Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello alig vártam hogy haza érjek és lássam az új fényezésem első tervét de nem találom sehol Remélem nem ment el a kedved
Hello! Segitsetek légyszives. A motoromrol szeretnék 1 képet kicsit felturbozni:D nem a motort csak a képet. Nem tudom hogyan rátok bizom persz csak ha megcsináljátok ha nem nagy kérés. A ház nem lényeg hogy benne legyen csak a motor. Esetleg 1 felirat hogy NRG..Köszönöm előre is. (én sajnos nem tudom megcsinálni mert nem értek hozzám és a programot sem rudtam valami miatt feltelepiteni ) köszönöm mégegyszer.
Oks várom de csak így este jutok gép közelbe remélem rá érzel
Jó rendben. Haladok vele és úgy gondolom holnap délelőtt már kész is lesz az első saját terves festés.
Szia nagyon jó lett a RIZLA is ütős ehhez kétség sem férhet de "sajnos" lassan több lesz belőle mint a gyári színűekből úgy hogy én azért még meg várom a KÉK FEHÉR projektedet
Oh nagyon szepen koszonom
Köszi! Először a 'klónozó bélyeg eszközzel' lefalaztam a részeket. (pl.: index, hátsó sárvédő, matricák, tükrök) Aztán a színt tovább vittem az általam körbejelölt részekre. (sokszög lasszó eszköz) Utána a fogtam a színégetés eszközt és besötétítettem néhány részt illetve a válaszvonalakat külön kijelöltem és azt még tovább 'égettem'. Végül a 'fakító eszközzel' imitáltam, mint ha a fény csillanna meg rajta. Ha bármi kérdésed van írj nyugodtan, bár még én is csak tanulok.
szép, igényes! a rajzolt részeket h csináltad? pl az index helyét
nem tudom a méretarányokat, de azért remélem közelít az elképzelésedhez...
Elkészültem az első verzióval. A baj csak annyi, hogy Te csak egy dolgot kértél és én csak egy dolgot nem tartottam be. Számomra ha GSX-R, akkor valamiért mindig a Rizla jut eszembe. És a Rizla nem is olyan 'tömeg márka' mint mostanában a Monster. Illetve én csak újabb GSX-R-eken láttam ezt, 'gömbölyűeken' még nem is. De nem vittem túlzásba nincs rajta sok Rizla felirat meg semmi extra. És szerintem így jobb is. A kék-sárga csík a tankon is végigfutna középen és úgy érkezne az üléspúphoz és ott is folytatódhatna. Csak ezt ezen a képen nem lehet megszerkeszteni. Indulhatna az első sárvédőtől is, bár akkor annak is világos kéknek kellene lennie, de én feketén hagytam mert szerintem illik hozzá. A fehér felniket nem bántottam, mert annál szebb nincs. Az első kép az alap, a második kép pedig elfedi a nagy, üres 'kékséget' lent. Röviden ennyi. Persze ha lesz időm megcsinálom a kék-fehér verziót is, csak ezzel is rengeteg munka volt. Csak holnaptól meló, de lesz kék-fehér is. Üdv!
Természetesen azon dolgozol amin neked könnyebb várom az elképzeléseket
Egy utolsó kérdés, inkább kérés. Ez a motor ugyanazzal az idomzattal rendelkezik mint a tiéd? (2000 Suzuki GSX-R 750) Csak mert amit küldtél ott meg a sötét háttér nehezíti meg a dolgom. Sok a kifogásom. Szóval ha nem lenne gond dolgozhatnék ezen a képen? Amúgy már van 2-3 ötlet. Remélem sikerül megvalósítani.
Köszi ja és minden próbálkozásodat fel teheted mert lehet hogy amit te rossznak gondolsz attól én be pisálok
Köszi! Megjött a kép úgyhogy neki is esek, hisz evés közben jön meg az étvágy! Majd jelentkezem.
elküldtem e-mailban de itt a link is mert a fórumnak túl nagy volt
http://christophe.renaut.free....
Köszi itt a kép ha (csini) lesz felkerül rá a neved vagy a nicked
Persze, szívesen csinálok. De ha nem nagy kérés, egy nagyobb felbontású képet nem tudnál küldeni? Sokkal szebben lehet megcsinálni egy grafikát egy nagy felbontású képen. De ha nem tudsz küldeni, akkor megcsinálom ezen, de így nem lesz olyan látványos. Szóval a képet megköszönném és holnap el is készülne. Üdv!
köszi látom nagyon vágód ;-p ügyes vagy de tényleg nem azt az eredményt hozta amit vártam nincs kedved össze álltani valami jó fényezést a saját elképzelésed alapján csak egy kérésem lenne hogy KÉK-FEHÉR legyen ;-p
Szia!

Átszíneztem, de a kép elég kicsi és pixeles volt, úgyhogy a fedés nem mindenhol tökéletes. Kék felnivel szerintem nem lett túl szép, ezért csináltam egy matt felniset is. Bocsánat, hogy csak így gyorsan összedobtam, csak most nem volt időm, de ha nem tetszik holnap lesz időm. Üdv!
bocsesz itt a kép is
Sziasztok lenne valaki olyan kedves hogy a piros részeket át színezné kékre?
Unatkoztam, úgyhogy 2 óra alatt átalakítottam a tökéletest. BMW S1000RR és egy kis Ruben Xaus replika.
Hát itt fehérváron a barátaimnak 20.000Ft-ból kijött a festés.
Az egyik egy Yamaha Aeroy volt - gyöngyházmetál a másik egy Derbi Senda volt az metál fénnyel.
Ha jó festőt fogsz ki akkor olcsón kitudsz jönni...
Egy Gilere 503 mas festése egy 20000ft böl kijönne?Köszi a választ előre is!
Egyáltalán milyen motorról van szó? Mennyi javítanivaló van rajta és hát a felület nagysága a festék sem mindegy. Általában 30-tól indul és a határ a csillagos ég. A robogómat pld. 40-ért festették kis javítanivalóval, gyöngyház-metál színre.