Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Húúú! Köszi szépen a pontos választ! Sokat segítettél.
Köszi!
Szép a gép
Nekem pl sima kék a motorom a forgalmi szerint.
Hát sztem max 1/3 színe lehet kék, mert a többi fekete meg ezüst...
Hello! " Amennyiben a motorkerékpár üzemanyagtartályán „csak” egy ábra, kép látható, akkor az nem indokolja a színváltozást. Természetesen feltételezve, hogy a jármű egyéb alkatrészeinek (takaró idomok, fedelek, sárvédők, fényszóróház, vázszerkezet) színe megegyező a forgalmi engedélybe bevezetett színnel és mindezek együttesen biztosítják a jármű színének határozott felismerhetőségét, azonosítását. " Kiemeltem egy részt a Közlekedési Hatóságtól kapott levélből. Airbrushsal foglalkozom és többször felmerül ilyen kérdés. Konkrétan itt egy tankfestésről volt szó, de a lényeg, hogy nincs %-os megoszlás, egyértelműnek kell lennie a színnek. Viszont a forgalmiban csak alapszínek lehetnének:
"A felsorolás csak alapszíneket tartalmaz, árnyalatokat, illetve az alapszínek kevert színeit nem.
Kéknek tekintendő e színnek minden olyan árnyalata mely „kék” meghatározással jellemezhető.
A kérdése szerinti esetében a jármű színe egységesen kék." Tehát a sárgán belül elmehetsz narancsos felé meg akár barna felé, vagy kékessárga felé stb, akár az egész motorkerékpár felületén.
Egyébként: „ Csak a következő alapszínek adhatók meg: fehér, sárga, narancs, piros, bíbor/lila, kék, zöld, szürke, barna, fekete.”
Autóknál kicsit másképp működik, elvben. Gyakorlatban, vagy belekötnek, vagy nem. Motoroknál nem jellemző, de ne két csík legyen sárga a többi meg pl fekete, mert a rendőr és a műszakiztató is beleköthet.
Jaja! Csak valahogy úgy kéne csinálnom, hogy legyen benne citrom, mert a forgalmiban is az van és jó lenne ha ki tudnék menni vele utcára is. Hány százaléknak kell citromnak lenni, hogy megfeleljen?
Köszi szépen! ;) Nem rossz.
Esetleg még a Japán zászló színeivel sem lenne rossz.
Pont azért tetszik az a minta, mert olyan mint a régi Japó zászló egy részlete...
*én is
Szia csináltam éni s egyet ha nem gond.
Köszi, nekem is az tetszik. :)
Hellósztok 2 hetet törtem össze az rs 50-emet valaki tudnak nekem valami ilyen bordó színt rakni rá vagy kinek milyen ötlete van h mien színű legyen itt vna a kép
A 6. képen lévő nekem bejön!
Sziasztok!
Kellene egy kis segítség! PS-s mestert keresnék aki kicsit variálna nekem egy képet a motorról. Csak színt kellene módosítani. :)
Előre is köszönöm :)
3,5x17 elől, 6x17 hátul
szia a PVM felni neked mekkora? 17-es vagy 16.5-es?
Készülget
Csá csá!

Csináltam pár koncepciót a leendő pályaidomom festésére. Igazából 2, max. 3 szín lesz az egész, tehát a mangásat csak a látvány kedvéért csináltam. Lehet szavazni ha szeretnétek, de alapvetően ötletek végett raktam fel. Ha valakinek van esetleg valami jó ötlete 2-3 színből hogy lehetne kihozni a maximumot, szívesen fogadom.
Kellene egy kis segítség!
A Castrolos mintát valaki rá tudná dobni a másik képre.
Sajnos jobb képet nem találtam a 600RR-ről.
Előre is köszöntem!
Csináltatva lett, Bódis Sanyi bácsi személyes felügyelete alatt Kaposváron. Ebben a formában nincs még egy ilyen kipuff rendszer, mint az enyém...
Gyári...az enyémen a titán leömlő, meg sz összekötőcső.
Amúgy pl a nagy gyártók csinálnak ilyen rendszereket...
Maga átalakítást sztem nem csinál senki...
Kinél készült? elbirnák viselni 1 hasonlót az RSV-n :)
illetve tudsz valakit aki foglalkozik titán dob átalakitással?
Titán csőből van, és a hőtől színeződik így el...
Persze van ami direkt így van "színezve" hőkezeléssel...
szia, a kipuff összekötőd az a hőtől színezödött el vagy igy lett csináltatva? ha csinálva lett kinél lehetséges?
köszi üdv
Hi!

Keresd r.sanyit a GSX750f fórumon.. Nézd meg a mociját is!