Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv.nagyon szépen köszi mindkettőt.tetszik ahogy megcsináltad.a felni csikkal csak az a bajom h szinte minden 3. motoron van.jobban tetszik ha ki van polirozva a széle,a közepe meg szinre festett.ha tavaszra megvalositom a festést,akkor majd teszek fel képet.köszi még egyszer.
Szia!
Elkészültem a tervekkel. Csináltam egy olyat, amilyet kértél. Azt nem értettem, hogy a felnicsíkot miért 'tiltottad', hisz szerintem nagyon megy a piros felnicsík a fényezéshez. Úgyhogy csináltam egy felnicsíkos verziót is és az összhatást is felturbóztam, hátha Neked is megtetszik a felnicsík. Remélem tetszik! Üdv!
http://www.fulltuning.hu/index...
itt a legolcsóbb, de ha bemész egy sima autós boltba is kapsz.
ledeket hol vetted a lökösbe.
képeket mutas :)
Srácok Valaki dobjon már rá egykis látvány tervet! Kiváncsi lennék mien lenne egyedi festésel! Elöre is köszi! ;)
Üdv Martin.tetszenek a munkáid,ügyes vagy.van egy tuonom,és gondolkodtam h mivel lehetne egyedivé tenni.van pár ötletem,de nem tudom én megrajzolni,és gondoltam ha lesz időd segíthetnél.Egyszerű változásra gondoltam,nem kell semmi giccs,a műanyag fekete idomokat karbonosra akarnám,meg a kereket feketére.ha egy ilyet szerkesztenél jó lenne.meg egy te elképzelésed szerinti változatra is kiváncsi lennék,annyi h felnicsik,meg citromsárga szin ne legyen benne.köszi elöre is.ha nem lenne jo a kép akkor keresek másikat.
Szeva Martin.
Nagyon komoly munkáid vannak és kiváncsi lennék hogy nekem mit tudsz kihozni a gépből.Nem sürgős de nagyon kíváncsi lennék.
Valamelyik kép hátha jó lesz.
Ez durva ám átdolgozgatjuk miiii , ,
Köszönöm szépen. az aljára a zöéd felöletre tudsz rakni kis matricákat? (motul önhils...stb) atöbbi kép amit küldtem, azokat is eltudnád küldeni? mert szándékomban áll valamienre megcsináltatni, csak ahoz kell a müvésznek a far meg a fejidom képe is. nagyom bomba. mégegyszer köszönöm.
Szia Dáriusz!
A freemail hozza a szokásos formáját, úgyhogy inkább ide töltöm fel a kész képet. Ahogy megbeszéltük MrGo636 motorját dolgoztam át/ finomítottam. Remélem tetszik a végeredmény. Ha bármin változtatnál, vagy nem tetszik, írj nyugodtan. Szép estét! Üdvözletem!
Köszi valószinü az lessz de a fehérre is kiváncsi vagyok
Én látványterv nélkül is a pirosra szavazok
Köszönöm
Szia Dáriusz!
Jutottam sok mindenre, csak mostanában alig kerülök gépközelbe. Egyébként már majdnem be is fejeztem, csak rájöttem hogy sok a fehér, úgyhogy most a fekete és fehér színeket felcserélem a motoron. Talán hétvégére sikerül befejezni. Üdv!
Sziasztok valaki megcsinálná nekem a viffert fehér illetve piros felnicsíkkal a két szin közt vacilálok Köszi
Szia!
Alakul az ötlet, jutottál valamire? Kiváncsi vagyok, leinfoztam mi lenne az ára ha foliával csinálnák és nem festéssel,megjött a kedve egyböl
sziasztok! Látom itt vannak ügyes emberkék, valaki meg tudná csinálni ps-ben a toyotámat? nem sok mindent, szemöldököt, és koptatót felrakni élethűen . Itt van a terv amit megcsináltam gagyin paintban, és az eredeti képek.köszi előre is
Háát annyiból jobb így szerintem, hogy a matt (fekete) és a csili-vili (fehér) rész nagyon elütött volna egymástól. Így most az egész kocsi csillog-villog
Egyik kedvenc színem, nincs nekem bajom vele, csak matt feketét akartam, de fényes lett...
Mi bajod a feketével? Szerintem jól áll neki
Oké. mégse tertott honapokig szerencsére
Ma legalább nem szarakodott a mail.
Minden megjött rendben! (mind a 4)
Rendben!
Igen én vagyok.
holnap csinálok képeket és küldöm öket du. ahogy irtam csak minimális változások kellenének. A vázat nem akor festeni de ha tudsz olyat akkor 1-2 matricát rálehetne rakni valahova. ( váz lengövilla)
9Nagyon szépen köszönöm és holnap küldön a képeket.
Ha Te írtál a dani0..... @freemail.hu- ról akkor megjött! El sem hiszem. Egyébként megvalósítható, majd kitalálok valamit. Képet ha gondolod küldhetsz még, talán pár hónap múlva megjönnek. Szép estét!