Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkó' rakj bele egy ezres blokkot
A Dio-t szeretném "ScotHonda"-sítani Kösz !
Aha, így már világos! Nekem a GSXR-ben egész jó a ledek helye...
Először azt akartam, hogy a mutató legyen piros és a háttér kék, de aztán ahogy szétszedtük rájöttünk, hogy nem lehet, mert fényvezetők vannak és nem pedig külön ledje van a mutatónak.
Faja, bár én a fordulatszámmérőnél is a piros mezőig kicseréltem volna kékre...
hello,
ilyen lett a műszerfalvilágításom.
Sziasztok! Itt ki az aki csinál Photoshoppal "látványterveket"? Mert én nem értek annyira hozzá, csak próbálkozni szoktam néha, de kellene egy Keeway X-Ray -re valami jó terv... Aki csinálna ilyet pls irjon... Holnap rakok fel képet hozzá :D ( fekete+ "világító" kék előnyben)
Az biztos,hogy lesz csak azt nem tudom mikor.
Értem,ha lesz időm és kedvem akkor majd csinálok valamit.
Okés! Azért köszi! Amúgy mivan a 6ossal? Lesz?
még nem jutottam túl sokra. akár úgy is mondhatjuk, hogy semmire nem jutottam. majd holnap folyt.köv.
igazából elképzelésem nincsen....csupán annyi h a fekete szin domináljon benne...rád biznám h milyen legyen...kiváncsi lennék különböző szinösszeálitásban de semmi matrica ne legyen rajta...
http://www.sportmotor.hu/motor...
Mortisé is tetszik meg nézegetem a pályamotoros képeket...nem tok dönteni...csinálj vmit:Dköszi
Figyelj semmit nem igérek,de küldj egy e-mailt és ott mond el mit szeretnél és megláttom majd,hogy megtudom-e csinálni.(E-mail cimem az adatlapomon.)
Ha igen küldenék róla képet...
CLam !
Lehetne nekem is egy kérésem...?enyémet is megtunád csinálni mint a tutisét? plz
hali nem tudjátok véletlenül hogy 20. én este a streetfighterek motorjain milyen kék led villogott hátul? aki tudja a pontos nevét és hogy honnan lehet venni az írjon már. ( az hogy milyen és a neve érdekelne jobban )
Előre is köszi
Megpróbálkozok vele, aztán meglátjuk, hogyan sikerül. Az aprilia matricát csak azért cseréltem le, ha valaki le akarja lopni, akkor legalább annyi munkája legyen vele, hogy a nevemet levakarja a motorról. Nahát akkor én próbálkozgatok, aztán estére kiderül, hogy sikerül -e. Üdv.
Ezt nem tudom megcsinálni.
http://www.kepesmotor.hu/matri...
ez menne az oldalára.

az alján maradna az EREDETI aprilia matrica, a lotus meg az a süket óra nemkell. alulra kellene egy arrow, motul, aplinestars, ngk, did (vagy regina) meg egy dunlop. tudod ugy sorba egymás mellé kb 45 fokban megdöntve.

hátulra a farokidomramenne az az rs matrica ami a hirdetésben is van, előre meg még nemtom, de oda is kellene valami döfő kis dekor.

ja, meg a tankra az oroszlán sörénye:D

ugy nagyvonalakban ennyi:D

lehet ez kicsit tömör, de ha télleg megcsinálnád szivességből akkor vegyél fel msn-re és ott pontosabban eltudnám magyarázni:D kösz mégegyszer a segítséget!
milyen fajtákat szeretnél rá? Megmondod, rápakolom : )
igy nemnagy valami de egykét matrica

azért kössz a fáradozást
huhú, Tied az az fzr?