Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem van még egy Exup műszerfalam.
Egy részét kidobtam váz kerekek. a blokkot elvitték, az üvegszálas idomokat kidobtam van belőle ez az még itt ott belőle.
Tényleg!
Van valakinek valami infója Feribácsi hagyatékáról? Kéne egy szép állapotú FZR műszeregység.
Asszem azt Robeszék elvitték alkatrésznek.
A zoknis ötszázzal mi lett,azt elvitte?
Nem már nem gyártok,leálltam a maszekról.
Jó asszony.
Ezek szerint már elenged motorozni is? 😸
Pupukám 5 év állás után ilyen.
Azaz Gyulus, Andika volt hatszázasa. Bikáról indult aksi töltőn gázra befullad de hát kb 2 éve áll akkor is ment vagy 20percet igazából 4 éve áll kb. Van mit takarítani rajta holnap víz olaj fékfolyadék csere aztán ráfekszek az elektronikai részre. Tényleg fesszabot gyártasz még? van egy hibásam amit csináltál de az aluhűtő jó lehet neked róla ha kell szólj elküldöm.
Ez hatszázas?
Előkerült a kis büdös is. Bömbi után ma ezt szerelem.
Köszi igen február 8
Isten éltessen! Most lettél negyven? 😊
A páromtól kaptam.
Az árára nem emlékszem, de biztos nem volt drága ha ott szálltunk meg.
Mi ott egyszer voltunk de szintén fordultunk párat mire odataláltunk. A környéken szoktunk szállást találni (erre van egy szakavatott túraszervezőnk) ha nyugati túrára megyünk.
Villach környéke nagyon szép.
Mi elõször 2015-ben voltunk ott,egy kicsit nehezen talàltuk oda.(GPS megtévesztett)De màsodszor már nem volt gond.
Tényleg szép hely,és kedvezõ volt az ára is. 😀
Egész pontosan: ott.
Tényleg, az itt volt 😅 ha nem írod, nem is ugrott volna be... nem is tudom, hány ilyesmi szálláson voltunk már, 15-20?
És macskák nyávognak mindenfelé. 😁
És a reggelinél a kuglóf kegyetlenül finom volt, az nagyon megmaradt.
Szia.
Azt nem tudom hogy kinek a panziója, de Gnesau és a Luggwirt stimmel. A fiatal pincér hölgyike magyar volt (a Swift az övéké a parkolóban) és volt ott még más is aki magyarul beszélt. 2016-ban volt az első állomásunk az osztrák-olasz túrán.
Szép helyen van, tetszett nekünk.
Hello Ábrus!
Ez a két kép a Zala megyéből származó Ervin és családja (Gasthaus Luggwirt) panziójánál készült Gnesauban?
Most hoztam fel az aknából (szakszerű, temperált tárolás) csak letörölgettem nagyjából.
Itt a meceller: neked ár/érték arányban verhetetlen :))