Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!Valaki át tudná varázsolni ezen a pirosat fehérre?Megköszönném!
Üdv 2001-es(piros) R6 oldalidomokra matricák milyen árban vannak körülbelül?
.. ha komolyan gondoljátok a motorotok újramatricázását..

Keresetek minket nyugodtan, komoly igény esetén profi látványtervet is küldünk legyártás előtt!

üdv: George

www.motormatricak.hu
info@motormatricak.hu
www.felnicsikok.hu
Egyszer meglesz az...
Jaja, valami ilyesmire gondótam, köszi.
nekem is jár
sört elfogadom a pofámra
nem tette fel a képet, még1x
ilyesmi?
Ja, a fekete közepet úgy gondoltam, hogy csak a felni pereme lenne piros, a ráf, ha úgy tetszik. amolyan bobberesen, éti?
Csak egyszer találkozzunk, kapsz te még a pofádra!
ja a fekete közép
elnézést kérek a kerekekkel nem baszkódtam sokat, elég setét az az oldal, így kicsit világosítattam rajta, hogy látszódjon, ezér nem annyira élethű
Hüjje!
Tessékszépenmegcsinyáni!
Ügyes amúgy! Azanyádúristenit!

Sziasztok, ha valaki megtenné, hogy dob egy matt fekete gépháztetőt-tetőt-csomagtérajtót erre a kis 1-esre, hálás lennék. Festés előtt állok, és megnézném úgy hogy nézne ki. Meg esetleg még piros felniket-fekete középpel...
no?
Tudna valaki a DÉTÉMRE rakni egy narancssárga 'picit' 'fényvisszaverős' felnicsikot?
sziasztok

vki megtenné h ezeket a felniket varázsolja a kocsi alá. köszönöm
Köszi Viktor!
Ezer köszönet Martinnak! Nagyon ügyes a srác, tetszik, egyedi és jól néz ki sztem. !
botoskah sztem te a sárvédőre akarsz festeni nem ?,mert ha a sárhányóra festesz akkor a gumidat fested vagy nem jól tudom .
Akarom mondani fényvisszaverős
Semmilyen de tényleg, nem sértésnek szánom ha nagyon akarsz akkor valami csillogós foszforeszkálós világoskék/türkiz szerűség szerintem.