Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Felvettelek msn re. De amugy szerintem késöbb megjön az üzi mert nekem röpke pár ora után kijelezte hogy elment.
Ha esetleg nem jött meg akkor holnap msn en megirom. de most jött meg az az e-mal amit a sportmotor küld hogy forum válasz érkezett. a mostani idöpontal és még du irtad. Nemsemmi.
Még van egy hotmail fiókom ami egyben az msn címem is: justin_barnes18@hotmail.com

(Hozzátenném a freemail ma esti üzenet számomra: "Adatelérési hiba! Kérjük próbáld meg kicsit később újra!" Szóval meg sem tudom nézni, hogy jött e valami.. Váltani fogok )
Ha nem kaptad meg akkor még az este folyamán megirom mi lenne az igény. esetleg valami más elérhetöséged van?
volt hogy Strici üzijét 3-4 nappal késöbb kaptam meg.
Irj ha megvan
Hát ezért utálom a freemail-t, mert nem kaptam semmit.
Lehet egyszerűbb lenne, ha megbeszélnénk itt. De még várok, hátha csak 'késik'.
Elvilegf sikerült elküldeni
jaja nekem is szarakodik. mert elvileg küldtem mailt de ezekszerint nem ment el. na mindjárt küldöm újra
Sziasztok!
Olyan illető segítségét szeretném kérni aki jártas a photoshop-ban mert van tervem optikai tuningolással kapcsolatban de vizuálisan is szeretném látni hogy milyen lenne.
Segítségetek előre is köszönöm!
gázolaj alá
igen: martin0818@freemail.hu
De a freemail már 2 napja meg van hülyülve (be sem tudtam lépni), de ma már rendben van. Úgyhogy szerintem a rendszer hibája volt..
Az az e- mail cimed ami az adatlapodon kivan irva?
Szia Dáriusz!

Nem kaptam semmit.
Hello martin megkaptad az e- mail-t?
Tegnap küldtemegy tervel kapcsolatban.
ez szép volt:D:D:D:D
Hali Csucsu.
Láttam, hogy a CB1000R topicban érdeklődtél érdemes e váltanod Z ről CB re. Ha esetleg a CB mellett döntesz az enyém valószínű eladó ha érdekel hívj fel és megbeszéljük.
A Sz Viktor a sógorom és tudja,hogy menyire vigyázok a motorjaimra kérdezz rá nyugodtan.
A motorom 2009.04. havi és most 2500 Km van benne szalon állapotú.
Üdv néktek!
Valakinek vmi frankó ötlete mivel lehetne megszépíteni a tökéletest?:D
Köszikeeeee!
Nem, dehogy! Egyszerűen most túl sok dolgom van a való életbe és így kell kb. 2-3 hónap míg utolérem magam.
Sziasztok.

Jön a tél és fogalmam sincs milyen legyen a moci tavaszra.
Tud valaki segíteni nekem ebben?
Öregem ez így szép ahogy van ... vagy tegyél rá szárnyakat ha akrsz variálni . dekorcsíkok oszt csókolom
drága a gumi így olcsóbb
Szerintem meg lehetne oldani ... de ahoz a kis kezeddel húzi kellene a gázt
meg lehetne oldani hogy füstöljön a gumi? thx
Ne ne siess csak nyugodtan miattam nem kell sietni ha van időd és kedved csak akkor csináld ráér tényleg.
Hogy hogy szüneteltetsz gondolom sok volt már a hülyeségből mi .

Előre is köszönöm , , .
kis rendszámtartó, felni fehérre szinter és hibátlan!