Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok mennyibe kerül egy 50 es mocit átfesteni hogy jol nézzzen ki meg minden!Köszönöm a választ előre is!
Igen, ilyenre gondoltam köszönöm...
Nah remélem már sikerült eltalálnom a KTM színt
Hát valami ilyesmire gondoltam.
De te vagy ebbe a mester szóval rád bízom.
Előre köszi.
mutatnál egy konkrét képet, h mire is gondolsz, megköszönném
Uhh :D Nagyon szépen köszönöm :D Nagyon tettszik jó lett.
De ha nem lenne bunkóság akkor megkérhetnélek hogy olyan KTM- metál-narancsra megcsináld ? :D
Mégegyszer köszönöm szépen :D
Kicsit ilyen arany narancs lett szerintem ez jobban néz ki, de ha gondolod még tudom színezni
Hali !
Valaki tudna nekem segíteni, hogy megcsinálha a Huskyt narancsban ?
Az enyém gatyi egy szóval szar.
ahaaa, na majd holnap kiderül, h mit szól hozzá, remélem megfelel neki, küldöm is tovább
Alakítani biztos fognak rajta, de valószínűleg azért kérték vektorgrafikus formátumban mert azok 800-szorosukra nagyíthatóak. (ha jól tudom) A végleges nagyságot ők állítják majd be a minta alapján.
okés köszi szépen, ezek mekkora méretben vannak meg? csak h kell ezen még nagyítani vagy ez már jó egyből a nyomtatni való pólóra?
És ha esetleg nem felelne meg a pólós embernek a a kiterjesztés akkor kérdezz rá hogy ez mit is takar pontosabban, mert a vektorgrafikába annyira nem vagyok otthon.
A logo1 a krosszmotoros, a logo2 a stunt, a logo3 pedig a gyorsasági motoros grafika.
annyi kérdés még, hogy a logo 1-2-3 mit takar? csak hogy miket küldjek át a pólós embernek?
Meg is jöttek, köszi szépen
Remélem a pólósoknak is megfog felelni
A gmailodra mentek a képek. Remélem hamar átér.
az eleje az mindegy mert az szitanyomással lenne, és az nem grafika azt ő is megtudja csinálni, de a hátára mondta a grafikák miatt h azokat kéne ebben a formátumban lementeni, sztem isis a teljes hátulját is lementheted, meg csak a grafikákat is (motor képe, márkajelzések) és ha megtennéd h elküldöd a mail címemre akkor azt megköszönném, utána meg majd bemegyek megkérdezem tőle h így jó-e neki
köszi
Hogy hogy a hátsó részt? Mert .EPS -ben letudom menteni az egész képet (póló mintával együtt), de ilyen kiterjesztésben nem lehet megnyitni. (Bár lehet nekik van olyan programjuk amivel megtudják, ezt nem tudom ) A többi kiterjesztést sajnos nem is ismerem. Azt még megtudom oldani hogy külön-külön elküldöm neked a részeket. Tehát előröl a logót, hátulról a logót illetve a motoros mintákat (JPEG-ben vagy bármilyenben amit kérsz) és majd ők elhelyezik a pólón. Vagy hogy gondoltátok?
semmi gond viszont ezt a hátsó részt a pólón átkéne vhogy tenni vektrografikus képpé (legörbítve) és .cdv, vagy .ai, vagy ,eps stb ilyen formátumokban kéne (vagy ami még vektorgrafikus mert van egy csomó) mert így tudja megcsinálni a pólós
Bocs, hogy elhalásztam a feladatod csak gondoltam besegítek én is aztán többől könnyebb választani! Sorry még egyszer!
sry, h nem jelentkeztem, nyaralni voltam de látom már már csinált pólót és nagyon faszán néz ki
háát nem kicsit sok az 5 ebben igaz h benne lett volna még a 2 karra is a minta, de a hátsó grafika már nem, + színes lett volna a legelején a sportmotor első fele, meg a póló ára is benne volt, de akkor is sok
Hát én nemrég csináltattam egy pólót előre egy logó hátra pedig egy felirat, ráadásul színesbe és 2700 volt (pólóval együtt) Ha nagy képet rakattam volna rá ahogy Ti akarjátok úgy is 3500 lett volna. Az 5 kicsit sok.
maistro le a kalappal, köszi szépen
ma megyek be megkérdem a pólósokat, mennyiért csinálnák ezt meg, remélem azért 5k-n belül, mert az előző annyi lett volna
És nincs mit!