Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Közben sikeresen észrevettem, hogy már leírtad, hogy doboz nélkül kell. Bocsi. A skiccel már lassan kész is vagyok. Üdv!
Rendben, szerintem összetudom hozni. Még egy utolsó kérdés: a Pickup fedett rakterű (1. kép) vagy csak sima platós (2. kép)? Egyébként nem találtam nekem tetsző képet google-ban, de ez nem is akkora baj, mert úgy is saját magam akartam megrajzolni az egész autót és nem csak a festést. Így legalább nem lesz probléma abból sem, hogy kinek a képét használtam fel, illetve a kiegészítő elemek is egy egységet alkotnak majd a kocsival és nem ilyen 'más autókról levágott' elemek lesznek rajt. Várom a válaszod és akkor ha lesz időm neki is kezdek. Üdv!
Lököst is tehetsz rá, meg küszöböt is, de azok adottak lesznek, sőt már kész vannak, de direkt nem akarok róla képet tenni fel...
A két ünnep között neki kell állnom az autónak... addigra ha összehozol valamit, akkor kitalálok valami finom honoráriumot

A festés lenne a fő szempont!
Elölre is imádlak
peppe1000 isten vagy! Azért is mondom ezt, mert most vettem meg a tabletem és pont valami ilyen feladatot kerestem. Úgyhogy megpróbálok valami full kézit és full egyedit összedobni. Egyébként ez azt jelenti, hogy lökösöket, spoilereket és egyéb tuning elemeket is rakjak rá, vagy én csak a leendőbeli festéssel foglalkozzak? Várom a válaszod és már alig várom hogy nekiálljak, mert ez igazi kihívás számomra is. Illetve még egy kérdés: körülbelül mennyi időm lenne rá? Várom a válaszod. Ha gondolod az emailomra is írhatsz. Üdvözletem!
Ötletnek...
Martin:

Van egy kis Felicia pickupom. Tervezel rá nekem valami nagyon gonoszat? Joker a Batmanből, vagy Sin City... bármi mehet rá, ami ütős. A 2011es Tuning Showra kell vinnem az autót... full airbrush-t tervezek, de kiváncsi vagyok te mit hoznál ki belőle.
A neten találsz képet róla... doboz nélkül kell.
Ami biztosan lesz az autóban/autón:
17-es Porsche felnik,
3000 watt zene
Vaj belső bőrözés,
Carbon belső elemek-az összes belső elem,
Egyedi spoilerek,
de a belső most nem lényeg, a külsőre ha rágyúrsz, akkor nem leszek hálátlan.
airbrushfehervar@gmail.com
Köszi még egyszer
Felrakhatnád ezt is a fotógalériádba
Szia!
Örülök, hogy tetszik. Bármi kérésed lenne később, megtalálsz. Üdv!
Cső :)
Gyöngyházfekete színnel: 55-65között állna meg,
Carbon mintával: 70-80között.
Cső.
Ja én is rád gondoltam mint fényező mester
Amúgy mennyiben lenne ez ha mondjuk a karbon helyett "gyöngyházfekete" -van egyáltalán ilyen szín- lenne.Mert tetszik a karbon is csak gondolom az nem keveset dobna az áron
kawazoli... ennél közelebbit keresve sem találhatsz...

www.airbrushfehervar.hu
Szeva.
Nagyon király lett
Tetszik bár én nem voltam soha ilyen monsteres de ez nagyon ott van
Nagyon köszönöm.Ha lesz valaki aki jutányosan lefényezi akkor ilyen lesz
Kurva jó lett
Martin!
Ment a mail!
Szia kawazoli!
Elkészültem a saját verziómmal. Ahogy néztem a képet, ez a dizájn jutott eszembe. Tudom, nem szokványos és lehet, hogy neked/másnak nem tetszik, de nekem valahogy ez tűnt szimpatikusnak. Igazából a MotoGP volt kawasakis szekciójának a festését próbáltam visszaadni. Két hozzáfűzés: a karbon ha nem tetszik, természetesen lehet fekete is, de én karbon mániás vagyok és szerintem szebb, mint a sima fekete felületek. A másik: a Monster matrica nem a 'menőgyerek kellékeként' jelenik meg, hanem mint a Kawasaki egyik főszponzora. Remélem azért valamilyen szinten tetszik a végeredmény, ha esetleg nem, háttérképnek még akkor is elmegy. Ha bármit változtatnál nyugodtan írj. Szép estét! Üdvözletem!
Sziasztok!Lenne egy olyan kérésem hogy szeretném a Mitomat egyedivé varázsolni!Ez által szeretnélek titeket megkérni hogy külsőleg valami eszméletlen szép festést szeretnék amit tavaszra meg is valósítanék!Annyi lenne ez egyik elképzelésemhez hogy nagy részben ilyen sárga maradjon hogy ne keljen új forgalmit csináltatni meg stb stb...Másik elképzelésem az hogy bármit csinálhatok vele ha valaki tud segíteni hogyan is kell majd a forgalmit meg csináltatni hogy más színe van stb stb ... :D
sziasztok én még uj vagyok it!
azt szeretném megkérdezni hogy nem e tudna nekem valami marticát kitanálni a motoromra! a farokidomra kéne 1 jo ötlet meg az aljára kéne mert a másik oldalt van rajta 1 csuszás nyom!
előre is köszi ha tud valaki segiten!
Na ez király nekem már így is tetszik.Soha nem láttam még sérülések nélkül.
Nagyon köszönöm várom a továbbiakat is
Szia Lurdrew!
Kapacitásom szerintem már sosem lesz , de nyugodtan írj egy mailt (adatlapomon megtalálod a címem), írd le mellé az elképzeléseid és ha lesz időm, megpróbálok segíteni. Üdv!
Ízelítőnek: Jelenleg itt tartok. Eltüntettem minden sérülést, műanyaghegesztést, sőt még a bogarak 90 %-át is a fejidomról. Még csak most jön maga a tervezés, de annyit elárulhatok, hogy egy klasszikus Kawasaki festést fogok átdolgozni. Szép estét! Üdv!
Üdv Martin!

Ha lesz üres kapacitásod, akkor bejelentkeznék..
köszi!
MArtin
Dobtam egy E-mailt kérlek olvasd el! Köszike előre is!
Boldog Mikulást mindenkinek! ;)
Most néztem sajna csak ilyen vagyis ezek a képeim vannak
Oksa köszönöm már azt hittem hogy az enyémmel nem foglalkozol.
Ha tetszik akkor le is fényezetem arra amit csinálsz.
Az eddigi munkáid tetszettek.
Szia!
Dehogyisnem! Már el is kezdtem lecsupaszítani. Csak a Tuono-ra egy egyszerű dizájnt kért a tulajdonosa, amit csak 1 óra összedobni. Ne haragudj, hogy nem a Tiéddel kezdtem, (pontosabban egy időben kezdtem) csak egy komplett látványterv elkészítése sokkal több idő, de gyönyörű a Kawád, úgyhogy csak jó sülhet ki belőle. Viszont ahogy nekiálltam, a kép szögekkel kicsit bajban vagyok, mert elég furcsa ez a 'felül-oldal' nézet. Ha tudnál nekem olyan képeket küldeni amin pl.: oldalról van, vagy úgy mint ahogy a második képen van féloldalasan (csak az egész motor benn legyen a képben) azt megköszönném. Elküldheted az e-mail címemre is (adatlapomon megtalálod) vagy felrakhatod őket ide is. Előre is köszönöm! És akkor összedobok egy jó kis látványtervet! Üdv!
Hali.
Enyémet meg sem próbálod elkészíteni