Tehát, hogy mi a felesleges vagy mi nem az mindíg egyéni nézőpont kérdése.
Egyre vonzobb a crab rave, megjott pipi a gecihoszu okoskodo irasaval, ami senkit se erdekel.
100!
Most mit kell ezeen meglepődni? A ksh világ életébe azért volt, hogy a mindenkori regnáló kormány javára metévessze a választópolgárokat. Ez így volt régen, így van most és így lesz a jövőben is Amikor 340 ezres jövedelmekről beszélnek, hát a környezetembe nagyon nem ennyit keresnek a bérből és fizetésből élők. Amikor a fogyasztási adatokat szajkozzák, hogy a kereskedelem 10%-al nőt a tavaly ilyenkorihoz képest ott sem az áruk és szolgáltatások darabszámát viszonyítják hanem az értékét az meg az infláció miatt annyi amennyi nem azért mert több fogyott Apropó infláció. mIT MOND A STATISZTIKA, HOGY 3,1 % a jelenlegi infláció Szeretném ha az áruk és a szolgáltatások értéke csak 3,1 %-al kerülnének többe mint tavaly ilyenkor Úr Isten hát ki hiszi ezt el. Egy átlag fogyasztó kosarat nézve alulról karistolja a 8%-ot. Cserébe a leghúzobb szuper államkötvény is csak 6%-ot tud azt is 5 év alatt Tehát a bankban tartott legalacsonyabb kockázati besorolású, legjobb hozamú állampapír is -2%-ot hoz éves szinten vagyis ég el a pénzünk. Persze pont ez a cél mert ez készteti a lakosságot a fogyasztásra, de ennek is van azért felső határa. Jelen pillanatban a jegybanki alapkamat mínusz előjelű.
Akkor még nagyon nem beszéltem azokkal akik az utóbbi években kezdtek építkezni vagy felújítani, ott simán 30-40 % az infláció Ezzel a 3,1-el nem tudom kiket akarnak hitegetni, amikor pl. a krumpli is 2 szer annyiba kerül mint egy évvel ezelőtt
Mondjuk ennel 10 ora crab rave is jobb. Atis alfa 120 kilo fekve, eszemfaszom megall.

http://youtu.be/-50NdPawLVY
Melegeknél nem divat a testedzés azért ismernek el
Te sminkben vagy király...őőő...királylány elnézést!
100? b+, az komoly, akkor mindig te szoktál a fiú lenni? És aktus után néztek ilyen homár hipszter jutyúbereket, vagy előjátékként?
Egyébként ismerem a calisthenics-et, csináltam egy időben, de nekem nem ez az életformám. A környezetemben elismernek 100 kg nyomása nélkül is.
Amúgy jól vagytok? Majd elmúlik!
Általában beszélek, ha valakire gondolok, azt le is írom.