Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

aztaaa mindenit el sem hiszem, h ennyit csináltál
nagyon jók kösziiii, egy kérés lenne pls, csinálnál egy Yamahásat, ami volt is, csak crossmotorosba és a nicknév Rikiren lenne? csak kíváncsi vagyok h fog kinézni, a többi ugyanúgy, 2010, fehér sportmotor szöveg stb.
ezeket lementem és sztem ma vagy holnap bemegyek a pólóshoz és kérek ezekre is egy árajánlatot
kösziiii, lehet lesz még kérés de rendes vagy h segítesz köszönöm
Gsr-es Üdv!
szeva!
Nálam csak kölcsönben volt, a motor a TOMPI sógoráé volt.:(Szmöfié)-) Ő is így vette:-)
üdv Csárli
GSR -est is pls
Tudom hogy vicc volt! De így legalább a Suzukisok kárpótolva érezhetik maguk!
Oh most megilletodve erzem magam Csak viccbol tettem szova, de koszonom szepen Alig varom hogy legyen ilyen polom
A Suzukik lemaradtak. Olvastam a topicotok és láttam egy úri ember ezt szóvá is tette. Az ő kedvéért egy külön Gsx 650 f logós poló. Üdv!
Az utolsó 3 képen pedig a 'Motor neve' felirat helyére motorgyártók típusait írtam. Szóval ez a 13 kép készült. Ha még módosítanátok írj nyugodtan. Üdv!
A következő 4 képen a 'Motor neve' felirat helyére a gyártók logóját raktam.
Szia!

Elkészültek a változtatások. Viszont rengeteg mintát csináltam, így rengeteg képet töltök fel. Ezért mindenki elnézését kérem! Az első 3 kép az alap : Sportmotor logó fehér , 2006 javítva 2010-re és az egész logót átformáltam. A második 3 képen csak a póló alapszíne van megváltoztatva. (Hátha valakinek nem tetszik a fekete szín).
Jaja, tőle még a télen. Én is szeretem, nincs vele semmi gond. Igen, megismertem az adatlapodon egyből!:) Nálad lett idomsérült az eleje?
Szeva!
Mókustól vetted át? Mert ami a képemen van, az az övé lett:-)
amúgy nagyon jó!
nagyon szépen köszönöm, nagyon jók lettek, azon filóztam, h a karra, nem is biztos, h kéne címer, mert kértünk árajánlatot, és kb 5000 lett volna így egy póló, 2 színnel, úgy h még grafika hátul nincs is, szóval az nem gond, hogy nincs. szerintem egyszerű fehér lesz az egész, meg lehet a sportmotor logó is, mivel szitanyomással csinálják, és ha plusz 1 szín +4200 huf a szita elkészítése, meg akkor a szöveg is drágább.
a motoros kör alapítása, sajnos nem 2006, hanem 2010 mivel most jött össze a társaság ezt áttudnád írni? meg h a sportmotor első fele is fehér legyen?
most feldobálom ezeket a képeket a szekszárdi topicba és várom az egyéb válaszokat, ha nem írnék ne sértődj meg, csak ma elmegyek, és vasárnap este vagy hétfőn kerülök megint net közelbe először arra gondoltunk, h minden motor lenne a pólón egyszerre, de majd meglátjuk mit mondanak a többiek, mert így sztem egyszerűbb, nincs túlbonyolítva
köszi
hello!

Ismerős a 2. képeden lévő motor... :D
Szia Rikiren!

Én is összedobtam pár vázlatot. A betűtípusnak azt választottam , ami szerintem jól olvasható, de azért néz is ki valahogy. 3 alapséma van Gyorsasági , Stunt , meg Cross vagy FMX. Ezeket mind egyszínű fehérrel csináltam, de utána kicsit feldobtam magyaros színekkel is. De ha a színek nem tetszenek, azt könnyen megtudjuk változtatni. A karra még rá akartam tenni Tolna megye címerét de a gugli kiadott vagy 5 címert. Ha adsz meg pontos nicknevet , motor nevet megcsinálhatom személyre szólóan is. A szépséghibák : elöl a címernél a felső felirat viszonylag hosszú, az alsó pedig rövid. Ha úgy hagytam volna, akkor a 'Motoros Kör' felirat olvashatatlan lett volna. Így beraktam oda egy évszámot (2006) ami a Kör alapításának kezdetét jelenti. (Nem tudom hogy 2006 e csak ezt írtam be hogy a minta meglegyen) A 2. hiba pedig hogy a logók nem sajátok, mindet úgy alakítottam át. A gyorsasági például az AMA Superbike logójáról való. Ha bármi kérdésed van, vagy változtatni akarsz, írj nyugodtan! Üdv!
Hali! Valakit szepen meg kerek meg csinalna nekem hogy a mocimra valahogy ra szerkeszti ezt a ket kiput? Az-az kulon-kulon nem egybe Nagyon meg koszonnem
Okés köszi szépen, várom
Ha átnéznél a szekszárd és környéke motoros kör topicba oda feldobáltuk magyarázattal a vázlatot de ha nem akkor itt van
okés! tervem már van el is kezdtem csak 2 óra munka után leállt a program és nem mentettem nah de idő függvényébe 1-2 nap azt mutatom mi lett
Hátulra azt gondoltuk ki, hogy szerintünk lehetne egy ilyen felirat: Szexárd B1kers
még annyi kérdés, h mi legyen a felirat? pl: Szekszárd és környéke fórum
Jah ilyen rajzolt félére gondoltunk, vmi ilyesmi, de nem ezt akarjuk lopni ez csak minta
okés. és tudnál adni valami mintát a kékhez mer nemtom milyen amit mondasz, a hupikék törpikék jutnak eszembe