Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem f@sza lenne ... szerintem
Hú de fasza! Köszi, tökéletes!
Én megpróbálkoztam vele.
Szevasztok!

Valami fotosopp májszter nem tudná nekem fehérré varázsolni a felniket?Erősen gondolkozom hogy átfestem de a mostani festék minősége nagyon jó így csak akkor fújom át ha tényleg jól néz kié
Szia vuki879! Sajnos már nem foglalkozok a tervezéssel, pontosabban nincs rá időm, viszont azok a képek elég kis méretűek, szóval szerintem az problémát okozna bármelyik tunernek. Akinek nem, annak viszont járna a virtuális sör. Mindenesetre, ha szóbeli tanácsot elfogadsz: én mindenképp valami egyszerű, de ütősben gondolkodnék. Mondjuk egy ducati piros alapszín és a motor közepén (kissé eltolva valamelyik irányba, hogy jobban nézzen ki) két végig futó fehér csík, vékony fekete kontúrral. (első sárvédőtől, tankon át, a hátsó sárvédőig) Igazi cafe racer.

Szia gkfrici! Amit kérsz, az már inkább mérnöki munkát követel meg. Ajánlom neked, hogy üzenőfalon, vagy valamelyik fórumon kérdezgess inkább. Több embert is ismerek itt sm-en, aki foglalkozik és ért az auto-cad-hoz és nekik gyerekjáték megcsinálni egy-egy ilyen tárcsát. Ha fotógalériákban kutakodsz, ott is találsz pár embert aki töltött fel képet az általa tervezett fogaskerekekről, illetve féktárcsákról. Üdv!
Szevasztok lelkes társaim!
Nem tudom mennyire virtual meg tuning, de szeretnék egy első féktárcsát terveztetni!nem kell agyoncicamázott, de azért vagány legyen!nem tudom mennyire tudtok ilyet késziteni, de nagyon hálás lennék ha valaki egy arányos tárcsát tudna nekem összehozni, ha tetszik módomban áll egy kicsit perkálni érte, már csak azért is mert tisztelem tevékenykedését az illetőnek!
Ha valaki vélatlen rákapna a témára a gkfrici kukac freemail pont hu címen bátran jelentkezzetek, és megadom azokat a méreteket amik szükségesek!
Nekem csak tervezés kell!vágás és egyéb már az én problémám!
Köszönöm figyelmeteket!
Üdv.:Frici
hello! nem tudom mekkora képekkel dolgozol de ezekből mit tudnál kihozni? v.mi nagyon ütős sportos gondoltam... a melóért járna egy virtuális sör
Szia!
Lehet rosszul fogalmaztam. Szóval ez a saját tervem/ elképzelésem, csupán annyiról van szó, hogy ha a tankot megnézed, akkor a szaggatott vonal ötlete az Abarth tuning cég illetve a Ferrarik festéséről jutott eszembe. (lenti képek) De egyébként teljesen saját elképzelés szerint készült a festés, csak Neked, csak most. Örülök, hogy tetszik! Üdv!
Uhh állat lett :D Nagyon szépen köszönöm ;) Jól sikerült :D De Rmeélem a Te verziódat is mielöbb láthatjuk ;) Köszi még1x nagyon eltaláltad! Minden jót boldog ujévet ;)
Elkészültem! Először a Te képedet próbáltam meg szerkeszteni, de egyrészt kicsit pixeles volt, másrészt a kormány el volt fordítva és így nem látszódott az első sárvédő. Ezért kerestem egy gyári képet a motorról, ami a tiéddel megegyezik és a kép mérete is megfelelő és ezt dolgoztam át. Ezzel a magam dolgát nehezítettem meg, mert az ilyen képeket az egyik legnehezebb alakítgatni. A festésről: a tankon egy abarth mintát használtam fel, egyébként teljesen saját elképzelés. Próbáltam a festést a legsportosabbra venni. Még lehetne díszíteni piros fém fékcsövekkel. Sokat kellett rá várnod, de talán a végeredmény kárpótol. Remélem tetszik, de ha bármin változtatnál nyugodtan írj. Az első kép az eredeti. Boldog új évet! Üdv!
Üdv Martin :)

