Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valamit próbálkoztam, bár kicsit pixeles a kép szal a kijelölés nem lett tökéletes, de a lényeg látszik remélem a pirosnál próbálkoztam a motor színéhez illőt találni a fehér az meg fehér

üdv Ruelle!
Üdv!
Ha adsz konkrét képeket én megpróbálkozok vele. Vagy megrajzolt dologra gondolsz? Amúgy vannak cégek akik nyomtatnak olcsón pólót azt ajánlom mer ha te csinálod vasalással akkor az kevésbé lesz tartós
Valaki megdbna felni csíkkal,fehér és piros szinben érdekelne hogy mutat a vifferen. Köszi
Sziasztok photoshop és egyéb guruk
Olyan kérésem/kérdésem lenne, hogy pólóra szeretnénk nyomtatni, hogy legyen szekszárd és környéke fórumos pólónk, igen ám de nem találtunk semmi jó grafikát. Felmerült egy olyan ötlet és itt kérném a Ti segítségeteket, hogy összetudnátok vágni pár képet? Mondjuk olyan lenne, hogy legyen rajta pl.: ugrat egy crossmotoros, csúsztat az supermotos, egykerekezik vagy dönt a gyorsulási túrázik a túrás stb, szerintem sejtitek mire gondolok Ezek a képek között lehet elmosott is a kép, meg pár ilyen a képek mellé, hogy a gyorsulási motor felett egy sebességmérő tekeredik felfele, a túrásnál a km-ek pörögnek stb.

Előre is köszönettel: A szekszárd és környéke topic, és jómagam

Ui.: Tudom, hogy ilyenkor mindenki motorozik, de bízok benne hátha tud valaki a segítségemre lenni.
csak a vázat mmeg a felnit kellene!
Szal a fehér részeket baba kékre vagy a fehér felnit és a fekete vázat? tank marad fehér?
Helló!
Gyári Bosch 29? Ha jól rémlik,Unix-ból rendeltem!
229 e km,szintén valós,két évet állt az autó!Én manuálist akartam,és A4-est,de jó áron kínálták ezt! Azért köszöntem! Üdv!
Szeva! Én is cseréltem légtömegmérőt, gyári Bosch van benne, 29 000 ft volt. Te hol vetted bele? Én direkt automatát akartam, imádom.:-) fogyasztásom változó, eddig a legjobb hosszú távon, napi munkába járás 90 -el, tempomattal 7,2 volt, de most vegyesen nincs tempomat,semmi, 8,5-9,5 között eszik. nincs benne semmi tuning. 250 000 km van benne , kereken, valósan ennyi.
a tankot én sem tudom...:-(
ennek a mocinak a vázát meg a felnijét meg tudja valaki csinálni baba kékre?:)
Volt,akadt sajnos,de egyenlőre megoldódott!Mondjuk fájt,hogy a légtömegmérő kapásból 88 e volt!
Még van mit csiszolni rajta,lehet,a változó geometriás turbó megszivat,de majd lesz valahogy!
Igazából pár méret érdekelt volna,plusz,ami fontos,nem tudom,mekkora a tank!
Tiptronic-kal nincs gondod?Bár nem lényeges,de fogyasztásod?
Szeva! Sajnos ilyenem nincs hozzá, azt hiszem, de majd utána nézek, mert amúgy minden könyve megvan. Még vezetett szervízkönyves:-) magyarországi...
Esetleg valami gondod van vele?
Majdnem,mint az enyém,csak az enyém manual 6-os! Nincs véletlenül leírásod hozzá? Ha egy oldalt be tudnál scann-elni,megköszönném!Amin az adatok vannak!Méretek,futómű szélessége,tank mérete,ilyesmi!Nagyon megköszönném!
Szeva! 1999-es évjárat, 2.5 V6 TDI Tiptronic
Üdv!
2.5 TDI V6? Évjárat?Kérdeznék!
Üdv:Brit
Szeva!
tényleg jövök eggyel....
a Helló Kitty-s az valami szuper, az asszony meglátja, meg a lányaim....vihetem fényezőhöz
jah a crom cuccok nem néztek ki jól mattba szal hagytam simába.......
Készen lenne a géped: kapott morcosítást, új eleje van, 20-as papucsok, szín, ablak fújás (persze az előírásoknak megfelelően :) )
Remélem tetszik jah és van egy hello kitty-s változat is lógsz eggyel barát
Persze, mehet:-)
de akkor mehet az egész kocsi színe is ügye? meg csinálok ablak fóliázást itt ott megtuningolom
Szeva!
nagyon tetszik. annyit ha csinálnál nekem, hogy minden króm lécet , jelet, matt feketére húznál.
üdv Csárli
Üdv mindenkinek.
olyanban kérek segítséget hogy színes csavarokat szeretnék
venni idom és plexihez.
E-mail címem : jazmer@citromail.hu
volt egy kis időm megnéztem mit lehet kihozni színügyileg, ez sikerült. ha bejön nyomom a többi kérést, amúgy dolgoztam valami hasonló audissal annak is ott a képe
itt egy kép.. ezen már polírozva van a perem
valaki tudna nekem segíteni? nemtudom h a felnimet belül feketére narancs peremmel vagy belül narancsra polir peremmel csináljam?:D egy yamaha aerox felniről lenne szó(robogó) ha vki megtudná csinálni h lássam milyen megköszönném
Én nm is kételkedtem