Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocs, a kész terméket davida27@citromail.hu!
Előre köszí!
Csáó srácok!
Lenne egy kis feladat a számotokra, én sajnos nem értek az ilyenhez ezért is írok!
Kiváncsí vagyok, mit kezdetek motorommal!
Szia MrGo636!
Egyenlőre terv fázisban áll. Sajnos rengeteg a tennivaló, így minden elhúzódik. Valószínűleg, ha a Te motorod befejezem abba is hagyom ideiglenesen a virtuális tervezést. Időpontot nem tudok mondani, de megpróbálok vele sietni és mihelyst kész, már küldöm is. Üdv!
Hali martin0818 csak kérdezem hogy áll a motor terve alakulgat gondolom bazi sok idő míg ki találod milyen legyen ezüst kombó de ha várni kell még akkor várok. Előre is köszönöm és bocs a zaklatásért .
Üdvözlet!
A robogóm a télen tuning áldozata lesz. Viszont a külsővel is kellene kezdeni valamit szerintem. Kedvenc színösszeállításom a fehér piros, ilyen témában szeretnék mozogni. a Motoromról vannak képeim a gallériámban( sajnálatos módon most másik gépen vagyok, nem tudok képeket a forumra felölteni.) Egyszínű festésre gondoltam, valami egyszerűbb mintákkal.
Segítségeteket előre köszönöm
HippY
Sziasztok.
Régóta nézegetem ezt az oldal és megdöbbentem milyen profik vagytok a tervezésben. Segítségeteket szeretném kérni, valami egyedit szeretnék a motoromból de csak matricák és felni festés.
Átszabni nem terveztem szerintem a formája így is szép.
Rátok bízom mit csináltok belőle tudom, hogy szép lesz.
Segítségeteket előre is köszönöm.
Tökéletes, ahogy mindtam nem sörgös itt az egész tél .
Köszönöm.
Jó lett, majd ha Szerencsen járok figyellek
Hát azért kell 2 hét, hogy tökéletesítsek egy-egy tervet. Szóval a legkésőbbi időpont jövő hétvége, de lehet korábban is elkészül. Üdv!
Íme a végeredmény:
Végül lebeszéltek a matt feketéről.
Hali kollegak. a segitsegetek szretnem kerni.Angel Eyes akarok teni a gsxR embe.http://www.accesoriiautosimoto... Kb ijent. Valakinek van valami tapasztalata? vagy h kell fell szerelni?
Csá Martin. KB mikor lehet számítani az erdményre ?
Nem sürgetésböl kérdezem mert ráér csak már kiváncsi vagyok .
Szívesen!
Köszi Komi!Nagy király vagy!Le akarom festetni a Gixerem fehér pályaidomját és lehet hogy ilyen lessz hála Neked!
Szia!
Gyorsan átszíneztem a piros részeket fehérre, semmi matrica, semmi egyéb. Üdv!
Háhá! Köszikeee! :DD Ahogy nézem a következő majd vmikor a kék lesz.
Köszi! Már én is csináltam egy ilyet paint-be. De azóta már rajta van a motoron...
Csináltam még kéket, pirosat, sárgát, és uvzöldet is.
Nem profi munka, de megcsináltam!:)
Szia Martin!Úgy látom te nagy spiller vagy!A segítséged kérném.Raktam fel egy Gsxr 1000 képet és azon szeretném ha a piros részekből fehéret tudnál varázsolni,mert az adatlapompn lévő mocim szeretném festetni és kiváncsi lennék hogy nézne ki!segítséged előre is köszönöm!
Még pár kép
Csá. Stricaljánlott téged olyen ügyben hogy tudnál estleg csinálni egy látványtervet az én mocimra is?
Nagyon megköszönném.
Én köszönöm szépen a segítségedet! Szerintem hétfőn már hívom is az eladót, hogy postázzon egyet
Köszi mégegyszer
Szia Rikiren!

Köszi a két ugyanolyan perspektívájú képet, így csak rá kellett raknom.
Szia Martin, lehetne egy kérésem? Rá tudnád varázsolni a mocimra az újabb típusú (2007es) wr lámpaidomot? köszi szépen