Figy ha nagyon jól jönne ki a gép szinekben akkor Rád bízom:) Forgalmiba pik-pak át lehet írni :D Csak a ruhám miatt is gondoltam azokra a szinekre bár a Fekete,fehér Ruhák mennek mindenhez szinte :) a Szerencse számom viszont a 20-as ;) Köszi még1x és Boldog ujévet ;)
Szia!
Bocsi, hogy eddig nem jelentkeztem, csak ez a karácsony.. Na mindegy. A lényeg: dolgozok a motoron szépen haladok is. Csupán két gyors kérdés: 1. Van bármi szerencseszámod, amit rajtszámként feltudnék rakni a motorra, hogy így még sportosabb legyen? 2. A színekhez mennyire nyúlhatok hozzá? Mert írtad, hogy az ezüst jó lenne ha megmaradna, de az az igazság, hogy én a Yamaha két klasszikus színére: kékre vagy sárgára gondoltam. Várom a válaszod! Kellemes karácsonyi ünnepeket és boldog újévet.
Megkaptam Strici, válaszoltam is. Kellemes karácsonyi ünnepeket és boldog új évet Mindenkinek.
Remélem a márciusi tunning showra valahogy martin kolegát is eltudjuk csípni! Szeretnék személyesen is megismerkedni a motorom fényezéséért felelős tagokkal Martin+Pepe!
Mind a kettőtöknek nagyon szépen köszönöm! Ez egy olyan dolog amit szavakba nem tudok önteni! Ezt élőben kell látni!

Illetve pepe hozzád is lenne 1-2 kérdésem még ezt majd mailbe leírom!

Martin!Neked is dobok egy mailt! az msn címes hotmailre dobom!
Martin kész a látványterv! Én még Vacsizni is elviszlek :D XD najó azt azért nem de piázni;)
Oké meglesz a sör
Nem szoktam kérni, bár az igaz, hogy most már (sajnos) tényleg teljesíthetetlen a dolog, annyi levelet kaptam. Bár most, hogy mondod, úgyis kellene már motorra pénz. Már két éve nem ültem motoron csak egy babettát kaptam kölcsön pár potyakörre, de még az is hatalmas élmény volt. De már sajnos a tervezgetést sem folytathatom sokáig, mert jövőre (nagyon remélem) már elindulhatok a formatervező művészek rögös útján. De ne aggódjatok motorokra fogok szakosodni. Aztán a végén még nem általam tervezett festésű motorral motoroztok, hanem általam tervezett komplett motorral. Álom-álom...

És Kawazoli: semmi szükség rá, egy sör ha valaha összefutnánk.

Üdv!
Sőt ha kell én is fizetek utólag egy jelképes összeget ha kell
Megérdemelné azért amit összehozott a gépből
Martin én a helyedben biztos kérnék érte lóvét , csere kereskedelem valamit valamiért Nem nagy összegre gondoltam!
De persze nem vagyok a helyedbe
Én biztos nem várnám el ingyen tőled, pláne, hogy tudom, hogy ennyien tolonganak folyamatosan
Aprííííííts oda a népnek
Szia Martin!

Megtennéd, hogy dobsz 1-2 matricát a motoromra? Egy Honda NSR-ről lenne szó. Honda embléma, NSR felirat mindenféleképpen kéne rá, illetve Castrol, Repsol, Motul, NGK, Continental, Sunstar, D.I.D. feliratok/emblémák jók lennének.
A kép minőségéért elnézést kérek, de nincs jobb, és készíteni sem tudok jobbat, mert szét van szedve.
Ha gondolod elküldheted az e-mail címemre: balka@vipmail.hu

Előre is köszi!
okés MArtin csak ynugodtan készlesz amikor kész lesz ;) nem hajt a Tatár! és köszi még1x ;)

Kellemes Ünnepkeet! :)
Laca barátom a gép el lett kezdve. Csak körülbelül olyan sebességgel haladok vele, hogy minden napra jut egy vonal. Eléggé el vagyok havazva és megszámlálhatatlan levelet kaptam, ami egyrészt jó, mert sok mindenkinek tetszenek a munkáim, másrészt sajnos egyre több embert kell visszautasítanom. De mihelyt lesz időm, (de nem igazán tudok még hozzávetőleges időt sem mondani) befejezem és jelentkezem. Üdv!
Hello. Ujra szeretnem festeni a mocimat, sajna nincs ra keret h szakival csinaltasam ezert magam csinalnam, nem vagyok telyesen kezdo a dologban de meg nem jutottam el a festesig. Megkerem aki tud segitteni irjon egy alaposabb leirast.
MArtin barátom.

Érdeklődnék,hogy a gépecském el lett e kezdve? tudom sok a dolgod meg minden :P de nem bírok magammal :D Köszi előre is Üdv : Laca ;)
Hello Martin szeretnék új festést a motoromra csak nem vagyok túl kreatív. Szóval szeretném a segítségedet kérni
A motorról annyit hogy a húzat az maradna a régi de a többi cuccot rád bízom. Előre is köszi ha megtudod nekem csinálni !
amelyik képpel könnyebb kezdeni valamit az elég nekem