Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vannak akik csendben meghúzódnak a háttérben
Sziasztok!
Szerintetek az öszvéremhez milyen színű felnicsík illene? Esetleg piros? Esetleg valaki vmit nem tudna össze dobni?
kokemény.hu
Igen, vak vagyok
ááá ettől nemfélek komám, bírja ez. Bár egyszer kétszerkifordult a lábamon amikor rajta volt asúly és nemvettem észre
Miaz hogy odaszard a képeid? DIvatmajmok edzenek?Háhh csávó gyeremár le egy körre azt betemetlek a gecibe.kis takony...

hitman mérne tudná? mer nemír ide aztán vak mi?
Oszt elissszaa is tud rola h neki raktad fel?
Papucsban amúgy is csak a divatmajmok edzenek. Miszter yamaha képfeltöltésponthut nem ismered? oda szard a képeidet
amúgy meg ne edzzzzé papucsban,mert tricepsz lehúzásnál elszakad a pánt és tökön vágod magad ....má láttam ilyet
jóvan baszod elissának raktam fel nem rakhattam a szimszon fórumba
virtual tuning forumba? elbaszottnak érzem a választásod..
úúbazdmeg nemez ezeeeeeeeee
bocsesz de máshova nemegy:D neje elissááááááá
nah terepmintát még sose csináltam az kihívás lehet
legyen terepmintás és varázsolhatnál rá v.mi sportkipuffot egyébként miattam nehajszold túl magad...
mondjuk ,ha okkersárga lenne a váz, meg pingáltatnék valamit az első sárhányóra, hmm csak azt nemtudom hogy mit :D
színösszeállítás változtatható, ez csak egy öltet, ha van ötleted mondd
Kösziiiii (L))) :D: D
fekete már volt soha többet am köszi maaajd szojjá hogy mivan azt küldöm a sert
Neked való Fejidom
ui: Sry, hogy nagyon idiótájul néz ki a felnicsík, de megcsináltattam rendesen, és másnap suliban meg leszaggatták felét... és hát én tákoltam vissza :S
Sziasztok, ugyan újjonc vagyok itt az oldalon, és a motorozás világában is, de végre összejött a pénzem erre a kis jószágra , amit megvettem , azonban akad 1 kis gond, valami érzem hogy nem stimmel az egész motoron, ami őszintén szólva nekem nem nagyon tetszik az a fejidom... jobban szeretem a naked bike-os fejidomokat, pl. ( http://img.index.hu/cikkepek/t... ) meg a színével eljátszanék, esetleg ha van pár tippetek hogyan dobhatnám fel az egész motor kinézetét, szívesen meghallgatom, és örülnék ha segítenétek , előre is köszönöm!
Nah öcskös ittvan... A realitások határán maradva kapott egy festést meg matricát, amit szerintem meg is valósíthatnál. Sok sikert hozzá! A virtuális sört meg majd leverem rajtad egyik este Tapolcán :) (valami nem smakkol szólj)

ui: jobb képet legközelebb, szarból nem lehet várat építeni
Tudna nekem valami fehér designet csinálni? Most fóliáztam le az idomok nagy részét. A tank az gyári marad. Valami számra gondoltam vagy nem tudom... Köszi előre is!
Hát az óvszer az kicsapta a biztosítékot. .