Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bmp=bitmap kép
Mi a tököm van vele?
Ez JPG és felment...
JPG-t elvileg lehet. Csak lehet h meg van hülyülve a rendszer?
jpg-t se, elvagyok itt magammal.
Mi az a BMP?
Bassza meg, bmp-t nem lehet feltenni.
Sziasztok!

Mester urak, nem tudná valaki megcserélni a sárga és e kék színt, hogy hasonló legyen mint a movistar fényezés?Köszönet.
Üdv.
*.bmp-t nem lehet feltölteni? bazki
Szevasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Adott az alábbi motorka, és változtatni szeretnék kicsit a kinézetén. Tehát: tükör le(kormányvég), vezérműszíj-borítás mattfekete, farok levágva az ülés vonalában, valamint a hasidom is mattfekete. Kellene egy olyan verzió is, ahol a változtatások a hasidom kivételével megvannak(tehát marad sárga).

Painttel azért ne álljatok neki:D

Segítséget előre is köszi!
bocs az egyik kép lemaradt
sziasztok!
szeretnék egyedi tankpadot készíttetni, csak el kéne küldenem egy látványtervet. ebben kérném segítségeteket.
Fekete színű tankpadra szeretnék egy fehér színű Z betűt. valami hasonló Z betű kéne, mint a képen, csak fehérben. a készítőt szívesen meghívnám 1-2 sörre valami motorostalálkozón :)
a másik képen az alapforma található

ha valaki megcsinálná, kérem küldje el az eredményt a mail címemre: adi5@citromail.hu
köszi
valaki segitsen:D miböl tudok a sisakomra itthon ilyen szőrös taréjt csinálni ?
Szevasztok
Lenne egy nagy kérésem
A képen lévő Rs 125-ön szeretnék egy kis változtatást de amíg nincs vmi látványterv róla nem merek nekiállni

A kérésem tehát hogy:az első sárvédő legyen fehér és ami kockák(fehér zászló)az a fehér alapon legyen fekete,a második hogy ami az első lámpa mellet elhelyezkedő kis légterelő idom azis lehetne fehér,illetve a harmadik h:a hátsó farok idom és az ülés között lévő fekete rész legyen fehér!A mellékelt képeknél megprobálom megjelölni h mikre gondolok nagyonszépen megköszönném ha vki megtudná oldani,előre is köszönöm
Üdv:SaBi
hasonló az én tervem - egy gyors móricka rajz
Sziasztok !

épp egy yamaha neos-t építek magamnak munkába járni. Illetve most festem. Fekete festés a terv - akinek van kedve az kicsit játszat vele. megköszöném ha valami pazar matricázása lenne. Én arra gondoltam hogy előre a 2 lámpa fölé egy nagy Monster karom a motor közepére vagy jobbos oldalára. Oldalra pedig valamivel kisebb karmokat mögé pedig a felirat. Illetve neon zöld csík.

Ha valakinek van más ötlete festésben vagy matricázásban várom ötleteit :) [kép illusztráció]
Ezt akartam a másik képnek:
Helló

Valaki ügyes photoshoppos megtudná csinálni nekem ezt a képet úgy, hogy legyem egy szürke felnicsík a kerekeken?
Olyan szürkére gondoltam mint az idom.
Esetleg egy két ötlet h milyen színű felnicsík állna neki jól?

Köszönöm!
na van már fekete fehér felnicsikos meg nem
egyre jobb
Csíkkal:
szerintem is ugyis gumi csereés az eleje, át festem hát meg persze a hátulját is