Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt mondta ez a buzeráns hogy mind szar lett meg hogy itt van a képen a motor meg ott meg nem középen..... amit ő csinált az hol van? majd én elmondom sehol.
Legközelebb a telefonommal csinálok rólad egy két képet aztán már másnap felrakom mert erre a technikai antitalentumra a halálod napjáig várhatsz.
Sziasztok!

Milyen árban mozog egy Thundercat teljes újra festése? Még tippelni sem tudok, hogy mennyi lehet egy normális munka ára.
De meg ám.....még nem sikerült tömöríteni
Hello! Megvannak a képek ,amiket 10-én csinaltatok?
.. megyünk-megyünk

én legalábbis olyan 9 körül indulok nyugisan Pestről.. az öreeg meg majd érkezik ahogy tud. .. hallod öreeeeeg, aludd ki ma magad nyugodtan, mert holnap álmatlan éjszakád lesz.
gyere csak gyere
másnapi izomláz garantálva
tankba le legyen több 10 liternél
na mi lesz holnap nagycsávók?
öreeeeeg, először is magadra figyelj, hogy vasárnap időbe hazaérjéé utána jöhetnek az ilyen jellegű "féltő" gondolatok
Először is olyan motort kene venned amelyik jobbra is kanyarodik !Szerintem itt kene kezdeni .Nagyon ne buj el,mert ha pofára esel nem talál meg a mento.
.. ja itt Pesten nincs valami "elhagyatott" parkoló, vagy valami ahol lehetne gyakorolni .. megspórolnék egy kis időt.
.. köszi, majd újat nyomtatok. egy 2.0 at "Powered by grande"

.. öö a fél napom tuti a motor tesztelgetésére fog elmenni, gumi nyomás beállítás stb, szóval a harc délután fog kezdődni. én már 10kor ott leszek, aztán az öreegecccercsakmajdodaér.
De akárhogy van te menjél és kezdj el gyakorolni mert nagyon csúnya látvány lesz ahogy a kismajom lekőröz ezt fogja tíz év múlva is a pofádba vágni mikor már pisálni sem tud olyan vén lesz
Megvan még a Zoli szopni fogsz matricám a rendszámra kölcsönadom igaz nekem nem hozott szerencsét de hátha neked majd hoz
Mondjuk nem tudom mire veri a nyálát a kis gennyes mert ott sem volt amikor elestem már rég kidőlt,mert amíg együtt voltunk a pályán bizony sokat olvasta a feliratot
Kakucsot terveztünk csak vasárnapra.
hehe
Én ha kimének megyek is tovább INI barátomhoz hogy egy kicsit bevigyen a málnásba de ha a pályaüzemeltető bácsik megengedik egy két kört csak megyek én is
bár ha ez a minimajom nem ér haza akkor leszarom az egészet és Egyből megyek Ini hez azt ithagyom neki a szállítójármű kulcsát aztán azt csinál amit akar
Na most akkor vasárnap Kakucsoltok is meg túra is tervben van?
Kakucs nem hoz lázba, de gurulni kéne egyet...
.. ez nem kívánságműsor. Idegen arcokat nem buli lenyomni. .. tessék időbe hazaérni.
Meg nem tudom,hogy érünk haza de a délután az tuti.Tehát csak gyakoroljal te kis ontelt majom .Nagyon nehéz itt H.szoboszlon.
Hello.Turazni és palyazni is bőven elég.Két szemely 3dobozzal is ok.Ha tudsz beszelj s..gaborral több mint 100e km van a motorjaba.Csak 1klasszikust idezzek:ide elég sornegy 100le T.gábor
vasárnapot hogy tervezzük?
egész nap toljuk? kb délelőtt 10től.
üdv,

csak ajánlani tudom a gépet.. én már lassan 7 éve nyúzom közel 40 ezer km már belecsúszott vagy még több is, de nem adnám el. a világból ki lehet vele motorozni, és bőven elegendő a teljesítménye is.

túrázáshoz ideális, de ha forgatod 8-10 ezer főlé, akkor meg szépen szedi a lábait is. szóval a vétel csakis 5ös lehet.

típus hiba: 2es nehezen veszi / veheti és pont.
a kötelező sem vészes / átlagos használat mellett évi 1 olajcsere kb 30 ezrenként lánccsere és fékbetét és gumitípustól függően gumma csere. ez utóbbi függ a használattól és persze gumi esetén a típustól.

szóval csak hajrá.
Bandi:
Tudod hogy bírom a pofázmányodat, épp ezért írom most ezeket, de kezd már kicsit unalmas lenni hogy ebben a fórumban állandóan a te trágár dumáidat lehet olvasni. Tudom hogy egy marha nagy paraszt vagy (jó, ez csak poén volt) de hidd el nem kell itt kompenzálni a nagy ívű szöveggel semmit senki előtt. Kérlek, csak egy kicsit kulturáltabban, kevésbé obszcénül, ha kérhetem.
.. ki nem hagynám ma hoztam el a gépet végre meglett, a féken még lenne mit javítani, de ennyi előnye legyen az öreeeegnek, hogy a két egyenes végén nem tudok normális féktávot venni.
Ott legyél Vasárnap csicska mert megkurunk fasszal
Én is lehet megyek csak én megyek is tovább de azért lehet egy két körre beviszem a kávédarálót
Ez hülye hogy a faszomba ne lenne elég 100le,pörgetni kell na és akkor mi van minden 600-ast pörgetni kell.
Főleg ha most kezdesz motorozni nem is baj ha egy kicsit több ész és kissebb tempó van,majd ha ész nélkül járjátok a Dolomitokat meg az Alpeseket sok cuccal és megunod a válltogatást akkor számít különben mindegy