Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt a kép elképzelésem nincs teljes mértékben rád hagyatkozom elölre is köszönöm.
Szia Mitos Chris !

Persze tudok! Rakj fel egy képet a motorról és írd le az elképzeléseid! Amint lesz időm megcsinálom!
martin0818 tudnál nekem is is ien photo soppos tuningot csinálni ha küldök képet a gépemről?
Szívesen. Nekem még a kisCBR kiabál,de majd jövőre beteljesül az álmom és jön a 600RR.
csillagos nem virágos
Hú köszönöm! Most megingattad az elképzelésem eddig fekete fehéret akartam, de látva ezt a virágos kavalkádot ahw Amúgy a kis ninjával szakítás lett, mert egy sokat pörgő kis hamis volt! És neked kiabál már a 600rr?
Ha lesz időm és kedvem megcsinálom. Amúgy a kisNinjaval mi lett?
Pedig pont hásszelhoffot akartam kérni tőled zöldben Amúgy az első kép festését amit szintén te csináltál....azt hiszem rá tudnád varázsolni az sv-re? Nagyon szeretnék venni eggyet a közeljövőben deh amit kinéztem fényezni kell, ezért kacérkodom ezzel Ha meg csinálod akkor
Lehetni lehet,csak nincs már pontos labdám.
Tehát akkor már nem lehet tőled kívánságolni?
Persze nem azért kérdezem mintha nekem lenne egy éppen
Hát ez dúrva lett Ügyes vagy
Na elkészültem a 'Racing Replica' -val Volt vele munka rendesen Meg a vége felé elfáradtam úgyhogy a tükröződésekkel nem törődtem , de azért a lényeg remélem látszik.
Hát azt úgy kell , hogy először megnyitod a képet utána ki kell jelölni amin dolgozni fogsz. Ez a második 'kocka' amire egy autó van festve. Erre rákattintassz majd utána a legelső szaggatott vonalas kockára kattintassz. Utána kijelölöd a képen ahol dolgozni fogsz és utána már menni fog a festés meg a matricázás meg minden. Remélem érthető volt De ez a program csak festegetésre jó másra nem.
Ezt a tuning car studiot hogy kell használni? Mert megakartam csinálni én is a felnicsíkot de nem reagál semmire
Na itt van 2 kép valami ilyesmit varázsolj , meg aztán ami közben eszedbe jut.
Kimerültem az ötletekből nincs valami 'elképzelésed' ? Vagy egy kép egy mintamotorrol? Vagy csak mondj szineket vagy logokat és adj szabad kezet, aztán alkotok valamit
Azta k..va! Nagyon zsír
A kékre is csinálhatnál valamit ha így ráérsz
Örülök hogy tetszik! A felnicsíkokat a ' Tuning Car Studio' -val csináltam! De volt időm ugyhogy most összedobtam egy teljes átalakítást Photoshoppal! Valahogy a zöld tetszett meg, úgyhogy ' Monster Replica ' lett
Aaaaaaaaaaa köszi! Nagyon penge lett :D
Mivel csináltad meg?
Szia Cserox#32!

Összedobtam gyorsan a felnicsíkokat bár elég szélesre sikeredett De azért remélem még megfelel!
Egy CBR 1000RR alapmotort kéne átfesteni lila-narancssárgára fehér csillagokkal... Nagyon nagy segítség lenne csajnak kéne... köszöntem! ha v.ki megcsinálja msnre vegyen fel!
Egy kis segítséget szeretnék kérni. A motoromra szeretnék felnicsíkot és 3 szín közül kéne választanom(sárga, kék, piros). Valaki megtudná nekem csinálni a látványtervet?
Köszi!
valaki meg tudná csinálni? köszi előre is.
nemtudto valami fasza efektet rádobni?:D