Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ijjjjj
Ááá...sírok....
Hol tenyésztenek ilyen bohócokat? Egyet hazahoznék a gyereknek...szétröhögöm magam ezen a szerencsétlenen
nem bántani akarlak mamlasz de az a cég aki téged gondolkodásra alkalmaz nagyon rá lehet szorulva Ha meg saját a cég akkor indulás óta veszteséges lehet
Áááá, dehogy.
Csak gondolkodik
Öregem...eddig csak poénkodtam,de ez tényleg hülye!

És még tud lejjebb süllyedni....
Legalább egy kurva statisztikát olvasná el ez az agyhalott...Istenem
Na már váltasz műszaki mentésre?
Akkor a tüzet kipipálhatjuk?
Problémákat oldasz meg?
Gondolkodni kell?
Hát pajtás, te aztán sikeres lehetsz
"Az" engem is lázba hoz.
De ő nem arra gondol.
És? Hány csecsemőt mentettél ki a hatodikról? Vagy csak ki kellett menni szemlézni, mert Mari néni odaégette a paprikás krumplit? Látom itt a városban, nincs lófax dolgotok se, max. a műszaki mentés, azt elhiszem, hogy van, de az meg nem veszélyes. Úgyhogy leálhattok ezzel a hero dumával.
Én? Problémát oldok meg általában Emelni, futni nem kell, gondolkodni igen.
Cigány...pfff
az mindenkit lázba hoz meleg lehet a környéke
akkor szerintem te udvarolsz neki
Ne figyelmeztesd!
Esélytelen.
Csak a tűz hozza lázba
látod te is, hogy gépelési hiba
Suliba jár még...24 éves az adatlapja szerint és csaj. Úgy kb hatodikos lehet ...
...ujjal... ....ujjadat...
persze ki kel mi? az ágyból De abban a szövegkörnyezetben nyelvtanilag teljességgel helytelen Az én hibáim is mind gépelési, mert qrva gyorsan gépelek 10 újjal nehéz minden újamat egyszerre figyelni
Mekkora ma itt a szerelem....
mondtam, hogy a tekerős telefon előtti időkből való
Na, hogy felálljon rá neked, és meglegyen a világbéke: Én ma voltam lakóház tűznél.
Na mit szólsz?
Remélem örülsz és megnyugodott a sérült lelked?
Te mivel foglalkozol egyébként?
Amikor nem állsz kezelés alatt?
én nem keresem a kákán a csomót megelégszem picivel is, az meg már csak hab a tortán
tudod, hogy én mindenkit szeretek
nekem valamelyik nap derült ki, hogy van Helena Valentin a hölgyemény, egy 50-es jó ismerősöm 25 körüli lánya Meg is néztem vannak a neten filmjei ugyanis filmszinész
Aztán átvették a cigányok...tán..
Az nem helyesírási, hanem gépelési hiba... egyébként a "kel" is értelmes és nyelvtanilag helyes