Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi.Jövőre meglátjátok élőben,remélem. :-)
Szia.Ha vennék még egy akkut és egy napelemet akkor 24 voltos lenne a rendszer.Le tudnék választani csak 12 voltot valahogy mivel az inverterem 12 voltos?
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket! 🎄
Nagyon hangulatos lett! 👍️
Boldog Karácsonyt !
Tudod, hogy én nem szeretem az öreg lomokat, de ennek a négynek csinálnék helyet a garázsban! 😁
Ha választani kéne, talán a blédre szavaznék - jahama már megvolt...
😵 😵 😵
Ez még a porszivócsöves :-)
https://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/zxr_750/kawasaki_zxr_750_90-es_evek_szuper_sportmotorjai_kollekcio-17788310
:)
A piros/feher es a vaz koze teve az izzot kellene legyen feny. A piros/feher a betapja a tekercsnek, a narancs vagy szurke meg a TCI-tol jovo kapcsolgatott negativ jel.
Sziasztok. Elvégeztem az izzós tesztet: nem villog vele, nem izzik fel semmi.. pedig még nagyon kicsi izzót tettem rá, kb 5-10w lehet. Probáltam vázra is érinteni , de semmi. Akkor a multiméter mégsem csalt. Hogyan tovább ? Kettő CDI-ből kettő rossz ?
Eleve milyen marhaság a ducatinál is hogy keresztben van a blokk.
Ez a Morini valami indiai lett, nem? A neve maradt olasz... a Guzzit is megvette valaki sztem - megint 😁
Amit végig "ültem" (csak állva) azok közül a Tiger 800 volt a legkényelmesebb, az nem behemót, mint a GS. A Multistrada is jó volt, de V2, kinek jó az...
Mondjuk egyik haverom pont tegnap kelt ki, hogy belebassza a dunába a vstromot ha még kijön valami hasonló azonos árban, mint az X-Cape :D :D :D miután feltettem a képeket
Mert sokan olyan buzik, hogy "nembízokarégiben", "azújcsakjólesz", "fontosagarancia", "mindigújatakartam". És hiába szarabb 4-5x-ös áron minth amaximalizálnád a nyereségedet a folyamatban, belemennek.
De pl ha lenne 3milláért T700, nekem megérne havi 25ezres törlesztőt
Ehhez képest meg el vannak ájulva az illetékes elvtársak hogy mennyi új motor talált gazdára idén, meg hogy újjászületett a magyar motorpiac meg mittudomén. Hát akkor hol itt a zzátb*szás ?
igen.
A V storm emlitésre sem érdemes?
Sokat gondolkozom én is, de egyszerűen nincs épeszű ajánlat. A Guzzi V85TT kisebb, gyengébb, egyszerűen mindenben rosszabb. Vstromot említeni sem érdemes. T700 csecse lenne, de lassabb, ugyanakkora a rugóútja és 4milla. :/
Megnéztem minap (facebook Enduradam oldalamon kitettem képeket) az új Moto Morini X-Cape-et, na az 2.8-as kezdőárral egész jó deal lehet, de lehetne kicsit nagyobb plusz 21/18-as. Lesz ez a cfmoto a KTM blokkal, na az érdekes lehet, de az is 4méter fölé csúszik majd: https://i2.wp.com/onroad.hu/wp-content/uploads/2021/01/k%C3%ADnai-t%C3%BAraendur%C3%B3-onroad-1.jpg?ssl=1
Szóval fene tudja.
De ami vicc, hogy csomó motor ugyanannyiba kerül vagy drágább, mint újként. Nézz meg egy XT660z-t. Két guriga volt és azért attól is sokkot kaptunk. Most alig akad alatta használt. DRZ?? szétfingatott, mindentcserélt (mondjuk fura, hogy a demegbízható drz-knél mind 40ezer körül dugó, hajtórúd, fiszfaszom cserés volt már.
Hamis. Ezek abaszadék boxerek mindig drágák voltak. Most drágultak a közelébe az addig mogyoróért utánaddobott japán szemetek.
tíz éve egy busát megkaptál extrákkal 900 körül. Bármilyen japán nagyenduro a kilencvenes évek legejéről meg 3-400ak voltak, a nagyonextrák 5-6. A boxerek meg... Emlékszem amikor az egyik leglenézettebb, ostoba formájú RS-t vettem, akkor azok is a 7-800 magasságában mentek, a GS-ek pedig bőven mill afelett. (mondjuk ez jellemző mind a sorkettes mind a boxereknél, hogy ami gés, az mindjárt mésfélszer annyi. Faszom) Most meg hirtelen mindenért igazi pénzt kérnek :D
24-25-26-ra +11°C várható az időjósok szerint. Szerintem kihozom a gépet és fordulok egy kört.
Amúgy a gtr is azon mód van ott a helyén, mióta megjöttünk Erdélyből....... Ja, nem.
Azzal jártam dolgozni, mikor a pözsó a kasznisnál volt. (mivel a Hexagonnak még augusztusban szétrepült a generátora --amihez akkor megrendelve-- kb. 3 hete jött meg az összes alkatrész, kb. a motor összértékében)