Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv. Valaki esetleg már alakított át 2003-2005-ös R6-ot túrakormányosra?
Ha sikerül elpasszolnom akkor igen :)
Jön a rendszer?
valószínű kopott a zárszerkezeted, próbáld úgy elforgatni,hogy előtte vagy fel vagy lefele billented a kulcsot,
kaptál hozzá egy immós kulcsot meg egy sima kulcsot amivel kinyitod az ülést és a tanksapkát.
Szevasztok! Esetleg ha valakit érdekel: http://www.kepesmotor.hu/onroa...
Sziasztok. A napokban vettem egy r 6 ot, 2004 es kiadas. Annyi problemam van, hogy a kulcsot nagyon nehezen lehet elforditani a gyujtas resznel...jatszani kell vele,hogy raadjam a gyujtast. A masim kulcsaval meg indit de nem indul be. (Vilagit a kulcs a muszerfalon) ha valakinek lenne otlete megkoszonnem.:)
Teljesen jó állapotú. Lecseréltem a komplett elejét 05-ösre így a tárcsákat is cserélnem kellett. Hívj és megbeszéljük.
Sziasztok R6R-hez 06-07 hez keresek pályaidomot az enyhén sérült sem probléma....
első szériás R6-ra üvegszálas fejidom oldalidomokkal eladó. 25 000 ft.
Napközbe nemtudom felvenni csak este de emailt nézem irj aztan ha kell még ott megis adom.blasko853@gmail.com
Szia! Milyen állapotban vannak? Mennyiért adod?
Szia! Dobj egy telefon szamot legyszi!
Szia.van teljes gyári rendszerem rj 15re
Szia! Van 2 pár is eladó.
hegesztve nem lett....
csak a hüvely reped el , a blokk nem ...
a sérült hüvelyt kiszedtem , ennek a helye lett megfúrva , ide lett bepréselve egy új hüvely +hónolás
Nekem egy szekszárdi gépműhely csinálta....
viszont kellett csinálni egy speciális "befogót " mert ha szétszeded a blokkot és egy síkra helyezed , akkor erre a síkra nem merőleges a henger s így nem lehet a gép alá rakni ....
a motort már eladtam , de szerintem a mai napig üzemel...
Sziasztok!
Eladásra kínálok Goodridge hátsó fémfékcsöveket+csavar+rézalátét Yamaha r6r-hez (2008-14).
1 db fekete és 1 db átlátszó.
Ár:8000FT /darab
Előre is köszi!
Tisztelettel: Zoli
Szia.Tudnál róla képet feltölteni?
Sziasztok ! Van egy race kipufogom r6r-hez! Valakit esetleg erdekel? En pedig gyari veget keresnek ! Rj 15!
Szia!

Érdekel a téma.

Ha jól értem hegesztve lett a repedés, és azt követően jött a fúrás/ honolás ?
Mennyit használtad utána a gépet? Hol csináltattad?

Válaszodat előre is köszönöm!
Hello!
Véletlenül nincs valakinek eladó 03 R6-hoz első féktárcsái?
Szia,
szerintem ugyanott van. legalábbis a német fórum szerint a faridomban van.Nem tudom ez segít-e.

http://www.mrcycles.com/oempar...
Szia.RJ15-nél is ott van a színkód?
Szia,
Akkumulátor mellett kell lenni egy felragasztott adattábla. azon szerepel,azt hiszem