Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok
tárgytalan
Sziasztok!

Valaki megcsinálná nekem ezen a képen az első féknyerget pirosra?


köszi
Üdv mindenkinek! Olyan kérdésem lenne, hogy a crossomra, hol tudok és milyen formában rajtszámot rakatni? Vannak külön számozott matricák? És ha vannak, esetleg olyan linkeket,ahonnan lehet rendelni, belinkelnétek nekem egy párat? Én Békés megyében lakom, és fogalmam sincs, hogy itt a környéken, hol foglalkoznak ilyesmivel. Köszönöm a segítségeteket előre is!
Sziasztok! Lenne egy kérés, hogy valaki csinálja meg nekem az mz-m képét! Azt szeretném hogy a váz arany színű legyen ( kalapácslakkos lesz majd) a tank a sárvédők elől hátul és a dekni hófehér (aranyporos festékkel, ez nem tudom mennyire kivetelezhető), a felni simán arany színű lenne, a kerékagy is, és a küllők pedig feketék. Nagyon sokat segíteni látnom a saját elképzelésemet! Köszi szépen előre is!
Egyébként írjátok meg hogy szerintetek gicssparádé e , vagy jó szín összeállításnak tűnik?


Üdv.:

Sodi Raider
martin ha benézel és lesz időd dobj egy mailt mer kikéne találnom az mz dizájnját
Hello mindenki!
Új vagyok még az oldalon, olyan programot keresek, amivel lehetne festeni a motort és így megnézni, hogy, hogy nézne ki élőbe.
Köszi a válaszokat előre is !
Üdv!
Tervbe van véve nekem egy motor festés és mielőtt megcsinálnám megnézném hogy állna neki. Ha valaki tudna segíteni és megcsinálná a motort fekete és narancssárga színösszeállításban minták nélkül azt nagyon megköszönném.
igen-igen, megfelel. nos igen,a kék valóban jobb lett. nagyon szépen köszönöm a képeket
kék az jobb
Ilyenre gondoltál?
Rendben. őő a motor legyen csak ilyen sima matt szürke beütésű,minták nélkül,és bronz színű felnikkel.
Kérhetsz, csak pls ne uramozz xD, és a motor ugyan ilyen mintás vagy csak sima legyen?
Köszönöm uram ! Nagyon tetszik. Még egy óriási kérdésem lehetne ? Kérhetnék még egy olyan koncepciót,hogy Szürke a motor,és Bronz színű felnik lennének ? utána ígérem békén hagylak ! : )))
Megpróbáltam, + az első sárvédőt lefelejtettem és azt is megcsináltam. :D
Értem,hát köszönöm szépen. esetleg annyi kérésem lehetne még,hogy a felniket megcsinálod fehérre ? azt még nagyon megköszönném.v
Nincs mit ,szerintem jól állna rajta.
Halihóóó !

Először is,nagyon szépen köszönöm,hogy megcsináltad, szép munka ! Tetszik ez a szín, szerinted passzolna a géphez ?
Szeva, megcsináltam a RIZLA mintát csak az a baj, hogy kicsi a kép felbontása, de a lényeg így is látszik.
sziasztok !

Szeretném megkérdezni,hogy megtudná-e nekem csinálni a motoromat valaki a GSX-R RIZLA Limitált kék sárga színében,valamint a gyári honda fekete piros színekben,valamint egyszer csak simán fehér felnikkel ?

előre is köszönöm.
egyenlőre így néz ki :)
:DDDD ilyen nénit melyik boltba lehet kapni?:)
egy fasza felnicsík meg 2 akrapovoc sokat dobna rajta
Gyors feldobtam optikailag .
Sziasztok! Most vettem egy xt-t és szeretném egy kicsit feldobni optikailag :) akinek bármi ötlete van, ossza meg velem, sajnos elég gyenge a fantáziaerőm :/