Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok tudna segiteni valaki egy komplett motor festés, design elkészitésében?
előre is köszi
nem olcsóbb mint társaik de akkor már ezt is figyelhetem
innen, de előbb ülj le, nehogy elájulj az áraktól:
link
én használtan vettem az ebayről...
Hol lehet ilyet beszerezni? Rsv-be kéne. Nagyon bejön
sima gyári méretű, 3,5 ill. 6 colos 17-es felni, annyi csellel, hogy ez kovácsolt alu és PVM gyártmány és kb. 1 kilóval könnyebb darabonként, mint az eredetiek
ezek OZ felnik? vagy micsoda? méret? teccikk
Hello mindenkinek, tudna vki segíteni abban, hogy hogyan nézne ki ez a bicaj olyasmi színű kerekekkel, mint a bukógomba? Köszönet előre is!
Sziasztok!
Tudna nekem csinálni valaki egy akár "amatőr" látványtervet, hogy az oldalidom, fejidom, sárvédők pl. fehérek meg valami mintákat bele másik színnel vagy valami hasonlót?! Eléggé unalmas már a fekete és nem tudom, hogy bele vágjak-e. Köszi előre is.
mi van veled inas el vagy tűnve! ez a tankpad megvásárolható?
sziasztok!
tudom h nem motor csak bátyámnak kellene egy kis segítség. anyit kellene csinálni a bmw-jén h fehérre kellene ps-ezni a felniket, de ne túl rikító fehérrel. előre is kösz aki tud segíteni!
itt vannak a képek
heló. szeretnék segítséget kérni.
lenne egy motorom és le szeretném festeni gyöngyház feketére(napfényben aranybarnán fénylik).de nem tudom hogy nézne ki. valaki esetleg áttudná nekem szerkeszteni a képet?
a tank,fejidom,farokidom,elsősárvédő lenne fekete. a 2 felni meg fehér . előre is nagyon köszi
Hali, lefestettem a felniket a blokk színére, és csináltam egy fekete festést is.
Rendben, majd holnap megpróbálkozok vele.
Lehet kérni még egy próbálkozást?
Csak nem arannyal,hanem olyan színnel mint a blokk.De csak a felniket.
Ó,nagyon szépen köszönöm.
Fél óra alatt dobtam össze és ez az első próbálkozásom de szerintem elmegy.
Hali, én megpróbálkoztam vele remélem tetszik
Ezer köszönet.
Helló! Próbáltam megvalósítani az elképzelésed, elég ratyi lett de ez az első ilyen próbálkozásom, remélem azért valamennyit segít, viszont a csíkozást inkább nem erőltettem, meg lehet te is jobban jársz valami matriccával. (foliavagas.hu)
Hali
Szeretném cseppet feldobni a motorom kinézetét de nem tudom mibe merjek belevágni. Azon gondolkoztam az idomokat kékre(yamaha yz)a vázat feketére kéne festeni. Valamint az idomokba 1 kis Piros csíkozást belevinni, valamint a mostani piros részeket / első villa,kormány lefogató/ hagynám pirosra. Valaki tudna nekem hozzá 1 látványtervet készíteni ? De ha valakinek egyéb jobb ötlete támad is szívesen fogadom.
Előre is köszönöm a segítséget
Sziasztok!

Tudna valaki segiteni.Szeretném kicsit egyedivé tenni a Bigbanditot.
Arany felnire,kormány,kormányvégre gondoltam.De akinek jobb ötlete van,az ne tartsa vissza.
Köszönöm.
Feltették helyettem, szóval erröl lenne szó.